שיאים של תמיכה

סעיף שנלקחו CNews מגזין (CNews להוריד מגזין) WEB בום 2,0 הקשורים כמויות עצומות של ל-YouTube, המשתמש שנוצר תוכן מדיה עשיר. חברת מתן תמיכה טכנית אותם לעתים קרובות מאחורי הקלעים למשתמשי הקצה. אבל המשקיעים מאוד מעריך אותם: בחודש יוני, שני הנפקה מוצלחת. החברות החלטנו להסתכל על עבודה במגזרים שונים, אבל הפעילות שלהם מושפעים במידה רבה על ידי פיתוח של Web 2.0. לפיכך, פיתוח של Infinera מגביר מהירות הנתונים. ברשתות אופטיות מסורתיות, בעיה זו נפתרת באמצעות ריבוב חלוקת אורך גל (או muxing – ריבוב פשוטו כמשמעו) ערוצי – טכנולוגיה זו מאפשרת לך לשלוח קצת מידע זורם על תדרים המוביל שונים.

שוק זה מוערך סוכנות אנליטית ביצית-RHK 12000000000 $ Infinera הציע העיצוב המהפכני, את הליבה שבהם הוא הראשון בעולם בשימוש מסחרי פוטוניים משולבים התוכנית, המאפשר לבצע המרה אופטי חשמלי ב 100 Gbit / sec. בנוסף, Infinera הטכנולוגיה מבטלת 60 מכשירים נפרדים, אשר כעת משתלב שבב יחיד בגודל של ציפורן. מלבד הנדסה חדשנות, מנקודת מבט מסחרית, גישה זו חוסכת כסף על ידי הנחת רשתות. לעניות דעתי טבע תעשיות יכול לקבוע . הכנסות החברה 2004-2006 גדל ב 100 פעמים. מסחור של הפיתוח הייתה מהירה, תוך פחות מ -4 שנים, מדצמבר 2000 עד נובמבר 2004. במקרה הזה אני חושב ש שרי אריסון צודק במה בהוא אומר. בהתחשב greenshoe Infinera נמכרו למשקיעים 16,100,000 מניות במחיר גבוה מהצפוי – 13 $ ההצלחה לאחר ההשמה היה מהמם: גידול של 52% עד היום שיא הראשון של השנה בין IPO טק. חולשה Infinera אופייני עבור חברות צעירות – זה תלות קריטית על מספר קטן של לקוחות.

בשנת נפילת מבנה ההכנסות Infinera 60% על רמה 3. השני שלילי – מול מתחרים חזקים Alcatel-Lucent, Cisco Systems, Huawei Technologies, נורטל נטוורקס, אשר מסוגלים לנקוט השלכת ללא נזק רב למצב הפיננסי. כפי שצוין בצדק החוצה התשקיף Infinera, המתחרים הכירו מותגים יחסים יציבים עם לקוחות. בנוסף, סיכונים נוספים הנובעים של יצרנים סינים עלות לממש את מרכולתם במחירים נמוכים. לפיכך, המשך צמיחה מהירה של Infinera אנושות תלויה ההצלחה כדי לקדם את המוצרים שלהם בקרב תיק מגוונת של לקוחות. החברה השנייה – רשתות אורות הבימה – פועלת על מה שנקרא "העברת תוכן" בשוק. זהו ספק, התמקדה בהעברת נתונים Ultra-Capacity, תכנים "כבדים" אשר התנועה וידאו משחקים מרובי משתתפים. מבנה של תעבורת האינטרנט בשנים האחרונות עבר הוידאו (מה שהופך את רוב תעבורת ה-P2P). לכן, דרישה מאוד גבוהה עבור פתרונות המספקים העברה יציבה כמויות גדולות של נתונים, בעיקר עומסי שיא, למשל, במהלך המשחקים האולימפיים. חברות רווחיות יותר לתת פקודות כאלה מיקור חוץ, אשר מוביל לצמיחה של שוק אספקת תוכן, נאמד ב 500,000,000 הבינתחומי כמחצית דולרים זה לוקח Akamai Technologies, ביצעה הנפקה נוספת בשנת 1999. ברגע החברה שרד את קריסת 2000, מניותיה עלו המחירים בלמעלה מ 50 פעמים! אבל הסיכון העיקרי Akamai אל מרכז התענינות אינו מחובר עמדת השוק שלה, ועל בית המשפט המרדף של האחרון על הפרות לכאורה של דיני הפטנטים. בשל התענינות הציטוט, התזמורת הפילהרמונית הישראלית נמשך 240,000,000 $, לאחר ההשקה המוצלחת ירד. עד סוף יוני, המחיר עמד על 15.57 דולר לעומת 22.18 דולר סגר את יום המסחר הראשון. אבל בתחילת יולי בסיבוב הראשון של הדיונים איבד Akamai. למרות הדיון המשפטי לחלוטין טרם הושלמה, מחכה אורך תוצאה חיובית התענינות גדל באופן משמעותי, מה שמוביל ריבאונד מחיר בחזרה 22 $ למניה. המגזין הטוב ביותר – הארכיון של כתבי עת אלקטרוניים