כללים עבור אופטימיזציה של דפי מנועי החיפוש

ישנם גורמים 10 חשוב זה לציית לזה אופטימיזציה של דפי אינטרנט שיסייע לאתר שלנו הוא להזין הטוב ביותר במנועי החיפוש. לעניות דעתי לן רוזן יכול לקבוע . הכותרת תווית: תווית זו חשובה כי מופיעים בדף התוצאות של אותם מנועי החיפוש וגם הוא המופיע בחלק העליון של צבע כחול שנמצא בדפדפן שלנו. הכותרת תג של האתר שלך חייב להיות קל לקריאה, צריך לתאר את הנושא של האתר שלך באופן כללי, צריך להיות הנושא העיקרי כמו אין לנו הרבה מקום לכתוב על תווית זו… ישנם גורמים 10 חשוב זה לציית לזה אופטימיזציה של דפי אינטרנט שיסייע לאתר שלנו הוא להזין הטוב ביותר במנועי החיפוש. הכותרת תווית: תווית זו חשובה כי מופיעים בדף התוצאות של אותם מנועי החיפוש וגם הוא המופיע בחלק העליון של צבע כחול שנמצא בדפדפן שלנו. הכותרת תג של האתר שלך חייב להיות קל לקרוא, צריך לתאר את הנושא של האתר שלך בצורה כללי צריך להיות הנושא העיקרי כפי אין לנו הרבה מקום לכתוב על תווית זו.

תווית תיאור: תווית תיאור בפסקה אשר כפי ששמה מרמז אחראית המתאר את התוכן ואת הנושא של אתר האינטרנט בתג הזה חייב לכתוב תיאור כי הם תפסו את תשומת הלב של מבקרים אחרים, שכן אתה כדי להיכנס עמוד שלנו באותה דרך הכותרת צריכה להיות קל לקרוא ולהבין. מילות מפתח: החשיבות של מילות מפתח במנועי החיפוש משתנה ללא הרף כל חיפוש אלגוריתם לשנות החשיבות של אלה עבור המיקום של אתר האינטרנט של מילות המפתח עדיין נחשבים לאחד הדברים החשובים ביותר שיש להביא בחשבון עבור אופטימיזציה של אתר אינטרנט, מילות המפתח בהם אנו משתמשים באתר שלנו חייב להיות קשור לנושא של התוכן של כל אחד מהדפים. תגיות ALT: תגים אלה הן אשר מוצג בעת מעבר העכבר על התמונה מיוצגים על-ידי קופסה צהובה עם מילים בשחור זה התג משמש לתיאור התמונה הראתה לנו להפיק תועלת יותר שימוש תווית זה כדי לחזק את מילות המפתח, תיאור ואת הכותרת של אתר האינטרנט שלנו. תווית כותרת: אלה משמשים עבור תבנית לתת כותרות כי הוא נמצא בתוך הדף למשל כותר הראשי חייב שימוש תגיות H1 מאז אלו לייצג את הכותרת ואת אותם מנועי החיפוש זה לפרש גם לדעת תווית זו אותנו מציג את הטקסט בגודל גדול ונועז ב אבל פעמים רבות תווית זו לא עולה בקנה אחד עם העיצוב של עמוד שלנו לגבי גודל צבע וסוג של האות , אבל מה אנחנו יכולים לעשות כדי להשתמש בתווית זו וכדי לשמור שלנו עיצוב עמוד, גם כאן שם עוד מעט מעוניין כולל המפלים של סגנון מאז דרך אלה אנחנו יכולים לעצב תוויות המוגדרות כבר גם ככה H1, אנחנו עושים את זה? הדרך הטובה ביותר היא מתוך מסמך סגנון לנו להכריז על תג H1 ו להגדיר את הערכים שלנו שבו אנחנו יכולים לומר באותו הגודל, צבע, סוג מקור שאנחנו רוצים להשתמש. עם זה אנחנו להשיג כי מנועי החיפוש לקרוא את כותרות שלנו וככזה חזותית המבקרים שלנו אפשר להאמין כותרות אלה כללו בעיצוב של האתר שלנו. קישורים: לעתים קרובות להשתמש בתמונות, כמו כפתורים באתר שלנו מאז כל לשוות מראה טוב יותר, אבל עבור קידום אתרים במנועי חיפוש, שאינו בא לנו טוב וחיפוש מנועי לא בצע את הקישורים של התמונות הדרך הטובה ביותר היא להשתמש קישורי טקסט כי כולם יכולים ליהנות לתאר את תוכן שמדבר אלינו את הקישורים, אם נשתמש במילה הקשור לתוכן של הדף יהיה יותר יקר במנועי החיפוש, זכור תמיד כי שיטות אלה הן כדי למטב את האתר שלנו וכדי לשפר את העמדה שלנו במנועי החיפוש, למה? למה אם אנחנו נמצאים בעמדה טובה יותר תהיה לנו ביקורים יותר באתר שלנו, זה הוא הופך הלקוחות, מנויים או הקוראים.

