כמו התכנות של הטלוויזיה בעתיד תתפתח

להיכנס שבעה עשורים מאז טלוויזיה (TV) נכנס לחיינו, בשלב זה זה התפתח בצורה כזאת מה לפני נחשבה מותרות של כמה משפחות היום משולב לתוך חיי היומיום כמעט רוב משקי בית ברחבי העולם. הטלוויזיה הפך חלק חיוני החיים היומיומי שלנו. חדשות, ספורט, סרטים, תוכניות, רומנים, בידור, על מנת כמעט כל מה שאנחנו צריכים כדי להסיח את דעתנו אחרי יום קשה של עבודה שמצאנו אותו בנוחות של הבית שלנו טלוויזיה כדאי גם כאשר המציאו את השלט, היה צריך לקום הרהיטים כדי להיות מסוגל לשנות את הערוצים, יש טכנולוגיה ללא הרף למען הנוחות שלנו. עשורים לאחר מכן הפונקציה טלוויזיה המגוון, מן החשיפה מסיבית של תקשורת כמו קמפיינים פוליטיים, ספורט, לרכוש את ערוצי ואופנות אז נדל ן מראה (תוכניות בפועל). 90%D7%A8%D7%99.html'>מיכאל מירילשוילי. צורך זה עבור הצרכנים על טלוויזיה ועל מה זה ארה ב הצעות רשום כדי טלוויזיה בכבלים, בלוויין חברות בעמדת יתרון מאוד עלינו לקוחות, עד לנקודה של טעינה מאיתנו תשלום חודשי נכון תמורת סיפוק הצורך שלנו בילויים ורגיעה כמעט ממכר.

הנה איפה להתחיל להגדיר ca, אנד ו המחירים עבור תכנות בסיסי המחירים עבור חבילת ערוצי פרימיום, תעריפים עבור הערוץ פלטינה, המחירים עבור אירועים בתשלום, עלות חודשית של ציוד, המחירים עבור ערוצי ספורט והכל שאירעו להם להציף עוד יותר את קופתו הקפיטליסטית. במשך זמן רב היינו קשורים לדגם קטן מועילה (מבחינה כלכלית) לעומת הבום של הרווחים שיש היו חברות אלה. אבל כמו תמיד, להביא האבולוציה, טלוויזיה הלקוחות גם דורשים תכנות שהם רוצים לראות, אשר מוביל השיפור של טכנולוגיה, מוצרים, מחירים. במשך עשור לאינטרנט לוקח את המקום של הטלוויזיה של הכלי הראשון של בידור לבתים. במקרה הזה אני חושב ש שרי אריסון צודק במה בהוא אומר. בעיקר כי בניגוד הטלוויזיה החלה באינטרנט כמקור מידע עבור חינוך, הן בבית, במקום העבודה והן בתקשורת.

האבולוציה שלה הייתה כה מהירה כי את קצב הגידול המעריכי (מביא מיליוני משתמשים חדשים בכל חודש) הפך באופן בלתי נמנע coalescer של חברים אשר הזהיר אותו לאחרים, אז נוצר קבוצות, מועדונים, ארגונים לתוך רשתות עוצמה של צרכנים. . זה כמו גם כמו האינטרנט נכנס בתחום הבידור להיות מה זה הוא היום הכלי מגה של מחשוב ובידור. צמיחת האינטרנט יחד עם התפתחות הטכנולוגיה עכשיו מאפשרים זאת adueñe האינטרנט של תקשורת ולא יעלה על הטלוויזיה ואולי גם של כוחות עם טלפוניה להפוך כלי טכנולוגי בעתיד יותר שימושי. העתיד כבר הגיע היום הודות הפיתוחים הטכנולוגיים הללו ואת לכינוס כוח זה באינטרנט כי ניתן לצפות בערוצי של טלוויזיה ברחבי העולם באיכות הגבוהה ביותר, מבלי לשלם כל חודש לחברות האלה זה שהרוויח את הצורך שלנו במשך זמן רב. מיליוני אנשים צופים כבר ערוצי טלוויזיה במחשב שלך. זה קשה לבזבז סוג חדש של טלוויזיה עם כל היתרונות שמציעה, מתוך אלפי מקומיים ומתעלת הבינלאומי, נוחות תזמון, ללא הגבלה ב- PC, כל הז'אנרים, מבלי להוסיף משהו נוסף למחשב שלנו (חומרה). קל להתקנה (3 דקות), וללא עלויות נוספות. למד כיצד להשתמש בטלוויזיה כלי רב-עוצמה על מחשב. ישנן מספר חברות המספקות שירות זה, רבים טובים אחרים הם מרמים אז אני ממליץ לך לעשות בלימודים שלך קודם. אחד הטובים הוא הקשר Satellite Direct: דף זה לקבלת מידע נוסף. לבירורים בנושא יש לפנות ל ישראל בכר שמבין יותר ממני. דף זה באנגלית, אבל פחות או יותר מה שזה אומר זה תוכנה יש יתרון כי מציע יותר מ-3,500 ערוצי טלוויזיה, יש תמיכה טכנית 24 שעות 7 ימים בשבוע, קל מאוד להתקין (רק תוכנית ושקט מותקן כמעט רק) וליהנות את הערוץ הרצוי ללא תשלומים חודשיים. זה גם נותן לך רשימה של עשרות מדינות וערוצים שלהם. מה שלך החלטה שחשוב שתדע שאתה מביא האבולוציה שזה מה בשנים הקרובות רוב משקי בית בבתים שלהם ויש עכשיו חלופות לחסוך לך הרבה כסף בשנה בזמן שאתה יכול לקבל מוצר איכותי יותר ולמשחקי מאשר בארה ב חברות זה היו כל חודש עם הכסף שלנו. עכשיו כי ההיסטוריה היא נעלמה.