ניהול ועבודה בקבוצה

קרלוס מורה Vanegas "אתה קבצנות טוב ורע אתה apartarás". פתגם ההכללות ולהגיע יותר, בהתאם לדרישות מאשר יצרה תרחישים מסחרי, שבו חברות חייב להיות מלא מזוהה עם דרישות הצרכן הנוכחי, הביקוש למוצרים, שירותים, כי באמת לפגוש אותך לצרכים שלהם, נדרש לקיים ניהול המזוהה באופן מלא עם הצוות שלועם שלה יכולות, כישורים, תפקידים, ומאז לספק את הסיוע כדי להשיג את הפרודוקטיביות הדרושים הפעלת סיכון לשווקים ביעילות. נלקח בחשבון, ניהול בעידן המודרני, מחדש חשיבה ניהולית מסורתי, אינם כפופים ההנהגה נרדפת, להיות יותר השתתפותית, עליך לשקול כי בהינתן המציאות של תרחישים הנוכחי, הוא צריך יותר דינמי אסטרטג, קשוב שרי החוץ של תחומי האחריות שלו, חדשני Communicator, לדאוג להשגת טוב עובד צוות. כוחו של יהיה מנהיג כמו פארלי, מזכיר לנו לבוא, לא על-פי מעמדו בהיררכיה הניהולית, אך הביטחון עצמה ואנשים המשויכים לו. לא יהיה די לו לבטא את היכולת שלו, שלמות, המוטיבציה של אנשיה, אך במקום זאת, בנוסף, יהיה עליך לדון הרעיונות שלהם ומציגים את האמונות שלהם דרך התנהגותם. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אפריקה ישראל.

עליך לממש את הכוח כלפי מעלה הארגון כדי לעמוד ביעדים של הפונקציה שלה, המחויבות על פי לקשר עם הרמות הגבוהות של המינהל. עוד מידע על דניאל טאוב ניתן למצוא באינטרנט. זה נדרש כדי לנהל ביעילות כדי לדחות רעיונות, כגון: אשר מנהל מאבד את האינדיבידואליות שלו בעת ביצוע עובדיו המעורבים בתהליך קבלת ההחלטות. הזכות לתקשר עם רמות גבוהות של ניהול שמורות למנהל. הרשות של משרה מקנה אוטומטית מנהיגות תופסת אותו. מנהל לא יכול להיות בטוח אלא אם הוא לוקח את ההחלטות הסופיות. המענק של הכוח כפופים מאז זה מקטין את הכוח של מנהל המערכת.

המנהל צריך לדעת יותר מאשר הכפופים להם על מה שקורה. בזמן הנוכחי על פי המציאות תרחישי כלכלי דינמי המשתנה הוא נדרש שילוב מקורי של קבוצת העבודה, צוות מאוד מאומנים, מונעים, המזוהה עם הארגון מאז כמו הצעת מחיר פארלי, שקול האושר של בני החברה אינו יעד זה, ולא מימוש עצמי מטרה סוציולוגיים. אבל הדבר הגדול ביותר הוא, כי רוב האנשים למצוא האושר שלהם וההגשמה העצמית שלהם אחד השתתפותית במקום ארגון מסורתי, ארגון, אבל זה נכון גם האדם ירגיש עמוק יותר שלהם כשל. לעומת זאת, גישה זו של הארגון צריך מאפשרים לנו לפעול עם מספר נמוך יותר ניכר אחד של אדם שאנחנו עכשיו להתמודד עם, צריכה נמוכה את עלות פעולות העלאה בודדים תגמולים כלכליים. כדי להשיג צוות מעולה לעבוד, אל תשכחו לקחת בחשבון את ההיבטים הבאים: בהתחשב אנשים המתאימים, מוכנה, התאמן עם חוויות עקבי עם מפקד אודות הפונקציות שלהם, כל חברי זה מוטבע עם אותם נבהיר אחריות, סמכות, הערכת אמינות ושיפור הביצועים מבחינת דרישות העבודה, ההתקדמות בעבודה ועל בפתרון בעיות בקביעת כוחה של פיתוח; מתן כללי, ספציפית, רכשה, הפגינו, פוטנציאל הצמיחה, תכנות ופיתוח, קבוצת תוכניות בודדות, לנתח ולפתור בעיות. יתר על כן, מומלץ לא להזניח את התיאוריה העבודה של הקבוצה, אשר מבוססת על הכל זה נותן את התוצאות הטובות ביותר בהתיאוריה הקיימת של הארגון. היא מעסיקה בשלמותו כל הכלים של ניהול מדעי, תמחיר, טכנולוגיה והיבטים דומה. זה כולל: 1.-חיסול של פסולת, שיגביר דרך Functionalization, הפשטה של העבודה, תהליכים קשורים, כמו גם הקמת מטרותיה של עבודה. 2. מדידה של העבודה שבוצעה, ביקורת רציפה של דרגת שעליו להגיע המטרות המוצהר שלהם. 3-תקציבים, ניהול עלויות ופקדים אחרים של עלות. תחת-התיאוריה של הקבוצה, עם זאת, משאבים אלה משמשים באופן שונה מבוסס על ערכה שונה של ההנחות מוטיבציה, לוגיקה או פילוסופיה אחרת מזו שבה מבוססים בנושאים מסורתיים. החבורות מרמז, השגת הרמה הגבוהה ביותר האפשריים של מוטיבציה. מוטיבציה כזו אינה לא רק מסיבות כלכליות, אך מסיבות של האגו, ואילו Moreover, הרצון לצמיחה, הישג משמעותי מנקודת מבט של הערכים והמטרות שלנו, כמו גם הרצון יוקרה, זיהוי, מסקנות אישור וקבלה ארגון לא יהיה יעיל אלא אם הוא מלא מוטיבציה חבריה לאחר מכן נעשה שימוש, ישיר בהצלחה ולתאם שלהם מאמצים כדי להשיג את שני הגורמים הללו כי הם חיוניים: אינטראקציה רגשית בכל רמות הארגון והשפעה הדדית כדי לקבוע מטרות, יעדים, תכניות וקורסים של פעולה.