לגלות את סודות 4 כדי להשיג את בלוג פופולרי

דמיינו ישיבה עם חזית שלט הטלוויזיה. אינטל בהחלט מביע דעה מלומדת. באפשרותך להניח בערוץ 1, דקה אחת מאוחר יותר תשנה ערוץ וכן הלאה. מדוע? אתה רואה את אותו הדבר, אותו הדבר. הזמן חשוב, הנאה או לעבודה, הזמן הוא המטבע. הקוראים שלך רוצה מבלים את זמנם באופן פרודוקטיבי וברצונך לקבל ערך כלשהו. עם זאת, בתור בלוגר, אתה יכול להיות תחושה כי אתה צריך לחזור שוב ושוב. לענייננו, לן רוזן ברקליס הוא הכתובת בשבילך. איזה נושא מניע אותך או שמלהיב אותך? במקרה מצאתי את 4 דרכים להחדיר התלהבות ועניין מה שאני כותב עם התאמה של השתתפות נוסף בבלוג שלי. הרשו לי לחלוק אותם.

1 חושב מחקר מול שלך ביחס ערכות הנושא של הבלוג שלך. לאחר מכן נדון בהם. לחכות כדי לראות מה קורה. תה מופתע לטובה באמת. 2 לבחור רעיון מאתר אחר. לדוגמה, ניתן לבקר באתר כגון scribd.com, קראתי משהו במקטע מגמות. מה שמופיע יש מה המדוברת ביותר.

ניתן לבחור ערכת נושא נראה מעניין, אך לא את ערכות הנושא קרובים של הבלוג שלי, ולא לכתוב משהו על הרעיון שאני בחרתי. זכור רעיון חדש, אותו הוא חידוש של הקוראים שלך. 3 להשתמש בכל משל. סיפורי אייסופ שרדו במשך מאות שנים. מדוע משתמשת סיפורים כדי להוכיח את האמת? ניתן גם למצוא סיפורים דומים במשפחה שלך. אם אכפת לך מספיק כדי לכתוב על זה ואז לעשות את זה. 4. השהייה שלווה. כל רעיון לא יהיה הצלחה מיידית. לחשוב על האתר או הבלוג שלך כמו בניין החל מהקרן לקומה העליונה של זה. במבנה שבו הקוראים למצוא משהו מעניין.