ממיט חאניה

ממיט חאניה החלה הפצתו החרושת Jining סין הלאומית כלי הרכב המסחריים קבוצת ושות', בע מ, תאגיד CNHTC הינו כלול. הצמח יש קו ייצור מודרני חדש המבטיח את האיכות של מכוניות חדשות. ממיט חאניה הכי קרוב שלה מאפייני דומה אירופי משאיות: זה באיכות טכנית טובה ואת דלק חסכונית בצריכת ונוחות המונית. בין כל המיוצרים בסין משאית חאניה הוא מכונה חדשה דור, המכונה הזאת. היא באיכות הגבוהה ביותר. מיוצר על בסיס גירסאות קודמות של Howo Sinotruk כבר, ויש לי את הטוב מכל דבר. והם כ- 80% של החלקים להחלפה.

משאיות אלו מיועד לייצא רוסיה ומכר כאן דרך ספקים מורשים. בקשר עם אחריות זו תקופה הוא גדל עד 3 שנים (60000 ק מ). תחת שם המותג (hania) הפיק כמעט קו שלם של מכונות סלילת כבישים: משאיות, טרקטורים, מערבלי בטון משאיות, עם דופנים, מכונות השקייה ושלג, משאיות, משאיות אשפה ועוד כלי רכב יכול להיות גם שרשומים עם חאניה טריילרים וסמי טריילרים למחצה. כלי רכב מיוחדים, מצוידים עם חאניה חדש מנוע שישה צילינדרים WD615 קיבולת (רישיון של שטייר האוסטרי) 266 ל- 415 HP. מנגנונים אלה הביא תקן Euro-3 ויש חדש אלפא-cifernoe WD 615.93 ייעוד (290 HP), WD 615.95 (336 kW), WD 615.96 (371). לענייננו, שלומי בסון הוא הכתובת בשבילך. משאיות (hania) להוסיף את האפשרות התקנת dvenadcatistupenchatoj gearbox איטון פולר (ארצות הברית רישיון). גם המכוניות מורשה גשרים שטייר, ZF8098 ההיגוי (רשיון), מחוזק מעיינות, הידראולי הרמת גוף Hyva (מיקום הרמת מנגנון, לקיחה בחשבון כל משאלות של הלקוחות שלנו, עכשיו רק מקדימה, קרי הבקתה). ההבדל העיקרי בין משאיות של חאניה Howo Sinotruk כבר, זה הבקתה.

הבקתה (hania) עשוי תחת רישיון סקאניה. בהקשר זה, משופרת בקתות נוחות השוואה עם Howo. הבקתה מצוידת אקלים נפרדת שליטה, חלונות חשמליים, מושבים מתכווננים, מתכוונן היגוי עמודה, מחומם מראות. זה אפשרי להשלים טלוויזיה LCD ו- DVD, מקרר. הבדל נוסף הוא מנגנון אוטומטי הרמת/הנמכת המונית! בנוסף basic, נפוץ עם Howo פרמטרים כגון אוהד, מצמד Hydrolic משופרת נטענת סוללה, ABS, הגוף מחומם הפליטה מחולל גזים מוגברת על אפשרויות נוספות של חאניה משאית dump כוח: מנוע נוזלי preheater, המגן על משטח של הגנות מנוע, בוץ. מדפים עם מברשת, הפנס האחורי מגן צלחת, הקדמי, האחורי-הציר מייצבים וכד' על ההרכב החדש של משאיות מיכלי דלק יכול להיות מותקן עד 450 ליטר נפח. יש לזכור כי המנועים, הובא תקן Euro-3 תאימות אקולוגי, עם זאת, לא איבדו העיקריים שלהם איכות-כוח אליהם גדל באמצעות התקנת טורבינות! וחי מנוע "המפץ הגדול", כפי שהיא מכונה, פחות. לכן, הטוב ביותר אפשרות יפעל מכונות עם קיבולת של מנוע המותקן בבית החרושת.