נערי שיקגו מוטלות

שיעור מס N.L.-מונטריי יחיד אינה חדשה. יישומה ב הכלכלות של הגוש הסובייטי הישן מאשרת את השימוש על-ידי עידוד התרומה של מיסים לפיתוח פעם מס. זוהי מטרת המזכיר של אסיינדה אגוסטין Carstens, הנער שיקגו-מצוינות, לשעבר סגן מנהל קרן המטבע הבינלאומית. ברור כי Carstens יש השפעה חזקה של המטבע, אוניברסיטת שיקגו. במחקר עדכני על-ידי גוף פיננסית אמר כי שיעור מס בודד הצליח להפחית את מס העלה התרמה במעגל הצדיקים ההשקעה הציבורית ברוסיה.

מדינות אחרות בהצלחה ליישם מס חדש זה, בנוסף רוסיה אשר אימצה אותו מאז 2001, סלובקיה, רומניה, גאורגיה, אסטוניה, לטביה, סרביה, אוקראינה, ועד מהרה הוא יהיה פולין, צ'כיה. מצידו, ריצ'רד אפשטיין, הוא פרופסור למשפטים של אוניברסיטת שיקגו, שם למד שלנו מזכיר האוצר מצביעה כי “No צירוף מקרים כי גדול תומכי הממשלה מוגבל נוטה לכיוון unica” שיעור מס. אפשרות לאחזר הקפיטליזם הליברלי שאר ב- torales שלושה בסיסים כמו הממשלה מוגבל – החוקה – שוק חופשי ומוסדות פרטיים חזקה, יוצר עושר. יתרון נוסף של יוזמה מס של Carstens היא התקפת מס של הכלכלה לא רשמית על-ידי להפחתה הפקדות חודשיות גדול פסוס 20 אלף – להוסיף חשבונות שונים או יחיד-. לאחרונה מצאתי אצל טבע אוזן קשבת . אמצעי פשוט זה יגדל ממיסים במדינה שבה רוב האוכלוסייה פעיל מבחינה כלכלית, בשמם, קפיצות החובה לתרום למדינה. רבים ממומנים עם מסים עצמו, אחרים פשוט לא לשלם. כפי שניתן לראות, Carstens בסיס מנותק מאנגה זו הצעה חדשה יש כבר הוכיח להיות טוב כלכלות כגון רוסיה ועזב מאחורי ההמלצה של קרן המטבע עצמו החל לגזול מזון, תרופות אשר, אגב, המגזר הפרטי של מקסיקו מתלונן. קריאה של הרפובליקה כדי לשלם מס כדי להרתיע את התחמקות ולהשקיע וכך במקסיקו.

כעת עלינו הממשלה דק ולהשאיר מאחורי, המבוזבז לבלות כמו תשלום ריבית לבנקים עבור שוד הגדול של Fobaproa. תיבת Chica… הדיון על רפורמת המס שיחת רעים – מכובד ציפה משהו מרהיב יותר – להימשך שבועות. עובדה היא, כי עבור 8 בספטמבר, תאריך לוויכוח ציבורי הוצאות עבור 2008, מוכנים הדעה לשים לחברים עבור שיקול. אם ערכת, קורא יקר, כמה ימים המסתיימים ביוני, הדיון אוגוסט, ספטמבר, בהמשך אוקטובר, יהיה אור ירוק ההצעה ולבלות את 2008. לא לחכות ליום האחרון של דצמבר נכתב חוקים על ברכיו בעל יתרונות אין לנו בארץ זו. פעמים עקביים לתמוך teatrito של אנדרס מנואל לופז Obrador ב 2 ביולי כי יתחיל להעליב, rant כדי עייף, מותש עד הסוף באותו החודש. כדי המוביל a€œ אתה יודע? זהו a€ פורום מבקש צפונה אזרחים ענה עם 70 אחוזים מאשר לא. Apero אם יש להם שלוש שנים מבקרים את האירוע, או כל כך הצליחו להפיץ אותו! טירה של Osiel היא במקור העיר של מונטריי, נואבו לאון, עיתונאי מקסיקו. הוא מבקש רק אתה יודע אם אתה משתמש המאמר שלך כדי Asalud