לנסוע במכונית עם הכלב שלך

לנסוע ברכב עם ביומנו כלב עם הכלב שלך. כלבים קטנים של הסתגלות, סקרן נהדרות נסיעה לוויה. כלבים גדולים עם זאת, מעדיפים לטפל הבית ולתת לו פנים גדול עם שובו. אבל תמיד הם יוצאים-מן-הכלל בשני המקרים בגלל אישיותם. כל הכלבים יש הכשרה גורים, שכן זו הצורה הנפוצה ביותר של הנסיעה בשבילם. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל מנכ"ל משרד התקשורת. אם זה כלב מבוגר לא רגילים או חושש לנסוע ברכב, ייתכן שעליך לעשות פרוייקט הדרכה רגיל מחוץ לה.

להתחיל עם נסיעות קצרות יחידות מתרגל. הדרך הטובה ביותר כך הכלב שלך יכול לנסוע איתך במכונית שלך היא חברה של חיות מחמד. כלב בלתי מיומנים למחוק יכול להסיח תוך כדי נהיגה או להפריע הפעולה של הרכב. חיות רבות נרשמו כבר פצוע על-ידי דילוג מכלי רכב במבצע, כשיש נשאית או חגורה היתה זה נשמר. מושבים בלימה ובטיחות כבר זמינים, ניתן לאבטח עם חגורות בטיחות הנוכחי, ו צורה כלשהי של הגבלת שנחשבים חובה על-ידי מדינות רבות עיריות בארץ.

הכלב שלך תמיד צריך לשאת את שרשרת עם תג תג ת. לעניות דעתי מנכ"ל משרד התקשורת יכול לקבוע . ז., ותג כלבת חיסון, מאז חיות משק רבות ניתן להפריד בין הבעלים שלהם כאשר הם נוסעים. עליך לוודא גם שהתקנת את זיהוי השבב. רוב כל הטסה, וטרינרים ובתי חולים וטרינרי קיימים סורקים לקריאה שבבי זעירים אלה שהושתלו בהם מוצבים ברחבי הארץ על מסדי נתונים עם הכיוון של החי, שם, ועוד התהליך זול, מהיר, קבוע. תצלום היום, המציג את סימני זיהוי וצבעי תמיד שימושית במיוחד. עליך לוודא כי הכלב שלך יש כל היריות שלה תאריך ולקבל אישור תקינות הנוכחי של הוטרינר שלכם. להלן רשימה של פריטים שלא ייכללו כמו ערכה של נסיעות עבור הכלב שלך: – נוספת צווארון – שרשרת או כבד חובה חגורה – ניקוי מגבונים – הארוחה – טיפול – גורם מכיל מים סגורים פעמי – א – כל הצורך תרופות, תוספי תזונה – עצם צעצוע מברשת או לסרק – מגבת הישן – שקיות פלסטיק במהלך הנסיעה, חיית המחמד שלך תהיה גישה שתיית מים על בסיס קבוע, לעשות תרגיל, ואת מעברי כדי למתוח שלהם לצרכים ו טמפרטורות נוחות. לעולם לא לעזוב את חיית המחמד שלכם לבד ברכב במיוחד כאשר הוא חם, כאשר הם נחשפים לטמפרטורות גבוהות, כלבים יכול לסבול מכת חום. לבסוף, כמו אנשים, כלבים מסוימים להגיע מחלת התנועה. הסימנים של מחלת ים להתחלק, נביחות, קצב, salivation, מתנשף והקאות. כדי להתגבר על תנאים אלה, הגבלת התצוגה שלו ב- Windows, לא מאפשרים לו להתחמם עודף. לפני עזיבת הבית, סרטון או לקצץ את הציפורניים של הכלב שלך, מברשת כל השיער רפוי, ולהאכיל בקלילות, לא ארוחה גדולה. התקשרו מראש וודא כי חיית המחמד שלך מוזמן ליעד, מלונות, מוטלים רבים אינם מאפשרים חיות מחמד. חורחה Obando