10 הנקודות הדרושות עבור עסק ביתי

כאשר אתה לוקח את ההחלטה לקבל הכנסה באמצעות האינטרנט, אז חייבים לעבור תהליך כדי לבסס את זה. ואז נראה כמה שלבים בסיסיים כדי להגדיר בבית עסק מצליח. 1 הגישה המפתח להצלחה של העסק שלך היא הגישה שלך. פנקו את העסק שלך כמו עסק. זה חשוב ביותר כאשר אתה עובד במשרה מלאה או חצי. אחד מהעמיתים שלי אמא שעובדת בביתה ליד משפחתה. היא תמיד לשים את משפחתה הראשון, אך במקביל מפתחת את העסק שלו. היא אומרת: אני עובד במשרה חלקית, אבל יש לי יחס של תפקיד במשרה מלאה בצורה שונה, אם יש לך גישה תחביב אז אתה צריך הכנסה של תחביב, אם יש גישה עסקית אז יש הכנסה של העסק.

אתה יכול להיות מוצלח עובד במשרה חלקית, ניתן גם מוצלח עבודה במשרה מלאה, אבל זה לא יהיה מוצלח אם אתה עובד בזמנך הפנוי. 2 במקום העבודה מקום העבודה שיכול לקחת אותך. כמו לבדו, ללא הסחות דעת בזמן קבוע. כסא נוח ושולחן מאורגן. מאמרים של office שיחייבו: – עטים – סמנים כדי לסמן – הידוק – אגרוף – קלטת – מערכת קבצים פשוט – מחשבים ניידים – טבעות – תיקיות קטנות תיקיות לשקול את הערך של חיבור לאינטרנט ללא השימוש בקו הטלפון. הזמן שלך מאוד חשוב, חיבור מסוג זה יאפשר לך לעשות יותר בזמן נתון, קו הטלפון שלך יהיו גם ללא תשלום.

3 סדר היום לפתח לוח זמנים שמתאים לך, למשפחתך, חלקם משמעותיים אחרים ואת העסק שלך. בעת תזמון זמן לעבוד כדי לנצל את הזמן כדי לעבוד. זמן והתחייבויות אחרות כגון הזמן חשוב באותה מידה תזמון עם משפחתו, חינוך עצמי (קריאה, להקשיב, watch), זמן לבריאות שלך (התעמלות, בישול ואכילה), הפסקה. בתקופות אחרות אלה אינן פועלות. לאחר כל אחת הסיבות לעבוד מהבית כדי שיהיה לי יותר זמן עם המשפחה שלו, אז המשפחה שלך. לא תהיה שבילית שאמור לעבור עם זה עובד. אתה עובד בשביל. את עצמך ואת לוח הזמנים שלך (לפי בחירתה) הוא הבוס שלו. כאשר אנשים קוראים לו או מגיעים באופן בלתי צפוי או כי אולי הם זרים מבקר ואני רוצה לבלות איתך, ואז אקח החלטה.