ניהול קשרי גומלין

מידע הוא נכס יקר לכל סוגי העסקים. כל החברה או האדם דורש מינימום של הנתונים כדי לבצע משימה. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את חברת טבע. חשוב כבעל מידע אודות של ניהול הבעלים של מידע זה. בסופו של דבר, כלי ניהול נוצרו היחסים עם הלקוחות, כמו ניהול יחסי לקוחות (CRM), המשמשים למטרה זו על-ידי ארגונים רבים. בשלב קודמות של המהפכה התעשייתית, נעשו מוצרים כגון בגדים ואביזרים שלהם: אדם המופנות אל חייט, זה היה את המידות עבור סידרה, לדוגמה. עם תחילת הייצור ההמוני, למרות המאה ה-20, יחסים מסחריים בין חברות לצרכנים הם כבר לא אישי.

כעת, נמשכת זה ייצור, אשר מתקיים בכמויות גדולות, ביצוע התאמות קלות רק טעם הלקוח.             חשיבה של התאמה אישית שוב, חברות מחפשים לנהל את שירות ויכולות, גורם ללקוחות שלהם מטופלים בייחודי ואישי. כך צרכנים להרגיש חשוב יותר ולהיות נאמן ארגונים אלה. למטרה זו הוא הצורך בשימוש טכנולוגיות חדשות מבצע להשתמש בכלים כגון יסוד בתהליך-CRM לניהול. המטרה של כלי CRM היא החברה למטרה שיפורים כדי לשפר את היחסים עם הלקוחות, מנצל את היתרונות על ידי ניהול נכון של המידע הנאסף בכל הנקודות של איש קשר.

למקסם את התוצאות של קשרי גומלין קיימים עם לקוחות השיתופי וכן עם עתיד אפשרי. תמיד יש להכין, ידע מינימלי אודות מה אנחנו מקבלים, בעלות הברית נפוצות גישה רשומות איש הקשר בין תחומים, החברות המסונפות אליה הארגון יש חשיבות הבסיסית. זה אפשרי ליצור חיסכון גדול רווחיות, אמינות עם לקוחות וספקים. להגדיל את הרווחים ערובה של תוצאות טובות יותר, רטרו תדלוק טכנולוגיות עם כלים חדשים ושדרוגים של מערכות נמצא כבר בשימוש.              חברות בצמיחה, באותו זמן, הקטנת היכולת שלך להבין והתאמה אישית של איש הקשר עם לקוחותיך. הבה נבחן חייט, מולדובן, חייט מוצרים או סדר תוך וחברות מסחריות גדולות גבוהה כמויות המוצרים אותה מסה גדולה. אין אינטימיות יותר עם הצרכן.             עם הגידול של חברות התרחשה ירידה משמעותית אינטימיות ארגונים אלה היה עם הצרכנים. מיזוגים גדול יותר ויותר להתרחש בתחומים פיננסיים, מזון, תקשורת, קמעונאיות, משקאות. בחברות מסוימות וקונצרנים שברשותם מיליוני לקוחות. הבנקים הם דוגמה נהדרת: כדי להפחית עלויות ההפעלה, להגדיל את בסיס הלקוחות שלך לקנות מתחרים קטנים יותר. להשתמש רק באותו המבנה, בצורה יעילה להביא תיקי חדש בתוך הארגון אותו.              הצרכנים בדרך זו היא כאל מספרים. הוא הרבה יותר חסכוני ונוח בנק בעל חשבון מהחסכונות שלך להשתמש בהם כספומטים, בשירות עצמי באינטרנט בנקאות כי היא מכוונת אותך אל סוכנות, מאחר שיידרש זמן עבור העובדים שלך לשירות פנים אל פנים.  חלק מהארגונים הללו חושב תעמולה המונית יכול להיות מספיק כדי להחליף את החוויה של היחסים עם הלקוחות שלהם. כמות הושקעו פרסום חייב להיות זהה השקיעה ב- CRM, קשר שיווק, מוקד טלפוני, הדרכה (הן עבור מכירות או קמפיינים לגבי התפתחות אישית עובדים).              מכר המוצרים ואת השירותים המוצעים דומים מאוד. ייתכן מתחרים עשר למכור את אותו מוצר במחיר בדיוק. מה להבדיל ביניהם יהיה טיפול שסופק. כמובן זה-אם הצרכן כבר יש קשרי גומלין עם חברה מסוימת-יש קרובה השלמת העסקה.              חברות צריך לשפר את מערכת היחסים עם הצרכנים שלך. יותר ויותר קיימים מוצרים ושירותים חדשים עם דומים המחירים המוצעים על ידי מספר גדל והולך של המתחרים, מה שבאמת גורם אינטימיות ההבדל ומוצרי עם הארגון.              קטע ולהגדיר המוקד של הפעולה קשורה ישירות הצלחה, אסרטיביות הצעות שבוצעו. מאמץ תוכנית, יעד ומיקוד דורש השקעות, עלויות גבוהות יותר אך להגביר את האמינות- שביעות הרצון של צרכנים להביא יותר רווחיות ורווחיות החברה.  נאמנות כבשו, שנבנה לאורך זמן, עם קשר מסחרי ייעודיים, המתוכנן. שמות תואר זה מושגת באמצעות מאמצים מסחריים (אסטרטגיות מצבור של ערך ארוך, אמון ו- exchange של יתרונות, קשר הגומלין של win-win)-הוא זול בהרבה לשמור על יותר מאשר לזכות ללקוחות – ניתן לקרוא זה ביטוי לכל הצדדים, זה נכון מאוד.  ניהול קשרי גומלין היא מיומנות, מתנה להיות טיפחו, גזור או – למד. תחשבו על זה.