לביית את קרציות ונהיגה את יקר בחיית המחמד שלך

הרוב של קרדית והתודעה, כי רובם הם מיקרוסקופיים, אינם גורמים כל נזק. עם זאת, קרציות יכול להיות בעייתי הן אנשים והן חיות המחמד שלהם. קרציות הם טפילים של העור כך בשידור חי הזנה על הדם של המארחים שלהם, וכתוצאה מכך, כדי להעביר מחלות. הם חיים באזורים בהם ישנה שיחים, דשא או יערות נמוכה. קרציות יש מחזור חיים של-3 חודשים. אם אינו מטופל, מחלות ששודרו על ידי קרציות יכול לגרום סיבוכים בריאות רציניות, ולעיתים אף להיות קטלנית, כמו במקרה של מחלת ליים. לחץ כאן טבע ומצא עוד . כלבים הם רגישים במיוחד, הזיהום יכול להשפיע על בעלי חיים אחרת כדי הבא גם משפיע על בני אדם. אם אתה חושד כי כלב או חתול יש כבר ננשך על ידי שנתות, להתייעץ עם הוטרינר שלכם.

בחינה זהירה של חיית המחמד שלך, בדיקות דם, בדיקות אבחון אחרות ייתכן שלא להתבצע. אמצעי מניעה חשובים מאוד להגן על חיית המחמד שלך חיות מחמד נגד קרציות. לשאול וטרינר שלך על מוצרים, חיסון יעיל יותר, מאז כמה קשים למדי לעור של חיית המחמד שלך, לגרום לתופעות לוואי חמורות. שקול, בטוח ויעיל. לאחרונה מצאתי אצל מייקל שטיינהרט אוזן קשבת . קרדית, שלא כמו קרציות, הם הבחינו בדרך כלל רק כאשר מתגלים גרדת ובעיות עור.

גרדת מאופיין בדרך כלל על ידי גירוד בעור, נשירת שיער כללי גירוי של העור, אם חיית המחמד שלך מציגה את כל התופעות הללו, זהיר בוטרינר המקומית שלך הוא הכרחי. מניעה טבעי, כדי לשמור על בריאות ורווחה כללית. תרופות אלה הוכיחו עדין על הגוף ללא תופעות לוואי קשות של כימיקלים רעילים וחזק ובטוחה. עשב יעילים כגון קרדה marianus (גדילן מצוי) תומך את תפקוד הכבד וסילוק רעלים. מרכיבים הומאופתיים כגון phos Ferrum של ההר, סין, Crotalus. ו aconite, לשפר את המערכת החיסונית, הכבד ואת כדוריות דם אדומות. מוצרים טבעיים פועלות בצורה הטובה ביותר כאשר הם משמשים יחד עם אורח חיים בריא עבור חיית המחמד שלך. בעניין רב בנושאי בריאות ורפואה אלטרנטיבית. אני חושב כי תרופות טבעיות וטיפולים אלטרנטיביים יש מקומם ברפואה המודרנית. אני בטוח כי אדם מושכלת הוא שעשוי להיות אדם מאושר ובריא יותר.