טיפ ללימוד אנגלית

ללמוד השפה האנגלית או אחרים היא הרבה יותר מאשר ללמוד כמה כללים דקדוקיים או לשנן אוצר מילים חדש. ישנם היבטים חשובים רבים כדי ללמוד שפה חדשה. האם ברצונך ללמוד אנגלית? ללמוד השפה האנגלית או אחרים היא הרבה יותר מאשר ללמוד כמה כללים דקדוקיים או לשנן אוצר מילים חדש. ישנם היבטים חשובים רבים לימוד שפה חדשה, אך בהחלט ללמוד שאנגלית הוא כמו כאשר האדם לומד להתמודד. למה אני מתכוון אותו? כאשר האדם לומד לנהוג או לרכוב על אופניים לדוגמה, הוא לומד מיומנות חדשה שמורכבת מידע, כמו גם חוויות אקטיבית ופאסיבית.

הוא לא רק את המידע נקלטו על ידי המוח שלך, אתה צריך לראות, לשמוע, להרגיש, והשפה הנסיין. החלק ניסיוני הוא אשר מפריד בין ללמוד שפה חדשה לעומת לשנן או שלא מידע בלבד. אם אתה האזנה, דיבור, כתיבה או קריאה, שקוע בחוויה הפיזית של השפה. לימוד שפה חדשה לוקח זמן, מאמץ. אתה צריך לתת את מסירות ועבודה רצינית. באמצעות הטכנולוגיה הנוכחית, תוכל לקבל את העזרה לה שאתה זקוק כדי ללמוד אנגלית.

אם אתה באמת רוצה ללמוד אנגלית, תחילה יהיה עליך לתרגל. כדי לסייע לך להצליח, כאן כמה טיפים כך אתה יכול ללמוד שפה זו. -ללמוד בכל יום, גם אם הוא נראה רק מעט כל יום. זה חשוב מאוד. במידת הצורך, ללמוד 3 או 4 ימים רצופים ולאחר מכן לקחת הפסקה. זכור, ניחא אם תסתכלו אפילו רק מעט בימים אלה, אך יש צורך לעשות זאת באופן עקבי. -פיזית לחוות את השפה. בעוד מוחו סופג מידע, לקיים אינטראקציה עם הפה והידיים שלו. לימוד בקול רם! דוברים שפה שהם לומדים, תרגול כתיבת משפטים תחילה ולאחר מכן פיסקאות. -אל תפחד של עשיית טעויות. הפחד להיות טועה משחקת תפקיד חשוב בלמידה, במיוחד אצל מבוגרים, ואת זה עלול להשפיע על הלמידה שלהם. דבר ללא חשש של עשיית טעויות! עכשיו, מדוע כדאי לך ללמוד אנגלית? כבר לי את התשובה, אבל כאן הם רק כמה מן הסיבות ללמוד אנגלית: * להגדיל את הידע האישי שלהם * להרחיב את המעגל החברתי * לקבל עבודה יותר טובה * להשיג עמדה טובה יותר בעבודה הנוכחית שלכם * לבקר במדינות אחרות ללא פחד, מאז אנגלית היא השפה האוניברסלית * Etc, וכו '… זכור, אתה יכול ללמוד אנגלית או כל שפה אחרת, אם תשים זמן ומסירות! אנריקה Villalobos בבעלות של בקר כעת כדי להתגבר וללמוד אנגלית!