מה משמעותם של הצבעים על העסק שלך?

האם אי פעם נחשב את החשיבות של צבע מיתוג? קוקה קולה משתמשת אדום, UPS, חום, יבמ, כחול. תאגידים אלה להבין את השימוש הנכון של הצבע הוא חיוני כדי ליצור תדמית חיובית בקרב הלקוחות. יתר על כן, הצבע ממלא תפקיד חשוב בזיכרון, מגרה את כל החושים, מיד שליחת הודעה כפי שהיא עושה כל שיטה אחרת של תקשורת. בחירה נכונה של צבע דומיננטי של המותג שלך הוא קריטי. צבע זה צריך להופיע על כל החלקים קידום מכירות, כולל לוגו ואריזה. ככל האפשר, את הצבע שתבחר צריך להיות בנפרד, עבודה עם תעשיית שלך ואת התמונה, עם הבטחה להתאים את המותג שלך. כדאי גם לקחת בחשבון את "הפסיכולוגיה צבע", אשר מורכב למדי. צבעים יכולים להיות דברים שונים בהתאם למצב התרבות, התעשייה.

עם זאת, במערב יש כמה משמעויות אוניברסלי: כחול על כחול נתפס אמין, אחראי כלכלית הביטוח. קשור מאוד עם השמיים והים, כחול רגוע מקובלת. הצבע הכחול הוא פופולרי במיוחד בקרב מוסדות פיננסיים, כי המסר שלו יציבות מעוררת אמון. אדום אדום מפעיל בלוטת יותרת המוח שלך, הגברת קצב הלב והנשימה מואץ. זו תגובת בטן עושה אדום אגרסיבי, אנרגטי, פרובוקטיבי תופס תשומת לב. סמוך על אדום לעורר תגובה נלהבת, אם כי לא תמיד חיובית. לדוגמה, אדום יכול לייצג סכנה או חבות.

גרין בכלל, ירוק מרמז, בריאות רעננות ושלווה. עם זאת, המשמעות של ירוק משתנה עם מגוון צורותיה. ירוק כהה קשורה עושר או יוקרה, בעוד הירוקים הם האור מרגיעה. צהוב בכל חברה, צהוב מזוהה עם השמש. %a2-%d7%a6%d7%9e%d7%99%d7%97%d7%94-%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a7/ar-BB17fX0e#image=7'>בזן ומצא עוד . מסיבה זו, הוא מתקשר, אופטימיות פוזיטיביזם, אור וחום. גוונים מסוימים נראה להניע אנרגיה לעורר מחשבה יצירתית. העין רואה צהוב בהיר לפני כל צבע אחר, מה שהופך אותם אידיאליים עבור נקודת מכירה מציג. סגול הוא צבע של תערובת שלהם כחול אדום שלווה תשוקה, שהיא מעוררת, מסתורין ותחכום, רוחניות תמלוגים. דרכיו יותר רוחץ מעוררים נוסטלגיה וסנטימנטליות. הודעה רוזה של פינק בעוצמה משתנה. ורודים חמים להעביר אנרגיה, נעורים, כיף, התרגשות, מומלץ למוצרים פחות יקרים או אופנתי לנשים או נערות. וורודים דאסטי להופיע סנטימנטלי. ורודים בהירים הם יותר רומנטי. לבירורים בנושא יש לפנות ל בזן שמבין יותר ממני. כתום כתום "צורם" מעורר, התרוממות רוח כיף וחיוניות. עם הדרמה של אדום בתוספת לעודד של צהוב, כתום נתפסת חברותי וילדותי לעתים קרובות. המחקר מציין כי גוונים בהירים שלה לפנות לשוק יוקרתי. הטונים אפרסק לעבוד גם עבור שירותי בריאות, מסעדות סלוני יופי. בראון כדור הארץ צבע זה משדר פשטות, עמידות ויציבות. ניתן גם ליצור בתגובה שלילית מן הצרכנים אשר מתייחסים בעפר. גוונים מסוימים של החום, כמו טרקוטה, יכול להעביר מראה יוקרתי. מבחינה תפקודית, חום נוטה להסתיר לכלוך, מה שהופך אותו בחירה הגיונית עבור כמה חברות הובלות ותעשייתיים. שחור שחור הוא רציני, אמיץ, חזק קלאסי. הוא יוצר דרמה ותחכום מרמז. שחור הולך טוב עם מוצרים יקרים, אבל גם יכול להפוך את המוצר מראה כבד. הלבן הלבן מרמז על פשטות, ניקיון וטוהר. העין האנושית רואה את הלבן כצבע בוהק, לכן מיד צדה את עינו של זה. לבן משמש לעתים קרובות מוצרים לתינוקות או בריאותיות. כל הצבעים הנ"ל ניתן להפריד לשתי קטגוריות בסיסיות: חמים וקרים. ב, צבעים חמים כמו כללית אדום וצהוב, הם מעבירים מסר חברותי ואנרגטי, בעוד צבעים כמו כחול מגניב, הם רגועים יותר ושקט יותר. עם זאת, הגדלת בהירות צבע מגניב הרטט שלכם עולה ומפחית את ההזמנה שלהם. המאמר באדיבות: – ייעוץ בתכנון אינטגרלי, תקשורת ושיווק.