תפוח עץ ירוק: רענון טעם, ריח מרוממת

"תפוח ביום שומר של הרופא" העריכו הפירות, התפוח הוא אולי נכונה בסגולותיו הרפואיות. רוב נחשב פרי רק אחד בריא או מרכיב קינוח, אך אינם מודעים שלהם שימושים אחרים כשמדובר ארומתרפיה. עם ההיסטוריה שלה תולדותיה בגיל שעה, אפל בצדק נקרא כמו מלך פירות לפני דוריאן בדרום־מזרח אסיה הערך היחיד שלו. אפל היו מקורותיה בדרום מערב אסיה, בין הים השחור לבין הים הכספי. התוצאות מציגות תושבי האגם במרכז אירופה הייתה בשימוש אפל כבר בזמן תקופת האבן. מצאצאיו, תפוח ירוק, היה מטופח על בשנת 1850, עכשיו הוא גדל בצרפת, עמק הלואר, פרובנס,-לנגדוק רוסיון, אקוויטניה ו- Midi-הפירנאים. במי המאה 2, Galeno, הרופא המפורסם של הקיסרים, הגלדיאטורים, מרשם יין אפל כמו תרופת פלא עבור כמעט כל מחלות. אפל היא גם לשואה חיבה שלנו שנות ילדות עם עכשיו" לבן", נותן הסימבוליות הקסומה.

למעשה, תפוחים הם גם מוזכר אגדות האחים גרים שלושה אחרים שנלקחו folklores של גיל. גלה טיפול הישן, אנחנו רוצים לראות תערובת של עיסת התפוח, שומן חזיר ומשמש מי ורדים לייפות את העור, לרכך את העור. מיץ תפוחים חמוצים משמש להסרת יבלות. ד ר ג'ון קאיוס, הרופא של המלכה אליזבת, מומלץ למטופל להיות Smele בלוק Swete על פי גיל לשחזר את כוחו "." אקולוגיה ממוקם באזורים בעלי אקלים ממוזג לגובה רב מעל פני הים, el manzano הוא עץ נשיר קטן עם הקליפה האפורה, כתר הצפופים. השיניים שלהם, אליפטי העלים גדלים עם פרחים מואר, לבן, ורוד על קצר ענפים צדדיים. פרחים עץ תפוח האביב ואת החיתוך מתבגר מספטמבר ועד אפריל בשנה הבאה. הפרי מעוגל ומדוכא בכל קצה. בסך הכל, ישנם סוגי תפוחים 7,000 ברחבי העולם עם צהוב, ירוק, אדום או שילוב של צבעי העור.

טעימות של מתוק תפוחים שנצרכים ישירות, בעוד הטעם חמוץ משמשים לבישול, ביצוע או יין שכלול בשמן אתרי. תפוח ירוק, רוב השייכת לקטגוריה השנייה, מגיע עם עור זוהר בצבע ירקרק, הבשר עסיסי, זה נותן לך טעם מרענן עם כל נגיסה. עם שלה תכולה גבוהה של סיבים ומאפיינים של קירור צמא, אפל יתברר מועדף בקרב הנשים. תפוחים גדלים בצפון אמריקה והזן כקערה במזרח ארצות הברית, דרום קנדה ומדינות האוקיינוס השקט. הערות בריאות תפוחים מכילים חומצות מאלית ו טרטרית איזה קלקול קיבה לנטרל, לכן, למנוע עצירות ושלשולים. מקור פקטין, חלבון, סידן פחמימות, נתרן, מגנזיום, אשלגן, זרחן, אבץ, ברזל, תפוחים גם לסייע לטהר את הדם, לעצור את הדימום, שיגרון, ראומטיזם ברור, למנוע אבני מרה, לשמור על ניקיון השיניים, להפחית את רמת הכולסטרול ואת לשפר את הזיכרון. הוא מתואר גם על ידי הרפואה כמזון בריאות טבעית. בתחום הרפואה הסינית, תפוחים ללא רעלים, לקדם את ההפרשה של נוזלי הגוף, להרוות את הצמא, האכלה, הריאות, כיס, לסלק חששות, לשפר את הפונקציות של הטחול הקיבה ויש אפקט revulsive כשאתה שיכור. בהפרשת חומצה אורגנית כדי לווסת את הפריסטלטיקה מעיים, התפוחים יכול להגביר את התיאבון. כשמדובר יופי, תפוחים הם מקור עשיר של ויטמינים A, B ו- C ולטפח, הלבנת אפקטים על העור. Bel'Air משתמש את זיקוק כדי לחלץ את הפירות של תפוח ירוק. כדי למדוד את השמן האתרי שחולצו מולקולות קטנים מאוד, אשר יכול להיספג במהירות על-ידי הגוף, באמצעות ארומתרפיה. הניחוח של תפוח ירוק, שהוא מרענן כמו טעמו, ואז לעזור פונקציות עיכול, הגברת תיאבון, וכו ' אם ברצונך להקל על בעיות מעיים, לשמור על פונקציות שריר או פשוט יש מרקם עור בריא, לנסות שמן אתרי Bel'Air של תפוח ירוק, את החוויה של ההשפעות של המעלית על ידי עצמך! לילות של נדודי שינה, vejado רגשות, בעיות עיכול, Bel'Air שמן אתרי של תפוח ירוק הוא האידיאלי.