שלוש דרכים העיקרית יוצרות הכנסה משלהם.

כמו שני אנשים רגילים שאנחנו, אנחנו תמיד מחפשים דרכים להגדיל את ההכנסות שלנו באותו הזמן שאנחנו נהנים יותר זמן פנוי. חשב שיש חופש כלכלי הוא התשוקה שלנו, שאנו אוכלים יום ולילה. מונע על ידי רצון זה נעשה, אנחנו קונים, חקרנו את הרשת האופנה האחרונה. של הזדמנויות עסקיות, וכו ', וכו ', בטוח. אתה יודע למה אני מתכוון, נכון?, אבל בתהליך רבים להשקיע הרבה כסף, זמן, אנרגיה, אנחנו לא מרוויחים כסף, הדבר היחיד שיש לנו הוא מידע נוסף בראש שלנו. הבעיה היא כי רבים מאיתנו רוצים לעשות כסף מהיר מדי (ואין שום דבר פסול בזה כשלעצמו אותו) נוכל לבצע מספר פרויקטים במקביל נאבד פוקוס על הכביש, מוסח בקלות. אנו עובדים, מחקר באינטרנט, קניית ספרים ספרים אלקטרוניים ונייר, לקרוא אותם, איסוף מידע חינם ברשת, ועוד, אולם כשזה מגיע הזמן, כאשר יש מצב חירום כלכלי, אנו מבינים שהחיים האמיתיים בתוך הכל כי אנחנו לא עזרה לנו . אין שום כסף-הזמן, ואת minimim אותנו אפילו יותר.

להלן ולכן הפתרונות העיקריים 3 יוצרות הכנסה שלך בהקדם האפשרי, להימנע אז ממשיך לתת בחזרה ולחזור על אותו: 1 – חושב כסף בתוכך, בתוך אתה מחכה יצאו, תשכח הכסף הוא מחוץ. בהתבסס על מחשבה מעשים, לעשות משהו באמצעות דברים כבר, לנקודה זו דוגמה שאני מאוד אוהב: לעשות כסף הכתיבה, לא אמרתי את זה לא יכול לעשות את זה!, קל יותר ממה שאתה חושב, תגיד לי, אתה צריך לבצע פעילות זו?, עט, נייר, מה אתה כבר יודע, קשה?, בדרך כלשהי, אם בחוץ אז אף אחד לא יכול לעשות את זה, ותן לי לומר לך כי יש אנשים שחיים טוב מאוד עבור פעילות זו. 2. ראינו שיש בה כסף שלה חושבים עכשיו, עיצוב פנימי של איך לעשות כך; . אז אתה תכתוב, ימציאו משהו, tracese חושב, וכו ' וכו, מטרה ספציפית מאוד, לעשות תוכניות כדי להשיג את זה ולא תהסס פעולה. 3 – & p שהודיעו; תמיד חושב בהתאם תופטוש תויובייחתה.

הכנסה ובכך לבחור את פעילותם איך זה יבצע. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל טבע. 3 רעיונות אלה יהפכו החיים הפיננסיים שלך וכל חייך. שלי קורא יקר, להגדיל את ההכנסה שלהם באותו הזמן הגדלת בזמנך הפנוי הוא לא קשה, רק להחליט לעשות כן, lancese פעולה, הפירות זה יקצור תהיה גדולה מאוד, לא רק יקצור יותר כסף, אם לא חיים טובים יותר עבור לך ולמשפחתך. זה מגיע, לעשות זאת פעם אחת ולתמיד. לסמוך עליי בכל דבר במזרח בהישג ידי. מכה על המחבר: חואן קרלוס ריבאס Krüger היא עצמאית של נושאים של עזרה עצמית סופר. כנסים, סדנאות, יעוץ, וכו אנא לכתוב.