מה לעשות?

אנחנו אני aprista, וגם לא מסכים עם הרבה דברים שהממשלה הזו עושה לי שום כוונה הצדדים עם הממשלה. . אבל אני עושה לי לפני כמה זמן לשאלה הבאה, ולדעתי יש הסבר הגיוני. בעיתון כתוב ש אינטל הוא זה שבקיא בנושא. כל הכסף היה בשימוש על-ידי מר Montesinos לעשות enrichments לא חוקית וסחיטה שערורייתי בממשלה פוג'ימורי. ? האם שזה יכול להיווצר בממשל כמובן זה.

כן, מה שקורה הוא עובד נמצאות בעיצומן. ואני חוזר לא מגן על הממשלה, מה קורה. זה כי אני מנסה להיות אובייקטיבי, והוא מזכיר את מה שאני רואה. אני רואה היחידות ספר גדול מתאוששים. .

זה נותן תנופה לבנייה של הרכבת החשמלית. דרך משרד הבריאות, נבנים בתי חולים. מצד שני יד (אם כי איטי), אבל municipalidad מטרופוליטנה דה לימה, בביצוע עבודות. . אז אנחנו פרואנים המשמשים לנו לראות, כל הממשלות לגנוב כסף מקופת המדינה; (לא להשתמש) (המונח המזלזל יותר). אנחנו שבעי רצון בסוף אלה, עם המציאות שהם גנבו אבל הם עבד. האמת לא מבין למה התושבים של מחוז סן בורחה, נסערים מאוד על ידי הקמת בית חולים של משרד הבריאות, בטענה לחלוקת אינו תואם לסוג זה של בניינים; אם אני רואה כי ישנם מרפאות רבות באותו מחוז. (אני לא רוצה להזכיר את השמות שלהם, אך הם ידועים ארטו), לא להיות, כי קיימים האינטרסים, כדי למנוע את העבודות האלה, הכרחי עבור אוכלוסיה עם הכנסה נמוכה? את ההיגיון הזה, הם חייבים להרוס כל המרפאות הקיימים בסביבה. לבירורים בנושא יש לפנות ל אפריקה ישראל שמבין יותר ממני. אמש Palacios María רוזה, ראיין לאומית אוברגון ננסי הקונגרס. רוזה María ואומר לו: שותפו לשעבר מואשמת על ידי עובדיו של סחר בסמים, השופט כבר הוציא צו מעצר. מה כל זה? ננסי אוברגון השיב כי מאז 2006, מפרידים מהשותף שלך במצב מכאיב. ' ' בגד, יש לי, היו ילדים. מעולם לא נישאו אותה, אבל היא נשואה אחרת. . זה טוב לחשוד, (לפחות בשבילי), בדיוק באותו תאריך הקונגרס הזנת ה'שירותים עם אותו האדם. רוזה María אומר, יכול הוא זה אפשרי אם בשנת 2006, זה מפריד בין השותף שלו לשעבר, ביוני של אותה שנה לאמץ יצור? היא טוענת כי רק בזה הזמן שלך לשעבר שותף התיישבו המשרד להכיר את הילד כבנו. לקונגרס, והיא נשארה בחווה. ורוד: ידעת הפעילויות הכלכליות של שותפו לשעבר, חשד לא נגרמת רואה להגדיל את ההכנסה שלהם? בכל זאת, רק ידעתי אותו הפעילויות שדה, ועכשיו זה החלקות היו מופרדים, ואת כל עובד בנפרד. María רוסאס, אמר לו כי עדים (עובדים עצורים), אישום עבד זה עבור אמו של חבר הקונגרס. מה שקורה הוא שאני רוצה לערער שהוזכרו, לא ידוע עדים מעורב סחר בסמים, אך הוא מודאג כי מאשימים את אמה ואת אחיותיה. אבל הוא אמר ביובש כי זה לא נותן את האש על ידי מישהו; או לילדים שלהם. נראה כי המדינה שלנו. נחרץ יש רמה זו של חברי הקונגרס, וזה יכול להיות מעולם לא פתרו את הבעיה של שחיתות בקונגרס. איך להגיע לפתרון בהקשר זה? מה אתה חייב לעשות את השינוי? שוב ושוב אנו שומעים, רואים, אירועים אלה, כי כל מה שהם עושים הוא להכהות את העתיד של הקונגרס שלנו (עם חריגים מינימלי).