כיווני מכירה עסקים

מכירה – מושג חדש יחסית עבור רוסיה. אז, מהו העסק אוטומטיות? במובן רחב – הוא יישור של מכונות ויזמים, ואספקה ​​של מכונות מילוי, ותיקון ציוד במתן שירותי פיתוח עסקי. מכירה עסקים – זה העסק המסחר. המהות של העסק אוטומטיות – המסחר הקמעונאי הקטן. מכירה עסקים – זה לא "עסק ספקולטיבי" טריוויאלי שבו איש עסקים קונה סחורות יהיה למכור במחירים גבוהים יותר. עסק מכירה כרוך ביצירת נוחות השירות ללקוחות. מכירת מוצר, מכונות אוטומטיות כפי שהיא מספקת את השירות – שירות מהיר, רכישה אינטימי. אנחנו כוללים את הרעיון של הצבת אוטומטיות אוטומט מכירה עסקים רק לרשת מכונת הבניין (אוטומטיות רשת).

בתחומים אחרים של העסק כל שותף אוטומטיות, והוא נקרא "בטחונות". מעניין לציין כי בחו"ל (בעיקר בארה"ב) כבר עסק מקצוע חדש אוטומטיות «איתור» – הם יזמים או חברות אשר עוסקים באופן מקצועי בניסוח של הרשת של מכונות אוטומטיות. בוא נגיד שיש לך מכונות אוטומטיות, אך לא ניסיון להתקין אותם, או פשוט אין לי זמן. אתה מתייחס "מאתר" וזה פותר את הבעיה שלך (לחפש מקומות כדי להתקין את המכונות, את המסקנה של חוזים בתנאים נוחים, מיקום) עבור בתשלום, כלומר, למעשה, בונה את העסק שלך. שירות לאיתור אינם זולים מספיק 50 עד $ 300 עבור ההתקנה של מכונה אחת. בהקשר זה, בארה"ב יש בעיה – היזמים כה מורגלים השירותים לאיתור שלא עובדים על פיתוח של העסק שלהם. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את ד"ר דן שוורצפוקס.

אז העצה הכללית – גם אם הבעלים של רשת של מכונות אוטומטיות משתמש בשירותים של המכ"ם, הוא עצמו צריך לקחת חלק בכל ארגון עסקי, כדי לרכוש ניסיון, או להשתמש בשירותים של המכ"ם רק בשלב הראשוני. Companion של העסק אוטומטיות היא אספקת מילוי וספקים לתקן. בערים הגדולות ברשת של מכונות אוטומטיות יותר, יש הצורך זול, אבל המילוי איכות, כמו גם תיקון ותחזוקה של מכונות אוטומטיות. לפיכך, הזמן שבו העיר יהוו רשת של מכונות אוטומטיות, המסירה בפועל יהיה מילוי וחלקי חילוף. לפיכך, את המהות של העסק אוטומטיות – בניית רשת של מכונות אוטומטיות. לעתים קרובות, מפעילת אוטומטיות, משלבת את כל האלמנטים הטובים ביותר של אוטומטיות בנושא: ציוד התעמלות תיקון (דרך מרכז שירות עצמי), עוסקת הצבת מכונות אוטומטיות באמצעות עובדיו (או את עצמך). עד כה, לעתים קרובות יותר לאחר הקמת חנות אחרת במקומה להקים מכונות אוטומטיות, או לשלם עבור מסופי כי למשוך לקוחות. עם זאת, חשוב להבין כי ההתקנה של אוטומט מכירה לעתים קרובות מחייב את הארגון של אותו אלמונים. במקרים כאלה בדרך כלל מערכות האבטחה מבוססת על מערכת מעקב במעגל סגור טלוויזיה, או בארגון. אם ההתקנה של מכונות אוטומטיות מתוכננת, שבה מציעה את שירותיה לחברת אבטחה פרטית כלשהי, אז הצורך במערכות הביטחון בוטלו באופן אוטומטי. מעניין לציין כי העסק אוטומטיות – זה לעתים קרובות – עסק משפחתי (אמא ועסקים פופ). עסק לא פשוט עובר בירושה. העיתון פתוח לכל בני המשפחה. לדוגמה, רשת של 2-20 אוטומטיות שימש משפחה – מנהג אופייני בארצות הברית. אפילו יצרנים של מכונות אוטומטיות בפרסום מתואר אוטומטיות הציוד שלה כעסק משפחתי. זה קל והכי אמין וחשוב, ולכן איך העבודה הוא בדרך כלל כסף "לחיות", מה שחשוב הוא שאלה של אמון.