מפתחות תקשורת טובה

אנשים מצליחים זה קל לעסוק ביחסים בין-אישיים. הם אנשים שיודעים איך לבטא בצורה יעילה מה רוצים להשיג תחושה של כבוד שלהם אדם פרטי איש הקשר שלך. אפריקה ישראל בהחלט מביע דעה מלומדת. תוספת זו מיומנות חברתית הוא קבוע בחייו. אין הם עליות ומורדות. הצלחתו טמון לא רק מה שהם אומרים אבל ישנם מספר היבטים המשלימים את המיומנות, אנחנו מדברים על תקשורת לא-מילולית. מבטה הוא ישיר, פרנק. חפש הן מעבירות אבטחה שעושה האדם האחר מרגיש כבוד לאדם אשר נמצא מקדימה.

עם זאת, המרכיב החשוב ביותר של תקשורת לא-מילולית הוא החיוך. sta הוא הנשק החזק ביותר הוא הישות האנושית כדי לפתות ולעשות דברים בלתי אפשריים לכאורה. כן, חייב להיות פרנק, אף אחד impostures לחייך. תקשורת מילולית היא אחד המרכיבים החשובים ביותר, מלבד ההודעה, טון הדיבור. אבטחה של האדם כוללת יתבטא הטון שלך. עוד תכונה סקרן זה הבהירות של ההודעה. הם ישירים, לא מבזבזים את הזמן רודיאוס. הם ישירות הולכים מה שמעניין אותם.

הם נוטים להיות מאוד עסוקה, עם חוסר הזמן שאנשים שמוביל אותם שלא רציתי לאבד את formalisms. הם גם נוטים להיות אנשים עם שטף מילולי בולט מאוד. הם נוטים להיות מורגל בהתמודדות עם הרבה אנשים כל יום, והם מדברים ללא הרף על ידי מה אתה לרכוש כמה התמחות תקשורת מילולית. אף אחד לא נולד המלומד, למרות שיש נטייה מסוימת לשלוט באומנות של תקשורת, עם זאת, עם תרגול אפילו הכי ביישן, מופנם בני אדם יכולים להיות נואם מעולה. זה רק דורש תרגול, הנח את הבושה, להיות אמיץ. Shank דניאל Florez.