נסיעת מבחן קיה Venga

קיה המטה, כנראה החליט להרוג את המתחרים צורך מיד על המקום. קיה Venga/קיה Venga-רגיל, אבל לא את נוקאאוט האחרון מתחרה. איטליה-Venga זה נשמע כמו הזמנה. ומתרגם מילולית כמו 'לעבור'. מנהיגות מדאיג זה שם נראה להצטרף לשיחה. קיה Venga/קיה Venga-דגם אחי נשמה/נפש, אשר מחלק את הפלטפורמה. 4 מטר קצת יותר באריכות יש 2 בסיס די נדיבה, 62 ס מ. אפילו יותר מאשר המכונית יותר ברמה גבוהה.

המראה התברר להיות נעימה. קווים הם רכים, כמעט סיימנו. ניתן לראות זאת של קיה קיה/pridumyvalas של אירופה המפותחות ב תחת הטעמים של הלקוחות מהעולם הישן. רדיאטור בולט מיד חלק הפלסטיק, בקצוות של אורות trapeceevidnye primostilis' שבו. אם תסתכל על המכונית פרופיל, אז הדבר הראשון אתה מבחין nizspadajushhuju גג פנורמית וצד זכוכית שטח גדול. בקלף-חופשית שטח, אפילו את הנוסעים האחורי יהיה מאוד נוח.

זה מעודד, זה המושב האחורי להתקדם אחורה בטווח של 15 ס מ, ומאפשר לך להכיל בנוחות גם העם התובעניים ביותר. הפנים הוא נעים. כל המקשים על ימדק מוגדרות לוגית ובקלות. הארגז הוא עוד טראמפ Venga Venga/קיה קיה. הוא מספק התחתון שני שימושי ומעשי. Venga Venga/קיה קיה כמו מיד. או ליתר דיוק טרם להפעיל את המנוע, כי המנוע, מי היה מצויד שלנו 77 חזק נפח 1.4 l turbodiesel המנוע בשילוב עם חמישה הילוכים ידנית כמובן לא יחזיק בהתאם לרמת לפני שאר המכונית. אבל לא כל כך רע, מי מצפה המזג בשידור חי יותר ייתכן שתבחר 90 מנועי גירסה או בנזין חזקה עם נפח של 1.4 l ו- 1 ליטר קיבולת 90 ו- 125 HP, בהתאמה. יחד עם המתחרים במצב של חלום בהקיץ נפל ולקוחות. הבחירה היא ענק ומפורט על משהו הפך קשה יותר.