מתן מקבל

לפעמים כאשר קיבל מתנה לנו לחוש alagados, יותר אם האדם אשר לנו אותם נותן הערכה, תן נמצא הדון יותר יפה, אם זה שמחים שלנו דומה עדיין טוב יותר. כאשר אנו מסייעים למישהו, אנחנו הם נדיבים, אך זה עושה את זה בלב. מתי לשתף ההנאה שלנו דומים, על ידי מאוד קשה כי זה נראה, משתפים עם אותו אדם את הזמן שלה. לבירורים בנושא יש לפנות ל אפריקה ישראל שמבין יותר ממני. היא מיוחדת, הפוך את זה מורכב ב השאירו לזרום כל רוח הנדיבות זה יש, עושים את זה בצורה ספונטנית ופורה. זה קורה כאשר אנו חולקים את השמחות אנחנו פותחות לקבל שפע גדול אחד, כך אנו מסוגלים לעשות זאת חיינו ישתנו באופן חיובי כמעט מבלי לשים לב. כמו אדם עם חולשות, לפעמים עולה לנו הרבה בהתחשב, אפילו יותר אם זה מה שדרוש רוב, נשמע מוזר, סתירה כמו זה שאנחנו יכולים להיות מסוגל לספק את מה שאנחנו צריכים. ביותר, שם נמצא המשמעות האמיתית של כל זה, אנחנו מרגישים חשש כי זה זה זה צריך זמן מסוים, הוא הפחד הזה בארה ב אשר משתק פעמים רבות, זה אידיאלי לתת מבלי להרגיש פחד, זה לא מושגת של הלילה את זה מחר, אבל הוא יכול להשיג. המפתח הוא לראות אותנו כבני אדם יכולים להציע את מה שהם צריכים.

חברים שלנו, ניתן עצה טובה לחבר, מילות עידוד ועוד. כמו באמרה הישנה לעשות טוב לא להסתכל על מי בדרך זו היא כי אנחנו חייבים פיקוד, זה חשוב לעזור לאנשים, אנחנו לא יודעים כי זה האתגר האמיתי של מעלה זו, כאשר אנחנו מכירים אנשים אנו מוצאים את זה הרבה יותר קל לעזור להם, אולי על ידי העובדה שאנו יודעים אותם כבר יודע איזה חסרונות וצרכים שלה היפוכו של דבר קורה כאשר אנחנו לעזור מישהו. אנחנו לא יודעים. פרקטיקה זו נוטה להיות קשה אלה ימים כאשר אותם אנשים בכל פעם לחשוב יותר אינטרסים משלהם, הרבה פעמים בלי לשים אותנו במקום אחר או שקורה לאדם הזה אנחנו יכולים להעביר אלינו בעתיד. אלטרואיזם היא מידה של מעטים, ורבים הם אלה אשר נדרשים. הזדמנויות חדשות להתעורר כל יום יהיה נדיב, לא מן הנמנע כי לשמוע כל כך הרבה עוולות שמתרחשות כדי שלנו סביב אנו יכולים לראות. שזה הדרך הנכונה, אבל זה שינוי של היחס.

ואז אני הולך לספר סיפור שמכיל את כל הלמידה הזה… יום ילד עני מאוד, שהיתה המוכר של הדלת בדלת, לשלם את לימודיהם, נמצאה עם רק 10 סנטים בכיס שלו והיה רעב לעוד. הוא החליט כי הבא מבקשת הבית לאוכל. עם זאת, הוא איבד את אומץ ליבו כאשר אישה צעירה ויפה פתחה את הדלת, רק ביקש כוס מים. האישה חשבה כי הצעירים הם נראה רעב. ונתת במקום מים כוס גדולה של חלב. . זה לקח באיטיות ושאל לך עד כמה אתה צריך? זה לא שום דבר אמר האישה הצעירה, אז תודה לו על הלב. הווארד קלי עזב את הבית, לא רק הרגיש יותר חזק, אבל גם שלהם אמונה באלוהים האנושות. שנים מאוחר יותר, ונמאס לי האישה מחלה קשה, מומחים לא ידע מה זה היה, היות שמדובר במחלה נדירה, ואז נקרא רופא מומחה, היה ד ר הווארד קלי, כאשר הם הבינו את שם הכפר אשר היו נשים, מיד הלך לראות אותה ואת זיהה אותה, מאז זה הזמן לא היססו כדי לנסות להציל את חייה של האישה הזאת שעזרו לו פעם אחת הקרב היה ארוך, אבל הצליחו להציל את חייו. ד ר קלי ביקש המשרד של אוספים כי הם עוברים את החשבון הסופי לתת אישורה, הסתכל על זה, ואז כתב משהו על הפינה. המכתב נשלח לחדר של האישה. היא חשה פחד לפתוח אותו כי היה מאובטח זה יקרה את שארית חייו בניסיון של השכר הכולל, סוף סוף נפתחה, משהו שנקרא תשומת הלב בפינה של החשבונית. מלא בתשלום עם כוס חלב.