כאשר היהודים הם הנוצרים

חוזה BRECHNER על ידי כמעט 2000 שנה, הכנסייה להפיץ מסר אנטישמי זה קאלו עמוק בתוך מיליון, עד יוחנן העשרים ושלושה זימן את מועצת הוותיקן השנייה ועודפים של דייסייד לכפר יהודי. עם זאת, מאות 20 שנות שידור מההורים לילדים של אמונות נוסדה בשנת סלידתם, להשאיר עקבות עמוק. האנטישמיות נעלמים יום אחד, כאשר העולם הופך להיות משכילים יותר, רוחנית יותר, להבין את המהות של הנצרות – שכתוב תאולוג קתולי פול ג'ונסון – הוא לא יותר מאשר היהדות עם ישו. ? מה עוד יכול להיות, אם ישו היה הרב הרעיון המשיחי הוא רעיון היהודי, אם השני הוא הופקעו כי אהב את ההודעה, אך אינה גורעת הנשמה היהודית שלו, אלא זה מה נותן לו אמינות וכוח. שמקובלים גם הקדיש זמן רב כדי להחדיר שנאה נגד יהודים, אך יותר מכך נגד הנוצרים. ישנם 1300 שנה האינדוקטרינציה כי ללא הרף בכל בית, מסגד או מוסלמי לבית הספר. את קנאות דתית של האינקוויזיציה הקתולית היה דומה מאוד אילו מניפסט אסלאמיסטים היום.

האירופים מתחילים לסבול מהתוצאות של דוגמטיות מוסלמים, בצורה דומה שאליו הוא החדירו או החדירו עדיין נגד היהודים. המטבע הוא החזיר את זה. כריסטיאן היום, זה כמו להיות יהודי במהלך של הנאציזם, או בימי הביניים. הדחייה של הדת ואת אורח החיים שלהם מושרשת בכל. למרות מספרית וכלכלית אולי של הנוצרים הוא בהרבה על היהודים אי פעם, שלו יכולת הגנה צבאית הוא גדול, זה לא הופך אותם פגיע. מאז יש נוצרים רבים במדינות ערב, הרדיפה סבלו היהודים, ללא מקום מחסה. לאן עבור 1,800 שנה לא יהיה שווה.

איפה זה האובססיה הזאת של דת, המסתיימת האחרים מקורם? במילה אחת: proselytism. אותם כריסטיאן היו הראשונים ב proselytes חיפוש, כאשר פול ההלניסטית היהודית של שורש זה מעולם לא ראיתי או פגשתי את ישו- . החליט להכריז על עשרות שנים לאחר מותו, לבואו של המשיח במחוזות שהרומית הקשורים ליהדות… בתורה (חמשת חומשי התורה) כתוב במפורש: אל תעשה התאסלמות אבל ברוכים הבאים הוא הגר. חוק פשוט זה הוא מה שהופך את העם היהודי כל כך מופחתת, בעוד נוצרים ומוסלמים, מי שלא ציית לה, הם בסך הכל כמעט 3,000 מיליון. מי גורם proselytism עושה עסקים, כי proselytes חיפוש חיפוש לקוחות. הם מתחילים עם המסר האלוהי, סילפו את הטעם על ידי הכמורה הזדמנותית, או בור, ואז מגיע אינדוקטרינציה, tithing, נאמנות, במקרים מסוימים את המשלוח מוחלטת ובלתי מותנית גם של החיים עצמם, אשר נותן כוח בלתי מוגבל על הקהילה שלהם המנהיג הדתי או המוסד שלך. כאשר הם נכשלים להיות משכנע, הם גורפים את החרב. כאשר אמונה צריכה להיכפות בכוח, זה בגלל שזה לא טוב. היהדות על ידי ההיפך, נחשב כי צריך לתת החיפוש הרוחני הוא באמצעות הידע ועל ידי ההרשעה שלו . בפנים. הסעודים – מחבר של התלמיד טקסטים עבור רוב העולם האסלאמי – פסיכולוגיות ילדיהם עם האידיאולוגיה והאביה לחלב. הספרים ללמד כי היא חובה דתית עבור כל מוסלמי, להתכחש לה על נוצרים ויהודים. הם צריכים לא לחקות אותם, להתלבש כמו אותם, להתיידד, לעזור להם בדרך כלשהי או להשתתף שלהם פסטיבלים וחגיגות. כמה פסקאות של מה רשמית ללמד אותם אסלאמיסטי אותם בבתי הספר ובבתי המזרח מחצית, אומר כך: דת זו יביס את כל דתות אחרות, להשתחרר על ידי רצונו של הזרוע, דרך אותם לוחמים מוסלמים של הג'יהאד. (חינוך אסלאמי, כתה ז'). חללי לוחמים של הג'יהאד, הם האנשים הכי מכובד לאחר הנביאים. (טקסט קריאת י'). ג'יהאד היא חובה עבור כל מוסלמי, זכר ונקבה. (שלנו בשפה ערבית. 5 בכיתה י"א). אמר חתן פרס נובל בפיזיקה סטיבן ויינברג: עם או בלי דת, טוב יהיה לך. אנשים עושים דברים טובים ואנשים רעים עושים דברים רעים. אבל כדי להפוך אנשים טובים עושים דברים רעים, זה לוקח. דת.