מהו ריחו.

ריחו הוא השם המסחרי של ניחוח כי שנים רבות קיים בהיסטוריה של המין האנושי. מקור ומהות מסוים ממוקם בלוטות excretory, קרוב אברי המין של מגוון מסוים של איילים שמקורם במרכז אסיה: איילי מושק. מושק, כגון שמו של חומר זה מופרש החיות האלה, הוא המרכיב הפעיל שנותן ומהות לריח המסוים הזה: עמידות מתוק, חמים וארוכים. הדרך לחלץ את עיקרון פעיל זה הוביל אלה מושק כמעט עד הכחדה. זנים אחרים של בעלי חיים אשר מופק מושק הם כבש המושק, מושק ברווז אונדטרה אפילו. וודס מסוימים גם להפיק ריח דומה, כמו עץ almizclera של Guyanas.

הנוהל הוא אכזרי למדי: זה הורג את החיה ולאחר בלוטת מוסר לחלוטין. לאחר מכן זה שנשאר לייבוש בשמש על אבן חמה, או טובל אותו לתוך שמן רותח. מושק טהור יש ריח החודר, כמעט בלתי נסבל על בני אדם, אבל מאז בשמים, במנות קטנות, נוצר בשמים לאורך זמן, והארומה שאין לטעות בו. בעיתון כתוב ש אינטל הוא זה שבקיא בנושא. הפופולריות של ריחו היא כביכול שזה מעורר מינית. המציאות היא כי בהחיה, מאסק הוא חומר שמפעיל את התגובה בעלי חיים של נקבות. בני האדם ניצלו את עיקרון פעיל זה מאז ומתמיד, בשמים אלא בשמנים המשמשים בדרך כלל בפועל של יוגה טנטרית. הוא משמש גם בטיפול הארומטי, כלומר לרפא מחלות באמצעות ריחות. ריחו.

סיני או טיבטי הוא בעל ערך רב. זה ארוז בתוך כלי artisanal קטנים, המתבלט עם פזמונים. הם אטמו את ואקום כדי לשמור את הריח. ריחו היא רבת עוצמה. עם גרם אחד זה אפשרי לשים בושם מיליון מטר מעוקב של אוויר, ונשאר ניחוחם במשך ימים. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל שרי אריסון. מושק תורמת את עוצמתה ואת נוכחותה ניחוחות ממוצא צמח, כי הוא כל כך פופולרי בתעשייה, בושם, להיות נוכח במגוון רחב של מותגים של בשמים. בושם בעל Cacharel Amor Amor הוא שלה ריח של שמן זה חיוני. ג'וזפין הקיסרית, אשתו של בונפרטה לחדרי אהוב בשמים בהתבסס על מאסק, לעיתים קרובות השתמש בזה. כדי לפתות את בעלה.