מפת האתר: מפת האתר בתוך קובץ המכיל את הקישורים של כל הדפים הקיימים באתר האינטרנט, הפונקציה העיקרית של מפה זו היא להנחות באופן חזותי את המבקר על מבנה ועל הארגון של הדף, אבל בנוסף זה הדבר החשוב ביותר במקרה זה הוא שכאשר אנחנו נותנים באתר האינטרנט גבוהה במנוע חיפוש, הרובוט שמזין את הדפים להגיע המפה תפעל על פי כל הקישורים שיימצאו שם, פעולה זו מבטיחה כי המנוע יודע על קיום כל הדפים. קישורים לאתר שלנו: גורם חשוב אחר, לוקח בחשבון מנועי חיפוש הם האתרים לקשר אליו שלנו, אבל לא יותר חשובה או רלוונטית הם אלה בו את התוכן שלך מתייחס צפון הוא דרך החשיבה של מנוע החיפוש אם אתר אשר הכילו נושא חשוב, ובכך ליצור קישור לדף אחר עם תוכן הקשורים אומר כי מידע זה חשוב כמו כן, בשביל זה אנחנו יש לקחת בחשבון את החיפוש אחר רלוונטי קישורים לאתר האינטרנט שלנו או Exchange דרך, הצבת או מאמרים בדף אחר או הערתי הערות על בלוגים. תוכן: טוב עד כה ראינו כמה גורמים לקחת בחשבון כי אתר האינטרנט שלנו הוא טוב יותר את מיקומו במנועי החיפוש תוצאות, אבל כל זה חייבים בליווי של תוכן באתר שלנו, כך אנו חייבים לא לשכוח להציע למבקרים מידע עשיר, משאבים, שירותי התוכן או לזכור תמיד לשימוש בתוך המילים תוכן הקשורים לקריטריוני החיפוש שאנו עצמנו במנועי החיפוש. כלומר עם תצוגה זו שעם דוגמה קטנה, אם אני רוצה לכתוב מאמר על "טבלאות" לקחת בחשבון כי התוכן צריך לכלול לטבלת Word מספר פעמים, גם את האידיאל זה לטבלת Word מופיעה התמונה הזאת, מילות מפתח, תג תיאור וכותרת. עם זה אנחנו מחזק את כל הדף את קריטריון החיפוש. אחרונה אך לא פחות עלינו להיות כנים, למנוע רמאות להשיג תפקידים טובים יותר, כלומר עם זה עם השימוש של דפים מורכבים רק באמצעות מילות מפתח, זה להפנות המאמר הידוע גם בשם cloacking אשר להשתמש בכל אסטרטגיה כדי להטעות את מנועי החיפוש בשלב כלשהו זה האסטרטגיות נכשלות, מנועי החיפוש לא יכולים לאשר.