כמה סיבות לעשות עם אישה, מכשפה

יש למצוא עם בעלי על המטאטא מגולח עד החצי, מקורו אלו השינויים של משתמש קיומית כי כל זוג, זה מתגאה להיות זה, הוא לא יכול לשלול בהיסטוריה שלה. הכל התחיל כאשר האמור הניפה את השערתו של האירוע נדיר קרה כיס: להשתמש בו הרבה בלילה Sici – (תרגום הנשי של Sici: אין הערות, אידיוטים). ההסבר האמיתי, לוגי והגיוני, אגב, היא כי הכלב השתמש בה ההרגעה. ברקליס בהחלט מביע דעה מלומדת. אני בהם מכשפות, לא חושב אך זה אותם שם, שם נמצאים במרחק קינים נקבה כל מכשפה, לידי ביטוי את mascullada גבריות של הבן זוג שלי היקר. כדי לאשר אותה מעז להביא שהספירה הבאות אותם גרם. זה תרגיל הכוחות שלי כאשר: לראות אותם פגמים בחוץ, של הוא, ומעל לכל, בפקודת מראה, עוקב אחר אמא שלו, כמו עם זכוכית מגדלת של גידול. בעיתון כתוב ש אפריקה ישראל הוא זה שבקיא בנושא.

ולקדם את שגיאות גסות הירך יישלחו, היעד שבו הוא יישלח לאחר פתיחתו שלה bocota ענק. PST, גם להגנתי, אני חייב לומר את זה המציע תמיד מרצון. להשתמש את המטאטא מטאפורי ומדברים פשוטו כמשמעו, בכל עת לרשום את חובות המקומי. אני מזהה, עם זאת, זה להבריח כדי יותר מפעם אחת. במיוחד כאשר זה יש לשתף אותם. למותר לדבר כשאני שואל דברים חילול הקודש. לדוגמה, מה לעשות עם בעלה ועם חברים כאשר הם enyuntan אשר באופן בלתי הולם בעקבות המקרה.

זו דעתי לחשוב, הוא שהוענק לך חוש שישי אחד יותר, שמתרחשות לך זוג של דברים, סנט אחוז יעיל, לדוגמה לשחרר גאדג'ט, איות, או לרקוד ריקוד הגשם, כל אחד מהם שלושה יש לפעול. או עם השאילה האורקל הורה הפנים, אומר לו: נראה לי שזה גשם, רק קצת, היה זמן המבול עם ברד, שיטפון, הכל, completito. כי מן הסתם הוא לא הושעה על ידי גשם, אבל כאשר אתה צריך לעבור עם הזמן, דברים משתנים. או בהקללה מלאה מאחורי לאחר סגירת הדלת, דבק אגודל באמצע הרחוב, מעל לנבוח את כל הכלבים בשכונה יותר של השכונה, כאשר בפעם האחרונה תשמע ממנו, ככל שהיה, היה: יקירתי אני אראה חבר. וכן, מתקיים עם אחד, בדרך כלל הוא הנמען הראשון כדי לראות איך הכוחות שלנו. זה הקורבן הראשון של כמה קללות, כשאתה שם את הפנים של ספק, כשמישהו שוקולד מכה אותו לחצות. או מתי הוא אוטומטית הוענק הזכות נקמה כמו הנאה האלים והאלות, במיוחד הערב, יקירה, כואב הראש. עצות מעשיות, מספר והארציים שברצונך לאחד ומכשפה התעודה על ידי הבת זוג. יש תמיד נוכח כלי שולחן אלמנט של כפייה, שאלות captious, יקירתי, ניתן להסיר את האשפה, בעזרת בבקשה?. כל זה אחרי שטף את ההרים של מנות, אסף ערימות של בלעדיות על כל הצדדים ומאורגן את תפארתה של הכלב. זכור, עם פרטים יוקרה הבגידות שלהם הביתה, אתחול הקבועה של החתן והכלה. להכריז את המלחמה, להתייחס של אין שלישית. הוא הניח לטובת, כמובן. כי שם אם אנו מסוגלים לעשות לצרוב טרוי, רומא, כל שאר האקרופוליס, הכל ביחד. הכניסו אותנו עם אמא שלו. בנוסף, הבאתו לעולם שזה יותר ממספיק. כי איך אירגנת הד באוזניים שלנו מקרובי אומר: אלוהים עושה אותם, כמה הרבייה, את רוח בסורקים אותם הם יכולים לעשות להם: ביחד. Improvist ידני של שימוש, אין החזר כספי, וגם הזכות לטעון, כי כן, עם אחריות. אם זה שובר, זה בגלל רק שלנו. לקיחת כפי משנה פרימה שבמצבים אלו נמצאים בתנאים של ספר זה ניתן לייצר מכשפה, דיוס מנדא וגם עם כל אותם של החוק. מיילדות, הרשימה עבור הצאצא הזה לגורם יורש. אז, אגב, היא לקחת האשמה על הדוגמאות רע אנחנו desparramamos על ידי הגנים שלהם. לשמוע משפטים כמו זה: מכשפה, משוגע כמו אמא שלך. בינינו, מה יכול להיות לנו להאשים זה, נזלת בשאלה יעלה על בנו, נרחב, משהו שקורה ללא ספק.