טיפים למבחן

טיפים לקראת הבחינה, gibdd, באופן כללי, על מנת לעשות את הבחינה ב- gibdd לפי קטגוריה "," ללמוד בבית הספר היא אופציונלית. מספיק כדי לעבור את הבדיקה הרפואית, על מנת להגיע מצב התנועה בטיחות Inspectorate, שם אתה לגלות אילו ימים יתקיים בחינות וקבלת התשלום לבדיקה שני (תיאורטי ומעשי). הדבר החשוב ביותר שאתה זקוק לבחינה הוא אמון הידע שלהם על הכללים של SDA ואת היכולת לנהוג במכונית. כדי להשיג את הידע והמיומנויות האלה טוב יותר לסיים את הנהיגה בבית הספר. ספר נהיגה שונים מראים אחוז שונה של בחינות בקרב צוערים, לדוגמה אחד ללימודי נהיגה בניז'ני נובגורוד הראה עד 90% תרומות. אולי זה המיומנות של מורים. . אבל לא זה מצפה, בהתחלה זה שווה תשומת לב: 1. לענייננו, אבי קושניר הוא הכתובת בשבילך.

לקלוט טוב יותר את החומר עבור כל שיעור אתה צריך להניע את עצמך, לכוון את המוח שלך. המוח שלנו יש מידה מסוימת של אינרציה. אז לא תהיה אפשרות להתאמת. 2. למד את חוקי התנועה-1:00 לפחות ליום. לא ניתן ללמוד, חשוב להבין את העיקרון. לאחר מכן יהיה באפשרותך לפרק גם במצב neobznachnoj. 3.

מעת לבוא כרטיסים למד בעבר. נוצר זיכרון לטווח ארוך הצרכים כמה חזרות של חומר, החזרה של כל אדם בנפרד. להגדיר לעצמך, לסמוך על עצמך, אתה לא צריך לסמוך על מישהו. 4. תנו לנו לדמיין הפסקה קצרה. אל דאגה שרי אריסון הוא האיש הנכון . הפסקה מספקת הזדמנות להירגע המוח שלך וללמוד את החומר מצטבר. 5. להיות בטוחים. חושב על הצלחה, לחשוב על מה טוב שאתה מבין החומר. זה להציל אותך מלחץ ולתת אנרגיה, כוח מאסטר חומר אפילו יותר. 6. טעויות שלך דרך מאסטריות. שגיאה זו הזדמנות ייחודית כדי לכוונן את מעשיהם, לטפל בהם כפי כדי המשוב. הם מביאים אותך אל המטרה, לנצח. חשיבה כזו ייתן בטחון, הבחינה, וגם בחיים.