מותג טוב

מהו מותג? בקצרה, מותג יכול להיות שם, סימן או סמל של כל חברה או ארגון. סימן עשוי להיות חמוש רק עם טקסט, או עשוי להיות סימן (isotype) יחד עם שם החברה שלך, או גם פשוט כסמל. סימן ייתכן גם שילוב של משתנים לעיל, אך המטרה שלהם תמיד הוא מקרין בתמונה הרצויה של החברה שלך. יש לך מדוע להשתמש מותג? הסיבה הראשונה היא כי במוחם של האנשים, תמונה מעובדת במהירות רבה יותר מאשר מילה. מותג מהווה גירוי חזותי כדי להפעיל את הזיכרון של הקהל, לעזוב בעל השפעה גדול ומתמשך יותר מאשר מה לעשות המילים לבד. זוהי הדרך הפשוטה, הישירה ביותר לקדם את הנוכחות של העסק שלך; היא כמו שהכריז כי אנו אך לא נעשה שימוש בשיח נרחב.

את זיהוי המותג עבור החברה שלך יעזור, יוסיף המראה החזותי כל תקשורת המסמך. סוגי הסימנים – טקסט (logotipicas סימן מסחרי) מסמן את המילים בתמונה הטהורה ביותר שלהם הם תמונות. גופנים מגיעים בכל הצורות והגדלים, היוצרים רשמים שונים על מי ראה אותם. טיפוגרפיה עבה מבטאת עוצמה וכוח. גופן בכתב יד מבטא אלגנטיות. גופן מלוכסנות מבטאת תנועה. זהו השם החברה שלך יכול להיות מותג משלך, טיפוגרפיה בשימוש עם התערבויות מורפולוגיים יהיה טקסט הופכת תמונה המבטאת את האיכויות של הארגון שלך. סמלי סימנים (סימני isotipicas) הם סימני שבו התמונה עובד ללא טקסט, חסר של טיפוגרפיה.

השימוש של סמל המותג שלך יש מספר אפשרויות: יכול להיות סמל המשויך את שם החברה, או יצירה עם מופשטים סמליים (כמו במקרה צינור נייקי) או monogramatico (ודייב s מקדונלד). מסמן טקסט יותר סימנים (סימני isologotipicas או לוגו) סקירה קצרה כמות של טקסט, או לפעמים רק קיצור, משלימה את הסמל ומספק בהירות נוספת כדי להראות מה העסק שלך. ישנן אפשרויות רבות שיש לקחת בחשבון כאשר אתה מחליט איזה מותג הוא הטוב ביותר מתאים התדמית של החברה שלך. זה לא צריך להיות מוגבל לאפשרות אחת. זה יכול להיות קל מאוד לראות תמונה כמו וליצור שזה יהיה אטרקטיבי בתבנית מבלי לחשוב על האופן שבו הוא ייראה במקומות אחרים. בקיצור, היא לא כיצד ברצונך לראות את המותג שלך. הדרך שבה הקהל תופסים את המותג שלך הוא הרבה יותר חשוב. המותג שלך להיות תואם עם התדמית של החברה שלך אם שלך הוא מוסד פיננסי או משפטי, כנראה אתה רוצה מותג שמרנית יותר בתחום העיצוב והצבע. כחול כהה הוא צבע טוב עבור מקרין התמונה שמרנית. אם אתה אמן, אתה רוצה מותג מופשט יותר, עכשווי. צורות וסמלים הם בחירה טובה כדי לתת מראה מופשט. המותג שלך צריך להיות ייחודי בחפצי מה שאתה רוצה הוא בה אנשים רואים את אחד ייצוג חזותי של החברה או העסק שלך. כאשר אנשים רואים את המותג שלך, אתה רוצה כי הם מיד לשייך עיצוב מותג זה אתה, לא עם כל חברה אחרת. תמונה נפוצים מאוד נוגדת מטרת בעל מותג והשימוש עשוי גם להיות בעל השפעה שלילית על הקהל שלו שכן הם עשויים לחשוב כי החברה שלך הוא מעט יצירתיות. המותג שלך צריך להיות מתוכנן על ידי אנשי מקצוע כדי להפוך שלך פוגש מותג בכל הדרישות של מותג טוב הוא חיוני תבוצע על ידי אנשי מקצוע. רק עיצוב גרפי מקצועי ליצור מותג המייצג את החברה שלך. מעצב המותג שלך היא אחת ההשקעות החשובות ביותר שאתה צריך לעשות אם אתה רוצה את העסק שלך כדי להגיע להצלחה. לקבלת מידע נוסף אודות סימני מסחר, לחץ כאן. DARkBlue ייעוץ Tacuarí 237 5u העיר בואנוס איירס 55 (+ 54 11) 5238 1423 (+ 54 11) 5238-1424 זהות ארגונית עיצוב פרסום מערכת אינטרנט עיצוב אריזה עיצוב במקרים של אני תלמיד.