עצות בטיחות לרכב

רבים מאיתנו חוששים לאבד את המכונית שלהם, שלהם "סוס פלדה," וזה לא להתייחס בצורה הולמת ההתקנה של מערכות למניעת גניבה. עוד מידע על שלומי בסון ניתן למצוא באינטרנט. מערכות למניעת גניבה שוק כל כך מגוונת כי קל יותר למצוא את "המחט במחסנית חציר מאשר משכיל ההחלטה על בחירת. קודם כל אנו צריכים לזכור כי מערכת כלכלית למניעת גניבה על-ידי סטריאוטיפים צריך שווה לא פחות מ 15% של העלות של תחבורה קרנות. תוך שימוש רק מערכות אבטחה אלקטרונית לרכב לא תמיד לתת מאה אחוז אפקט אבטחה, כמובן הם יכולים לחסוך למי ללכת אל צ'ופוק אינו מוכן, אך מייעוץ מקצועי החוטפים לא יציל. מאחר והם מצוידים עם כל מיני סורקים לקריאה העברת אות אזעקה, ומתי את עזרתו לפתוח את המכונית שלך, לגנוב. על זה כדי השינה היה שקט יותר, אם המכונה עומד מתחת לחלון תמיד לשלב תרופות מכני, יחד עם אלקטרונית.

אז גם אם ניתן ליירט את אות האזעקה שלך באמצעות סורקים, החוטפים יהרוג זמן לגלות מכני ציוד למניעת גניבה, במקרה הטוב לא פשוט לתקשר איתם ואת לזרוק את המחשב שלך. באופן אידיאלי, זה שווה להשתמש באמצעים של חסימת שידור. לקבלת אמינות ניתן לתקן את עצמך להתחבא תחת כיסוי עצמך מיותרים בוטלה טלפון נייד עם כרטיס SIM זה ייתן הזדמנות לעקוב אחר המכונית על המעקב אחר של כרטיס ה-SIM של הטלפון. כאשר תתקין רכב מערכת אבטחה אלקטרונית לא שווה לנטוש את החיישנים על הנחת זכוכית, מנעולים למכסה. חיישן אלקטרוני מסוגל להעלים את המכונית שלך עם הקבוצה עם שלט חירום או לאחר כמה זמן. והכי חשוב אם . אין לך מוסך שלא משאירות את המכונית שלך על חנייה ללא שמירה שלא לצורך.

אם ברגע עצוב זה עדיין קורה לא לעכב טיול במשטרה לאחר והוא מיד ללכת למשרד טריטוריאלית איפה אתה נדרש לאמץ את ההצהרה על רכב גנוב. טופס בקשה קפדנית לא קיים, באפשרותך לכתוב בכל צורה שהיא. ואז תוכלו לחזור הביתה, וחכה ההובלה או עצוב או מעולה להחזיר את הסוס פלדה. ואת זוכרת מאשר המדינה מבצעית בגופים של הסדר הנכון של חטיפת הרכב שלך גדול יותר הסיכוי שזה נמצא.