כיצד לכתוב בצורה נכונה באינטרנט?

ארבעה מיתוסים העומדים בינך לבין המכירות שלך… איך לכתוב נכון? באינטרנט אתה חושב לכתוב עבור חיפוש מכירות? אם כך, הנה סיכוי טוב יכול להאיץ את דעתך ולהכין את העיפרון שלך. זה הזמן לפעול כעת… אם אתה הולך לכתוב באינטרנט, אין כלל ניתן לשינוי אשר יש לקחת בחשבון: הקלד תוך כדי דיבור. כך, לשכוח מורהו של שיעורי ספרדית, אנשים לאינטרנט לקרוא באופן שונה. סופר כתב באופן רשמי לחלוטין לתקן, עצירות אנשים שלהם קריאה…, אם הם לא קוראים, הם לא יקנו.

בוא תסתכל מיתוסים 4 הכתיבה כי עליך לשלוף את החלון, כאשר הוא חש לכתוב תוכן המאמר הבא או ידיעון: מיתוס מס ' 1: מבנה המשפט צריך להיות מתוחכם. המציאות: תפילות מבנה פשוט הם הנורמה בעולם האינטרנט. באינטרנט, אנשים רוצים מידע – ואת רוצה אותו מהר!, ואינם רוצים לעבוד את דעתו עבור לפענח אותה. לשמור במשפטים קצרים, קל לקריאה. הימנע תפילות בנייה דקדוק מורכבים. באינטרנט, משפטים אלה יכול להיות אויב שלהם. זכור כי אתה לא כותב הדוקטורט האקדמי, או דיבור כדי לבקש סובסידיה של הממשלה. אתה רוצה כי מבקרים הם מסוגלים ללכוד במהירות את המטרה העיקרית שלו (לכידת אותם נתונים עבור הידיעון שלך או מי לקנות את המוצר).

מיתוס # 2: יש כתיבה בלתי רשמית. המציאות: אתה צריך להקליד באופן אמיתי. לקוראים להגיב בצורה הטובה ביותר כאשר הם מרגישים, ושאתה מדבר אליהם באופן אישי. לכן, כתיבה כאילו היה לך אותם בחזית ומי באמת איכפת להם. השתמש בטון ידידותי, אגב, דמיין כי אתה מדבר על חבר משפחה או חבר שלך. כדי להשיג כי יש לזהות את המילים שלו ברמה האישית, "אתה" להשתמש במילה פעמים רבות ככל האפשר. זה יכול להתחיל גם משפטים עם מילים כמו: "י..", "אלא.", "o..", זוהי פשוט הדרך בה אנו מדברים מדי יום. השתמש בקיצורים ככל האפשר לך. הרעיון הוא שאתה כותב באופן שוטף, ידידותית. מיתוס מס ' 3: השימוש הנכון סימני פיסוק. המציאות: להשתמש פיסוק פורמלי כדי לדמות דיבור רגיל. אם ידוע לך כי המורה שלך תמיד הזהירו אודות לא באמצעות מקפים, שלוש נקודות, נקודה, פסיק, בתוך פיסקה. לא עושים אותם במקרה!. כאשר אתה כותב באינטרנט, הוא כותב עבור הקוראים עצלן. (גם לא ככל "עצלן", אבל אם אנשים קצר עם העומס גדול לקרוא). לכן משפטים ארוכים הקלה ביותר של חיתוך אפשרי לעשות את העבודה שלה. קבצי script, ליצור רווח בין ביטויים שלהם באופן בולט יותר. האליפסה טובים מאוד להפריד בין פריטים ברשימה. או אולי אתה רוצה לתת לקוראים קבוצת אפשרויות… או ליצור תחושה של זמן ללא הפסקה… או לפני שמגיעים ביטויים "הגדול התגלות". השתמש ברישיות כדי לסמן מילים שברצונך להדגיש בתוך פיסקה. השתמש במרכאות עבור צירופי מילים שברצונך לקרוא אותם בכל מקרה, כמו למשל: "היי, להסתכל ברשימה זו" מיתוס # 4: אנשים הולך לקרוא כל אחד את דבריו. המציאות: אנשים לקרוא את המידע החשוב ביותר. פעם אחת יש לך שהבחנת מילה הופכת retumbe האוזן שלך כאשר הוא באמצע השיחה? קריאה באינטרנט הוא כזה!. עוד מידע על ברקליס ניתן למצוא באינטרנט. כמה מילים לגרום לך להקדיש יותר תשומת לב. השתמש בתבניות הטקסט הבאות עבור ביטויים או המלים הכי חשובות אלה. ** להשתמש במבנה בשילוב עם פסקאות באורכים שונים. * הזן את הרעיונות הדרמטי ביותר שלך בפיסקה נפרדת, ללא קשר אורכו. R השתמש הקדמות חיתוך עלה־בננה הסקרנות, עיניו של הקורא. R השתמש בגופן מודגש כדי להבליט את הרעיונות החשובים ביותר שלך. × נסה למקם את הרעיון החשוב ביותר בתחילת או בסוף הפיסקה, אז לשים לב יותר. אם אתה לא משתמש בסוגים אלה של הכתיבה, להאזין במילים את ראשו כשהוא כותב. פעולה זו תמנע להיות מאוד "נוקשה" כדי לכתוב ולהביע את עצמם. ואז לקרוא את הכתיבה שלך בקול רם כאשר עשית, כל מלכודות יהפוך ניכר מיד. זכור, אם אתה כותב בצורה כי הוא מדבר, לקוראים שלו ישמע אותו. פרדי לאון מנהל לגלות צעד אחר צעד על-פי אפס הדרכות וידאו דרך כמו יצירה עסק משלך באינטרנט. בקר במרכז ההדרכה שלנו עכשיו