מנופים פנימיים וחיצוניים

"תן לי נקודת המשען של, ניתן להעביר את העולם". ארכימדס. אם נשתמש זו מטאפורה ניתן לזהות סדרה של מנופים פנימיים וחיצוניים אשר יהיו נקודות נהדר של תמיכה בהשגת מטרותינו פיננסי… כולנו יודעים מה זה מנוף והצבע כיצד מנגנון פשוט שלה, המאפשר לנו להכפיל הכוח אנו משתמשים כדי להזיז אובייקט על-ידי שימוש פשוט את התמיכה המתאימה. באותו אופן אנו עליך להשתמש בחוכמה סדרה של מנופים, שבו אנו תומכים לנו להפוך את רוב המאמץ שלנו.

ממש כי הוא הרבה יותר קל לקבל מיליון יורו אם אתה כבר מיליון אחר? ברור, כי הכסף הוא מנוף, אבל הוא לא היחיד, וגם כל המנופים הם כה ברור. ישנם שני סוגי המנופים: פנימי וחיצוני. מנופים פנימיים: 1. השכל. הנפש יש את הכוח כדי להתמקד במה שאתה רוצה לראות את האפשרויות בו שעדיין אין קיים, לדמיין את ההצלחה הרבה לפני שאתה מקבל אותו.

בסופו של דבר הוא השכל שגורם לנו עשיר או עניים. 2. קשרי גומלין. קשרים אישיים ומקצועיים שלך יכול להיות מפתח זה נותן לך גישה ידע והזדמנויות זה אחרת יעלה לך חודשים או שנים. אם אתם חלק צוות של 10 אנשים, ולפגוש כל 100 אנשים, 1000 אנשים לקבל מידע או סיוע עומדות לרשותכם. 3. המערכת. אנשים ההצלחה הושגה באופן ספציפי כלשהו, יש דרכים רבות. לקרוא ביוגרפיות של יזמים כי הצליחו להתעשר. לקבל השראה בהם. 4 בריאות. אין טעם לנו עושר אם אין לנו בריאות. שמור על עצמך, לאכול בריא, לקבל תרגיל 5. במקרה הזה אני חושב ש שרי אריסון צודק במה בהוא אומר. השעה. השתמש בזמנך החופשי כדי לקרוא, להכשיר אותך. לשכוח את הטלוויזיה, להקדיש את עצמך לתחביב כי אתה נהנה, עסקים גדולים רבים החלו גם כן. 6. את ההכשרה. אנשים רבים לא לחזור להרים ספר או לעשות קורס פשוט פעם אחת סיימו את לימודיהם. וזה הדבר היחיד שלא תאבד, אך זה לפספס את הכל. 7. המוניטין. יזם מוכר אמון הראשון בו; אני יודע לכן ללא דופי בפעולות שלך, המוסר שלך. 8 הרגלים. 95% של החיים שלנו מורכב של הרגלים. הרגלים טובים להפיק תוצאות טובות. מנהגים כגון שמור, לתכנן, לבחור השקעות טובות, וכו '. אם אתה קורא ספר על האוצר בשבוע, לדוגמה, לאחר שנה יש לך להיות כמעט מומחה בנושא. 9. את החוויה. אם כבר אתה מתמודד במצבים שכבר ירדו נפתרה לטובה, זה ייתן לך יותר כוח כדי להשיג את המטרות שלך. נזכר כי החוויה לא מה שקורה אליך או אתה אך מה ללמוד על-פי מה יקרה לך. 10. תוכנית. שיש תוכנית, כתיבה שלמטה הוא כמו שיש מתכננת לבנות בית. טובה יזמים ומשקיעים תמיד כתבו תוכניות. מנופים חיצוניים. 1. את הכסף. זה נכון כי זה קל לעשות כסף אם כבר יש לך כסף, בין היתר הכסף מאפשרת לרכוש חלק המנופים. באפשרותך להתחיל בקרוב לחסוך הרבה יותר טוב. 2. כסף של אחרים. אם אין לך כסף עבור הפרוייקט שלך לבקש ממישהו. אם ברשותך פרוייקט טוב תכנית טובה לא לוותר ולחפש מי אתה הממומן. 3. אנשי מקצוע. אתה לא יכול להיות מומחה בכל דבר, אבל יכול להיות מומחה במציאת אנשים עליך: עסקים, מחשב וכו ' 4. את הרעיון ואת המערכת. כיום לא מספיק מוצר או שירות באיכות גבוהה להצליח, אתה צריך לתת אותו, יש ברשותך שילוב בין תקשורת, שיווק, מכירות וארגון. המערכת היא מה? לחשבון. 5. מנטור. מה שאתה רוצה הוא מאוד חשוב כי זה יכול לעזור לך להשיג את מטרותיך במהירות רבה יותר. 6. טכנולוגיה. הטכנולוגיה מאפשרת לך מוצרים טובים יותר, יותר יעילים, יותר חדשני ומעשי. 7. צוות. הצלחה הוא משחק צוות לא תחרות, אתה יכול לשחק אתה רק כותרת. אם אתה רוצה לקחת על עצמו אתה חייב למצוא מי עורך דין, וכו '. 8 לעזור לך מבחינה כלכלית, עם תוכנית עסקית, באזור מס, Bröcker. החוב. יש מעט מאוד חברות לצמוח ללא חובות. אתה צריך לדעת להשתמש "חיובי חוב" מאפשר לך לרכוש נכסים כי יפיק לך הכנסה. שבו כל מנופים אלה יכול לתמוך לך להשיג את מטרותיך פיננסי? אנו בטוחים השתמשת חלקם, מה התוצאות יש לך לב? מה הוא יכול לעשות אחרת כדי לקבל תשובות טובות יותר? כביש טוב! מאמן אישי מכירות של איזבל, מאמן אנתוני רובינס מפיץ בלעדי של UPW2010 ספרד