מרכיבים חיוניים בעיצוב של אתרי אינטרנט (I)

קל לעשות אתרי אינטרנט הגון נהיה גדול יותר. ישנם רבים softs תכנות ב- (השפה שבה בנויים אתרי האינטרנט) זה עובד עם ממשק WYSIWYGET (מה שאתה רואה הוא מה שאתה מקבל, מה שאתה מקבל הוא מה שאתה רואה) היא שלא לאפשר הוספת אלמנטים, גרפיקה, אפקטים, סקריפטים קטנים אפילו תכנות קטעים אשר מאפשרים לך לכלול אפקטים מיוחדים. מסיבה זו, אם יש לנו מספיק זמן ורצון, אנחנו יכולים לעצב מחדש מראה טוב אתרי אינטרנט, כדי להפעיל את המוצרים שלנו, או לקדם את החברה שלנו. אלה הם המרכיבים לא יכול לפספס באתר האינטרנט שלנו. אירוח א. מתאים לא לקמץ אירוח באיכות טובה. Hostings חינם יש חסרונות רבים, אשר עשוי להיות קטלני לאתר שלך.

לדוגמה:-רוחב הפס הזמין קצת. אם מאמצינו סנגור להניב את התוצאות הרצויות, אנו יכולים להסתבך כאשר אנשים רבים רוצים לגשת לאתר. -לעתים קרובות-A חינם hostings אינם תומכים FTP, כלומר כדי להעלות את הקבצים המרכיבים את האתר שלנו, לעשות את זה אחד אחד, ואין באפשרותך להשתמש רך המאפשר העלאה מספר באותו זמן כמו Filezilla של יוצרי פיירפוקס, הדפדפן, אשר היא בחינם, נהדר. -עד כדי hostings חינם לכלול פרסום פעמים רבות באתרי hosteannada כי היא חופשית לחלוטין בחיים. -עד כדי חוסר של תכונות, כמו האפשרות לארח אתרים דינמיים, או מסדי נתונים. כעת בשלבים המוקדמים נראה מיותר, אבל אם האתר גדל שירותים והטבות, אולי כדי להעביר לחלוטין של אירוח, עם החסרונות כי זה מביא. %d7%a7%d7%99%d7%a2%d7%94-%d7%91%d7%9e%d7%a0%d7%95%d7%a2-%d7%a6%d7%9e%d7%99%d7%97%d7%94-%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a7/ar-BB17fX0e#image=7'>קבוצת בזן.

עדיף למנוע יותר מרפא. א. עיצוב – ל כדי לכלול כותרת עליונה, כותרת תחתונה ו סרגל ניווט. באופן כללי, הטוב ביותר הוא עיצוב האתר עבור רזולוציה של 800 x 600 פיקסלים, למרות רוב האנשים משתמש ברזולוציית מסך של 1000 × 800 פיקסלים. כדאי לך לעיין אצל קבוצת בזן כדי לקבל עוד מידע. כך ניתן יהיה שוליים ללא שימוש. האתר יכול להתמקד, או חנייה על ה השוליים השמאליים, כפי שהוא עדיף מבחינה אסתטית. -כותרת היא דמות, אשר צריכה להיות ממוטבת כדי להפחית את זמן הטעינה שלך. זה חייב לכלול את הסמל, או isologo (לוגו המשמש באופן בלעדי טיפוגרפיה להגדרת תמונת אתר המוסדי, תוך טיפוגרפיה isologo לא בשימוש, מצטמצם לסמל או visual האופיינית תמונה לדוגמה קשתות MacDonalds) – א. א. עיצוב של הכותרת צריכה להיות בחירה זהירה של צבעים, אשר אמור להיות זהה או קרוב צבעים המוסדי של האתר. הכותרת הולך שולי השוליים, כך אם אנחנו עיצוב אתר 800 פיקסלים ברוחב, תמונה זו חייבת להיות גם אמצעי זה. נמשיך על פתק נוסף מושגים מעניינים אלה. אם אהבו הודעה זו וברצונך למקם אותו באתר שלך, באפשרותך לעשות זאת בצורה חלקה, בתנאי שמצטטים מקור כדי ויקטור פרז אקוסטה, הוא יזם ומייסד של האינטרנט VPA בשנת 1998. באפשרותך למצוא מידע נוסף במאמר והם VPA אנשי עסקים. אנחנו יודעים ככה חושבים אנשי עסקים אחרים מה שהם רוצים. אנחנו יודעים שאתה רוצה לחסוך כסף, אך לא הוצאות של איכות. אנחנו יודעים שאתה צריך שותף אמין. חברה תמיד שיכול לענות מועדים שלהם. אנחנו עובדים יותר מכל אדם אחר כדי להגדיל את הרווחים של החברה שלהם, תוך הפחתת עלויות הכולל שלהם.