עזרה לפתוח את החשבון השוטף

עזרה לפתוח את החשבון השוטף מאז 2006 IFTS שוב ניצחה את הזכות לחסום תעבורה על חשבונות, אם הוא מבוסס על מידע שאינו לשים את כל ההצהרות (על הצהרות המס הולכים לאיבוד לעתים קרובות מחדר משרד) או שיש העלמת מס. כמה לקוחות של החברה שלנו הוא מתמודד עם פותח (5-Th חברות 50-2006). אבל אם בעבר היינו פשוט באים עם מופע השנייה של המס ו הצג רשימה עם צ'ק חוזר של הדואר, ואז, באוגוסט, זה מבוצע על ידי הביקורת שולחן של החברה (סדר סיבית) ובדיקת כתובת חוקית. במצב זה, אני ממליץ לך לבוא לראות אותנו בכתובת: אתה יכול להעריך לגבי עלויות העבודה את הזמן שלך, איך להתנהג IFTS, כלומר, איזה מסמכים צריך לקחת במפגש הראשון עם מפקח, וכי צריך לעזוב לפני השני. העיקר לא לדאוג. אפשרויות יציאה הם תמיד שם. עלות העבודה תלויה בעיתוי ומצב הנעילה של החברה (נגישות מנכ"ל, גפרורים כתובת משפטי בפועל): 1-2 ימים 250 000 לשפשף. 25-60 ימים לשפשף 500 15. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל שלומי בסון.

השעיית התנועות בחשבונות של משלם המסים (נעילה ופתיחה החשבון) מס פקוח יש את הזכות להשעות את הפעולה של חשבונות מהסיבות הבאות: "אם ההצהרה עם עיכוב של יותר מ -10 ימים. Unlocking מתבצעת תוך יום עסקים 1, עם הגשת ההצהרה (סעיף 76 פסקה 3 של קוד המס). "אם לא למלא את הדרישה של רשות המיסים להסדר הפיגור על גביית המסים. ההחלטה על השעיית הפעילות תיעשה לא לפני תביעה לתשלום גביית המסים. השעיה של פעולות בחשבון חל רק על סכום המסים ודמי שלא שולמו.

אם יש לך לחיוב כסף מחשבון מסים, קנסות של האוסף, הבעיה אמורה להיפתר בסוף. הבנק ולבקש עותק של ההחלטה לבטל את גביית הכספים. נאמר בהחלטה סיבה. אם הסיבה אינה ברורה, בהתמודדות אלה שם פקיד בית המשפט שנתן את ההחלטה, כמו גם הטלפון שלו. לאחר בירור הסיבות מכונס נכסים, אתה צריך לחסל אותו: לדוגמה, אם עונש של FSS של אי תשלום דוחות בתוך תאריכים להגיש עותק נוסף של יריעות FSS, או עם פתק של קבלת או רשימה כתובה עם המחאה על שליחת דואר. הקפד לשאול את שמך, מפקח טלפון (בדוגמה זו, מפקח FSS), אשר ראו יתייחס לשאלה שלך, כמו גם לשלוח מכתב פקידי להוציא אוסף. החומר הוא מוגן על ידי זכויות יוצרים ועל חוק 1993/07/09 № 5351-1 "על זכויות יוצרים וצדדים קשורים". העתקה של חומר מותר רק עם הפניה למקור, כלומר, לציין את כתובת עמוד באינטרנט בסוף הטקסט המועתק.