פרסום ספרים אלקטרוניים משלך

? האם Ÿque ספר אלקטרוני אם אנו מתרגמים ישירות אנגלית הוא ספר אלקטרוני. אבל ספר אלקטרוני הוא משהו גדול יותר. . זו הזדמנות זה מכניס אותנו הטכנולוגיה שלנו זמן משותף, אקספרס, למכור רעיונות, מחשבות והנסיון שלנו. בעבר אם רצית לפרסם משהו ייחודי הזדמנויות שהיו היו מפרסמים, עיתונים, מכונות הדפוס, וכו '. אני חושב שכדאי לוותר מבחר קפדני כך הפרויקט שלהם התקבלה. הכל נחו על אם האנליסטים מי מתמודד החליטה להעריך את העבודה שלו. סופרים מפורסמים רבים נדחו פעמים רבות על-ידי מפרסמים.

אני מדבר על סופרים זה לא היה קורה על הראש זה יכול היה לקרות. לאור היום, כל יום, יהיה שייך לעבר. Ÿcuanto עוד פעם יהיה האחרון? כי אני לא יודע. החיים הטובים ביותר. תנינים בא הפרהיסטורית, ויש tranquilitos שלהם בריכות, נחלים. ברור הוא כי פעמים איפה כל מי שירצה לפרסם משהו היה צריך לעבור הערכה ואישור של אחרים עברו. כעת באפשרותך לפרסם כל מה שאתה רוצה.

המחסומים ייחודית לשים הרשויות של המדינה בה אתה מתגורר. אבל חוץ מזה באפשרותך לפרסם מה שהיא רוצה להיות ידוע, לקדם או למכור את המוצר שלהם. . זה יהיה הכל בחיים: תומכי לבין המלעיזים. אבל זה בלתי נמנע. זה חלק מהחיים. אל תעשי את הטעות של כתיבת ופרסום עבור עצמו. ספר אלקטרוני, ספר, דף אינטרנט אל תלך על שאננות. אנחנו לא כותבים על עצמנו. אנחנו כותבים לאחרים. משלמים הרבה חשיבות שבו את המסר ברור, כי מובן על ידי אחרים, ומעל לכל על ידי המטרה שלו. המטרה Ÿque? זהו ביטוי אשר את הנושא כי אנחנו מעוניינים האנשים האלה שתפנה אליהם. אל תחכי אתאיסט לדף דת, למרות שזה יכול לקרות, אתה יכול גם לקנות אותה, אבל הוא לא נפוץ. אם עיצבת עמוד עם תוכן דתי הדבר ההגיוני ביותר הוא כי אי-האמונה האנשים לא באים כדי לקרוא או הזן מאוד הקטן. זה כל כך, חושב על עצמך. זה תמיד ניווט אתרים המעוניינים אותם בהתבסס על רצונות או צרכים שלהם. אף על פי כן גם זה אפשרי כי מישהו אתאיסט המבקשים מידע בעמוד של הדת כי יש לך צורך במחקר, לעבוד או מה שלא יהיה, לקנות ספר אלקטרוני שלך. אבל אל תשכחו: לכתוב עבור המטרה שלך תמיד, ואני זוכר את זה לא כולם כי מסכים. המטרה שלך אם יעריכו את עבודתו. המשך קריאה: Robertp.