כיצד להכין את הרכב לחורף

החורף בא, לא התקופה הקלה של הפעולה של הרכב. מישהו נערכת המכונית זמן ההשבתה הארוכה, שם את זה במוסך. מישהו מכין לעומת זאת הרכב לחורף. ? אז, מה תוכל להציע עבור מבצע חורף? 1) לכסות את השעווה מגן של הרכב. היום השוק מיוצג על ידי מספר מספיק של קרנות כאלה. 2) החלף מברשות stekloochititelja ויוצקים נוזל nonfreezing. לא תמיד שרי אריסון. לא שווה את העיכוב -פרוסט יכול לבוא לפתע. כדאי לך לעיין אצל אינטל כדי לקבל עוד מידע.

3) לקחת את הזמן כדי להחליף את שמן מנוע, מנוע, החורף שייך התנאים כבד של הפעולה של הרכב. גם להחליף את השמן הקיץ לחורף. הסיבה בזה שום דבר מצחיק מכוניות של ברזיל, ספרדית, הרכבה המלזי מגיעים אלינו עם שנים של שמן. 4) יהיה בטוח להחליף את הסוללה אם הסוללה שלך כבר יותר מ 5 שנים, הזמן הקר ביותר בשנה, עדיף להחליף אותו, אחרת יש הסיכון שהוא נכשל עם תפקידם ישירה (ספין starter) בקור. 5) החלף נרות, נרות בדרך כלל לשנות פעמים בין 15 ל 30 אלף ק מ, בהתאם לאיכות הדלק והפעלת תנאים. 6) עבור מכונות עם יש להחליף מנוע דיזל זוהר תקעים (הם משתנים בין כ 80 עד 100 אלף ק מ) 7) עבור רכב דיזל ממליץ (חובה!) להחליף את מסנן דלק האיכות של דיזל יש לנו רע ויש לו על נכס מהיר "להדביק", יש סיכון לא יקבל פרוסט. 8) רק ב לקנות תיק ולבצע איתך במכונית, לרסס עם אתר. 9) וכמובן את החשוב ביותר הדבר-pereobut' מכונת ולשים צמיגים החורף.

10) ובכן, בסופו של דבר הבד הכי פשוטה, נעימה החלף-מחצלות בתא הנוסעים על הגומי. . זה חשוב! • קר מנסה לחמם את המנוע לפני כל נסיעה. • בחורף כדי להפחית את העומס על הסוללה לפני שתפעיל את מפתח ההתנעה, הפעל 10 שניות dalnij Svet. • בדוק לפני הנסיעה המגבים. אם primerzli הוא בעדינות להפריד אותם זכוכית לא נירקב jelektromotorchik.