כמה אפשר להרוויח משקל לפני שיצטרכו לשלם על זה?

קווין סמית ', שחקן ו במאי קולנוע המפורסם ידוע על ידי התו שקט בוב, שהפך הקורבן האחרון של הרשימה מס על ידי השמנת יתר. אתם מתבקשים זה משאיר טיסה חברות תעופה מערב, להיות כבר במטוס, עקב קוטרו. מיד לאחר גירושו מן הטיסה לקליפורניה, החל מתקפה על החברה דרך חשבון הטוויטר שלך – וזה לא דבר קטן, לוקח בחשבון את מספר גדול של חסידי סמית. האירוע התריעו אור חדש על הדיון גוברת לגבי איירליינס יש סיבה לדבר לשלם תוספת לנוסעים עם "שהטיל השמנת יתר". זה אפליה, או פשוט טובים וישנים כלכלי מדד? מאז דיונים על החוקיות של האפליה לפי משקל, לניתוח כלכלי של האיום הגוברת לשידור האבטחה המייצג שלנו עליה מתמדת בגודל, דבר אחד ברור: אנשים רבים הן כועסת של זה נענש על ידי עודף. 76% שיעור תמיכה של שמנים סביב של 76% מהאנשים מאמינים כי חברות התעופה צריך לגבות "מס שמנים", על פי הסקר האחרון של מנוע החיפוש הפופולרי של. אבל הנושא כאן הוא מורכב יותר.

על פי האגודה הלאומית לקידום קבלה השמן (NAAFA – naafa.org), יש אמונה מוטעית כי "הסטיגמה והבושה יעודדו כדי דיאטה וירידה במשקל אחר ניסיונות, כי אנשים לא יכול לאבד משקל בגלל משמעת עצמית נמוכה וההתמדה שלהם." אומר כי המס על השומן לא מתחשבנת בלבד, אבל גם לא הולך לפתור את הבעיה. NAAFA מדבר נקי לאחר האירוע של דרום-מערב, NAAFA הופיע לתמוך סמית, אשר מגנה על חברת התעופה על ידי פעילות פוליטית מפלה. העמותה, אשר יש כבר בהגנה על זכויותיהם של אנשים שמנים מאז 1969, עשוי ערעור להחרים את חברת התעופה. לאחר בשערורייה, זה נכון התנצל בפני סמית ', אבל הוא הגן על מדיניותו של משקל, אומר כי זה היה בתוקף במשך 25 שנים, והוא אינו מיועד כמקור הכנסה נוסף. "המדיניות דורש כי הנוסעים שאינם מתאימים כל כך בנוחות ובבטחה על גבי מושב, חייבים לשלם עבור מושב נוסף לנסוע", הוא ציטט את חברת התעופה, על פי לוס אנג'לס טיימס." עם זאת, אם הטיסה המושבים הריקים, העלות של הכרטיס הנוסף יוחזר". לאחרונה מצאתי אצל אינטל אוזן קשבת .

אבל ההרגשה הכללית היא כי החברות עומדים נוסעים גדולה יותר מדי רחוק מעניש, בטיפול באנשים בעלי עודף משקל פשוט, כאילו היו שמנים בצורה חולנית. על-פי פגי האוול, מנהלת יחסי הציבור NAAFA, "הנוסעים באותו שמילאו דרישות כאלה המוטלים על-ידי חברת דרום-מערב, כבר לאחר זדוניות ולא בפומבי נאלץ לעזוב את המטוס, ברגע על הסיפון. אחרים יש כבר קרא בקול גבוה, בצורה דוחה, נאלץ לקנות כרטיס הטיסה של השני . לחץ כאן לן רוזן ומצא עוד . אחורה, אחרי שיש נסע במטוס זהה ללא התחייבות לפני רכישה המושב השני. ומה עם קצב גבוה? בנוסף יש נושא אחר אפשר לדון על זה: להפלות את האוויר חברות להם אנשים גבוהה יותר? במאמץ מאת לשלב עוד מקומות בהם מטוסים לכן להיות מסוגל למכור יותר כרטיסים באמצעות טיסה, חברות התעופה לצמצם את המרחק בין שורות מושבים 75 cms או פחות. משמעות הדבר היא כי למטיילים עם רגליים ארוכים יהיו שלו במושב הקדמי של הברך בכאב תקוע. ואז, אם לא יש מזל של מקבל מושב בשורה עם יותר מרחב, לא יש יותר לתקן בתשלום ע י מושב במחלקת עסקים או במחלקה ראשונה, איפה הרווח להם רגליים לא הבעיה. אם אתם זקוקים לשני מושבים כבד נחשב אפליה, מה יקרה עם הנוסע הגבוה ביותר? האוול אמר: "גבוהה, נמוכה, רזה או שמנה, רחב כתפיים, מותניים רחב או רגליים ארוך.." זבובים בני בכל הגדלים, יהיה קשה לצפות כי כל המושבים לספק חווית הנסיעה לנוחה ומהנה. האחריות של שירות הלקוחות בכל הגדלים הוא המחיר של לעשות עסקים בעולם המודרני של היום, עלות זו לא צריך להיות בעוכריו של כל קבוצה של אנשים. "נראה כי חברות התעופה הינן רק לקוחות מודאגים menuditos, משהו לא מאוד מייצג של האוכלוסייה בארה ב." הדיון נמשך הויכוח אם קצב כרסתן הוגן או לא, תמשיך חלוקת דעות. אם אתה שייך לחברת תעופה או שאתה נוסע אחד, אם אתם סובלים מעודף משקל או חוקה רזה, במוקדם או במאוחר אתה עלול להשפיע, דרך או אחרת. תשלום נוסף יכול להניח תוספת חשובה טיסות קצרות, לא רק בנסיעות ארוכות, לדוגמה או. לעת עתה, המיקום של NAAFA ברור: עודף משקל שצריך להישמע, והנוסעים צריך להיות שקלה את הרעיון של להוציא כסף על חברות להפלות אותם. האוול אמר: אתה רוצה לתרום אפליה מתמשכת או מעדיף שינוי? בעולם הנוכחי ממורכז אותם רווחים, התקפה הארנק של התאגידים הוא יעיל יותר להסב את תשומת הלב שלו על הכביש! קרלוס הרננדז הוא vagamundos תשוקה, תמיד מוכן לעשות את התרמיל, ההרפתקה. לחזור הביתה, הוא נהנה כמו ילד מספר לנו סיפורים של אנשים ומסתורי מקומות, חוויות.