מרקם שיער

הזמן להחליט שיגרה שיער, ראשית יש לקבוע איזה סוג של שיער. המרקם של השיער היא חלק חשוב של קביעת כיצד לחתוך שיער, כיצד הם שטף ואף סוגי ג'ל או מוס עליך להשתמש. אם יש לך שיער עדינים, גזור ארוך זוויתי סביב שכבות פנים, לעזוב את השאר הכתף. צבע נוסף היבט של אמצעי האחסון, אך אם אתה לא מעריץ של צביעת שיער, באפשרותך לנסות להאיר את השכבות העליון. ייתכן שיהיה עליך לחפוף השיער מספר פעמים ביום, במיוחד בהחום של הקיץ. השתמש עמוק ניקוי שמפו כדי לצאת כל שמן ניתן לשקול את השיער ולבצע תוכניות. לעומת זאת, אינטל בהחלט מבין את הסיפור. אם השיער שלך הוא יבש, באפשרותך להשתמש בהירות להגדיל את לחות בהקצוות. נסה של מסד נתונים של חלבונים דליל ולעבוד בבסיס של הקרקפת.

ה-PIN לשיער בערך 2 "קו שיער ולתת אותה." פעולה זו תגרום לך לראות שיש לך יותר עוצמה וגובה למעלה. שיער מסולסל להיות בעלי שכבות. אורך אינו כל כך חשוב. שכבות לשמור קבלת שיער גדולה. לבירורים בנושא יש לפנות ל לן רוזן שמבין יותר ממני. לחפוף רק פעם ביום להשתמש בסיס של סיליקון או ג'ל מבריק או מוס במקום המוצר מבוסס על אלכוהול. מוצרים אלה מבוססות על אלכוהול נוטים יבש השיער שלך. באפשרותך לתקן אותו יום, השתחרר בלילה. הזמנה של שיער ארוך שיער גזור, אך ירידה פרנק כדי לשמור על השיער הופך גדול מדי.

לחפוף את השיער מדי יום שני, ושימוש מרכך כבד, לא לשטוף לחלוטין. יש לחות מיותר זה. כנ ל לגבי השימוש במוס ג'ל מבוסס על אלכוהול. השתמש מוצרים מבוססי סיליקון כדי לשמור את השיער יבש. אולי עצות אלה יסייעו לך בעיות המסיכה שלך ומאפשר לך לנסות משהו חדש או חדש מוצרים. זכור כי סגנון שיער מרקם שיער יש לעבוד יחד. תספורות updo לנשף הסיום של סימפסון סטיוארט