כוחו של כסף

יחד עם המים קרקע, אוויר, אש, כסף – האלמנט החמישי עם אדם אשר נוטים יותר להיות נחשב. IA ברודסקי, אתה יודע מה זה כסף, לא אני מדבר לא על הכסף כי זה מגניב או כסף נותן חופש, וכו ' אני החלטתי לגשת לנושא של כסף מצד שני, לא עם הכסף מה שהם רואים את כל האנשים. הצעד הראשון הוא לרכוש עושר הוא להבין בדיוק מה זה בכוחות עצמו. קודם כל, כסף לא אמיתי. זוהי רק צורת חילופי – צורה לגיטימית של התשלום.

יש להניח, שהם שווים. זהו ייצוג פיזי של אנרגיה, או עלות, אשר קיימת בזכות התפיסה הפנימית שלנו. כסף לא ישנה את ערכם בגלל מה שקורה עם עצמים חומריים, אך השינויים כסף ערך בגלל מה שקורה בתוך מוחנו. רק תנו לאנשים אובייקטים ערך, העולם סביבנו, הטבע לא אכפת כי הכסף כי כסף אינו מהות, כסף הוא משהו שבא עם גבר. מחיר פרארי עולה 300 $ 000 רק בגלל אדם nazanchil את המחיר הזה, לטבע הוא רק ערימה של מתכת.

המחיר עבור הבית שנמצא כעת בשווי 20 half mln.cherez של השנה עלול ליפול 5 מיליון דולר, כאשר פחד מהעתיד לשכון בליבם של האנשים הקשורים אליו. למעשה, הכסף הוא רק מספרים על פיסת נייר או בזיכרון המחשב, אשר הוקצו לגופים ציבוריים או פרטיים. ואז, מה זה מאפשר לך להיות אשליה? רק בגלל שהסכמנו כל להאמין בה. Poochemu להרוויח כמה אלפים, 5000. או עשרת אלפים דולר לחודש, בעוד מישהו מרוויח מיליון דולר ליום או שבוע. ישנם אנשים שיש להם רצון להיות עשיר. האנשים האלה אוהבים מאוד כסף, הם רואים אותם, מרגישים שיש להם צורך גדול לחיות חיי מותרות. זה האנשים האלה להצליח בחיים. יש אנשים כמו יציבות בחיי, בדרך כלל הוא 90% מאוכלוסיית כדור הארץ, כמובן שהם רוצים להיות עשירים, אבל שמח בשבילם, לא על הכסף. האנשים האלה הם מפחדים משינוי בחייהם. אנשים אלו הולכים לעבודה, משלמים ועל כל דבר בחיים אזור הנוחות בחליפה מלאה, בהתאמה, את הכסף הגדול הם לא גררו nikgda ב, זוהי עובדה. מבחינה פיזית של נוף, הכסף הוא רק מספרים המשוכים על פיסת נייר, אלא גם אנרגיה כוח גדול אשר חייב להיות מסוגל להשתמש בה, הכסף הגדול מגיע רק למי יודע איך להשתמש בכוח הזה. למרבה הצער, אלה שנותנים ידע בבתי הספר אינו מספיק כדי להיות עצמאית מבחינה כלכלית אדם חופשי, חינוך מודרני ללמד גובה כדי לשרוד, אבל לא להיות עשיר. כדי להיות מכונאי ללמוד מסגר להיות רתך צריך ללמוד רתך, רק כדי להיות עשיר ללמוד מאנשים עשירים, לא מי שחי על שכר. לדעתי, יש מיומנויות מפתח שהופכות אנשים עשירים: 1. מיומנות של ניהול הכסף (כלומר היכולת להרוויח ולחסוך כסף) 2. להשקיע את הכסף מיומנות (כלומר היכולת לשמור ולהגדיל את הכסף נשמר) 3. רציף עצמית ופיתוח (ההצלחה היא לא רק כסף, הוא חשב בעיקר של איש עשיר) רוצה להרוויח 10,000 דולר, להיות גבר על עשרת אלפים דולר, אתה רוצה להרוויח מיליון דולר בחודש, להפוך לגבר של מיליון דולר. מסקנה: לא לעשות יותר ולהיות יותר (רובין שארמה)