מקורות הכנסה

בקיצור, הוספת מספר זרמים של הכנסה אמצעי העסק שלך יש יותר מדרך אחת לעשות כסף. לדוגמה, למכור מוצרים ושירותים. אלו הם שני זרמי הכנסה. אבל זה רק ההתחלה. הנה 10 רעיונות ממקורות שונים של הכנסה ניתן להשתמש כדי להגדיל את השורה התחתונה של העסק שלך: בקיצור, הוספת מספר זרמים של הכנסה אמצעי העסק שלך יש יותר מדרך אחת לעשות כסף. לדוגמה, למכור מוצרים ושירותים. אלו הם שני זרמי הכנסה. אבל זה רק ההתחלה.

הנה 10 רעיונות ממקורות שונים של הכנסה ניתן להשתמש כדי להגדיל את השורה התחתונה של העסק שלך: 1. מכירת מגוון רחב של שירותים. לחלופין, ניתן לשלב את השירותים שלהם בחבילות תלוי מה הלקוח הטיפוסי שלך מחפשת. אבל להיזהר עם זה. אתה רוצה להציע שירותים מסוימים או את הבחירה של החבילות אבל לא עושים יותר מדי אפשרויות, זה מאוד קשה לך להציע יותר מדי אפשרויות בשוק אותו ביעילות. 2. למכור המוצרים שלהם. אלה עשויים להיות מוצרי מידע (ספרים, קורסים המחקר בבית, תקליטורים, דוחות מיוחדים, וכו ') או יכול להיות מוצרים פיזיים.

ניתן גם קבוצות של מוצרים דומים קווי המוצרים. לאחר מכן תוכל להציע ערך רב יותר מחויבות inicial.Esto בשם Upsell, downsell שאחרת אם הם רואים הם יאבדו את מכירת יכולים להציע מוצר עם ערך נמוך יותר למחויבות הראשונית. או צולבות למכור מוצרים ללקוחות שונים על הרשימה שלך. 3. למכור מוצרים של אנשים אחרים (או שירותים). זה המקום שבו אתה הופך afiliado.Una לאחר האישור עבור שותפים, יהיה לך קישור שלך. בכל פעם שמישהו משתמש המקשרים וקונה מוצר, אתה מקבל אחוזים מהמכירה. אחוז זה יכול להיות בכל מקום מ 10 (מרבית השירותים) כדי אחוז מעל גיל 50. מה שמביא אותי הטיפ הבא שלי: 4. יצירת תוכנית השותפים שלך. עכשיו אתה יכול לקבל אנשים אחרים כדי לשווק את המוצרים והשירותים שלהם, ואתה משלם אחוז של כל מכירה הם מקבלים! 5. צור, teleclass סמינר, סדנה או אירוע אחר. זה יכול להיות פעם או בטיפול במגוון של כיתות. (אבל אם אתה עושה את זה, כדי להיות בטוח שהם רשומים, כדי שתוכל למכור מאוחר יותר). Thing על הלוח הזה היא שזה שילוב טוב. אתה יכול להגיע קבוצות של אנשים בבת אחת, באותו זמן מתן מגע אישי. 6. הרישיון של תוכנות שלה או שירותים. כלומר, אם הרעיון פועל העסק שלך, עבד בעסק של אחרים (לדוגמה, מאמן יכול להציע מורשה או כלי תוכנה מאמנים אחרים.) לא יודע הרבה על זה, אבל (מיגל לופז אגירה) מוכרת תוכנית שיכולה ללמד אותך איך. 7. לאחרונה מצאתי אצל לן רוזן אוזן קשבת . יצירת אתר לשלם. לא רק תהיה אתה מקבל הכנסה קבועה בכל חודש, אלא גם מבנה מסד הנתונים של הלקוחות – אנשים המעוניינים ברכישת המוצרים והשירותים שלך. זה הרבה יותר קל למכור ללקוחות קיימים למצוא חדשים. 8. הפעלת תוכנית המשכיות. זה דומה אתר שבו חברי לשלם תשלום חודשי עבור מוצר או שירות. אולי אתה יוצר עלון חודשי מנוי בתשלום המציע שיחות אימון או ראיונות עם אנשים מצליחים. מה, זה משהו שאנשים למצוא ערך מספיק כדי לשלם תשלום חודשי קטן אבל קבוע. 9. למכור מודעות באתר האינטרנט שלכם או דואר זיין או משהו כזה. זה כנראה לא יעשה אדם עשיר, אבל זה יכול להיות זרם קטן של הכנסה תלוי כמה אנשים רבים מסתכלים זיין האלקטרוני או באתר האינטרנט. 10. להשתמש ב-AdSense. זה כאשר אתה מאפשר לגוגל במקום לשלם עבור כל קליק על המודעות באתר שלך או בבלוג. בתמורה, בכל פעם שמישהו לוחץ על אחת המודעות האלה, Google תשלם לך אחוז. תוכנית מצויינת, אה? בכל אופן, אני חושב שזו שיטה שיש קצת זהיר כי רוב הזמן אנשים ילחצו את האתר שלך וזה לא דבר טוב (במיוחד בידיעה שזה ילך אחד המתחרים). אבל לפעמים זה מאוד המתאימים. לדוגמה, אם אולי יש לך פיתחה אתר אינטרנט או בלוג על תחביב. תרגיל יצירתיות – מצא זמן ליצור מספר זרמים של הכנסה הוא כנראה החלק הכי קשה של יצירת זרמי הכנסה מרובים היא למצוא את הזמן, במיוחד כאשר הפעילות העיקרית שלהם מבוססת על שירותים. אז עכשיו אנחנו יודעים כמה זה חשוב, איך הוא ימצא את הזמן להתחיל לעשות? הנה כמה רעיונות שאתה יכול לחשוב: * להעסיק עוזר וירטואלי (VA). * יצירת מערכות בחברה שלך, כך שתוכל להשלים משימות עסקיות במהירות וביעילות רבות יותר. * להעלות את המחירים שלך, כך שאתה יכול להיות לקוחות פחות ולהרוויח יותר. * לבלות יום שבת או יום ראשון כדי לעבוד על העסק שלך. (תיזהר עם זה אתה יכול בסופו של דבר נשרף מהר.) קח עט ולכתוב כמה רעיונות כדי לראות איך אתה יכול למצוא יותר זמן כדי להתחיל ליצור הכנסות נוספות. אוסקר מרטינז הספר הבמאי לעזרה עצמית הידיעון