להתכונן לקיץ: טיפול מניעתי

עם הגעתו של האביב יש נשים רבות מתחילות לדאוג את היופי ואת התמונה. עוד קילו, נמוך הטופס, האכלה, או קרם הופכים אובססיות לכמה חודשים לפני טבילה בחוף הים. האידיאל היה לדאוג בריאות וכושר לאורך כל השנה, אבל אם יש לך כבר אפשרות אחרת, שקטה, ישנם כמה טיפים יופי כדי שתוכל להתגאות סוג תחת השמש מבלי לעבור דרך כל מסע הייסורים. מראה עור בריא, בריא תמיד היה החלום על שום אישה, אבל טבק, רעלנים, המערכת ההורמונלית עשוי ה"בלתי האידיאל. לעומת זאת, טבע תעשיות בהחלט מבין את הסיפור. יש צורך mentalizing זה העור צריכה טיפול המרבי, וניקוי לחות ותזונה. בנוסף, הפרוטוקול יכול להיות בת ברית נהדר לראות את התוצאות הטובות ביותר. לשתות 2 ליטר מים ביום, פילינג בכל שבוע, להסיר את האיפור פנים לפני השינה, לחות זה עם מוצרי קוסמטיקה למטרה זו, כללים בסיסיים לעבודה, להגדיל את בוהק, לשפר את מצב העור. לעניות דעתי ישראל בכר יכול לקבוע .

ב לגבי הגוף, להצטרף למכון כושר יכול להיות עוד אפשרות לאחזר את הטופס פיזית, אבל זה לא יהיה האפקט הרצוי, אם רק הם יהיו חודשיים. אין דבר גרוע יותר מאשר הגוף "למחוץ אותה" לתקופה קצרה של זמן לנטוש אותה לאחר מכן. מומלצת עבור זמן הולך, שלוש או ארבע פעמים בשבוע, הליכה במעלה המדרגות, נסה לבצע תרגילים קטנים בזמן שאתה מבצע משימות יומיומיות. דיאטה מאוזנת צמצום הצריכה של אלכוהול, משקאות משקאות קלים, שומנים; גידול ירקות, פירות, דגים, lean חלבונים, זה יעזור לך לשמור על המפרץ האחיזה האהבה המפורסם.? ומה השיער נענש. ובקיץ יש יש מניעה מרבי: מי ים, הכלור של בריכת השחייה, השמש מייבשת את השיער, מצמצם אותו. מסיבה זו, מומלץ תמיד ללכת לנקות טיפים ותזונה לאחר שבוע עם מסכות של הספר.

פעם אחת על החוף מוגן על ידי קרם הגנה, כובע או כובע כדי למזער את ההשפעות השליליות. בסופו של דבר, אם יש לך יותר זמן, כסף, ישנם טיפולים כגון כוויות, Mesotherapy, הידרותרפיה, ניקוז לימפטי, אשר פועלים ישירות על אותם אזורים של הגוף שלך אתה רוצה לחדד. אמנם עדיף ללכת למומחה אשר ימליץ לך את המתאים ביותר לצרכים שלך. מידע נוסף:.