מהיכן מגיעים הגיבורים?

ידוע היטב הן האופי המוסרי יוצאת דופן של גיבורים. הם אנשים שלא להתבלט בזכות בגישותיהם מסוכן לטובת אחר. הם מסוגלים להיות חשופים למצבים מסובכים ומסוכנים לעיתים קרובות. הם עושים כל כך כדי לרדוף אחרי משותפת, מטרה ראויה לשבח. אותם, מבלי שאף אחד לא יכול למנוע את זה, מעוררות בצופה רוב בני התמותה עניין רב. יש לנו כל הגיבורים לראות במשך כל חיינו.

קולנוע, סרטים מצויירים מלאים בהם. עם זאת, אולי אתה צריך להבהיר כי בחיים האמיתיים יש עוד רבים. אבל זה לא מוטל בספק כי הגיבורים של הסיפורת ידועים הרבה יותר טוב. וזה כי כמעט כל האנשים יוצאת דופן מפעילים של אנונימיות. להכיר רק שבריר של הגיבורים.

לא כל האנשים מסוגלים מניות אפי. אבל הוא המום לדעת כמה זה יהיה בכל זמן נתון. הגיבורים אינם שונים מאוד אנשים. . הם כנראה בדיוק כמוך לרוב תחומי… רק צריך, אולי כמוך, קיצוני כדי לפרוס גבורה החבויים בתוך. נולד בעולם בכל שנה מאות אלפי גיבורים פוטנציאליים. רק את רובם לא צריך גבורה שלו. אחרים יאבדו את הפוטנציאל שלהם עקב ההטמעה של רעיונות "נועז הקטן". לסיים סוף סוף עם חיים רגילים לחלוטין כמו אחרים. אנחנו אמר היו התנאים הנדרשים עבור הופעתה של גיבור. הנסיבות כאשר נדרש פעולות מסוכן, פעולות בלתי אנוכי, המשרד פונקציות, דרושות פעולות גבורה. אלה הם לעיתים קרובות לצערי מלחמות, תאונות, אסונות טבע. ללא תנאים אלה הגיבורים פוטנציאל קיים לעולם לא להיות גיבורים פטנטים. אבל כולנו יודעים כי מצבים כאלה אינן מספיקות כדי להפוך לגיבור. כי לא כל האנשים שצריכים לחיות אותם הופכים כזה. גורם נוסף הוא הצורך, אתה צריך לקחת כמה רכיבים מיוחדים בתוך. כי זה. לא, עם זאת, שום דבר מסתורי. הנסיבות רק לשמש גורמים מפעילים. אבל בלי המהות נועז, הרכיב החסר; לא גיבור לא יופיעו. את המהות אשר מבחין בין גיבור של מישהו. לא, שום דבר גנטי, יש נולדים עם זה. רכיב מיוחד זה הוא לא יותר מאשר הערצה של הגיבורים. אז, להתפעל גיבורים גורם גיבורים. אנשים אלה אינם חשים כל הערצה ההתנהגויות אפי ומסוכן שלעולם לא יהיה בית המקדש של הטיטאנים. כל הדמויות הבולטות ששמותיהם הם ייזכרו היו מעריצים גדולים של הגיבורים. זה היה המסירות את הריבית על ידי פעולות ומכבד שהפך אותם אנשים יוצאי דופן. ישנם לא סופרמנים; יש רק אנשים ומכבדים את הגיבורים. הם אנשים נורמלים, אשר מגיעים ברגעים מסוימים, להציג פעולות יוצא דופן. מישהו בדרישות האלה יכול להיות באמת מעולה. קריאה מומלצים אחרים:.