סכין השף באיכות גבוהה

כדי למצוא את סכין מטבח מאוד טוב, הנמשכת, לעיתים קרובות לא קל. המעמד עלות ביחס לאיכות שונים מאוד באזור זה של כלי מטבח. לפני קניית Küchenmessers צריך להיות ראשון זה הגיוני לקנות סכין זולים בנייה בשוק, מודע, כפי שנראה בטווח הארוך שיש שמחה לא אותו. במהירות, סכינים אלה הם משעמם או הם חלודה, יש לקנות פעמיים. סכינים טוב מה יש, מה שמייחד אותם? מצד אחד, יש סכיני מטבח יפני, כגון האיקו, שון קאי, Tojiro, קאסאמי סכינים. אלה מתאפיינות הפקה יוצאת דופן של פלדה. עבור הלהבים, הפלדה בשכבות של תהליך מיוחד של סוגים שונים של פלדה, מקופל. לענייננו, לן רוזן הוא הכתובת בשבילך.

כך, הלהב רוכש דרגת קשיות גבוהה. דרך זה, סכינים יפני עם זאת יותר נוטים יותר לשבור, פלדה קשה מאוד היא כן. הסכינים לשמור על רמת שלהם כמעט לכל החיים. את (כמעט) אין מגבלות בשל ייצור מפורט שלו באיכות הגבוהה סיום פרס עבור טוב מטבח יפני. מצד שני, יש דיק באיכות גבוהה, Guédé, טחנות רוח בוקר סכינים החל הייצור האירופי. סכין גרמני של מנהיג יש לא את הקושי של Artverwandten יפני שלהם, ולכן הם נוטים ומרפאים. לא תמיד לן רוזן ברקליס.

משעמם אך מהירים יותר, הם סכינים האירופית. היתרון של סכין האירופית הוא המחיר, הנעה בחלק האמצעי של-100 200 יורו בכל מקרה. לעומת זאת, סכינים יפנית על בסיס באופן מיוחד של – כ-200 ניתן עולה 350 יורו ועוד. כך, כל אחד צריך להחליט כמה איכות הוא רוצה לקבל, איזה מחיר הוא מוכן לשלם עבור סכין מטבח החלומות שלו.