חופש פיננסי – יצירת מכונת המזומנים

מתוך מאמר זה מתחיל סדרה של פרסומים המוקדשים שיטות פשוטה אך יעילה של עשיית כסף באינטרנט. רק רוצה להזהיר אוהדים הדרך קלה. כל השיטות ואוצרות עובד בשבילי 100%, אבל הם לא יאפשרו: להרוויח הרבה כסף במהירות להרוויח על ידי עושה כלום. כולם צריכים לזכור את הדברים הבאים: השיטה היא פשוטה, בנאלית, נבדקו שיטות העבודה תדרוש את כל העבודה הקשה בשלב הראשון (5-9 חודשים), כל שיטות הפעולה הנכונה יהיה בתחילה להיות במשך שנים להביא הכנסה קבועה לפני שאנחנו מתחילים עוד סטייה קטנה. כל יידונו במאמרים הבאים זה עשוי בשימוש עם רמה לחלוטין של אימונים, אבל מניסיוני יגידו. אם אין לך את הכישורים כדי לערוך את html תכנות ב PHP, Perl או יעילות שפה אחרת "אינטרנט" השיטות שתוארו יהיה נוטים אפס, וכדי לבנות לטווח ארוך מכונת המזומנים, סביר להניח שאתה לא תהיה לעולם. אז אני מציע לחנך את עצמנו, ללא הכישורים הנ"ל באינטרנט בכלל קשה לבנות עסק. נתחיל אולי.

מאמר זה מתמקד בשיטה זו של הכנסות כמו יצירת שותפויות באינטרנט – חנויות. הספקנים ניתן לומר הרבה נגד זה, אבל הטענה העיקרית שלהם יישמע. – גבוהה מדי תחרות בכלל, הרכבת כבר מזמן. להתווכח על אמירה זו יכולה להיות ארוכה, אך העובדה נותרת בעינה. שותפים חנות עם הביקוש למוצר ונשא במיומנות על ידי חברת הפרסום / קידום יכול להרוויח זמן רב, בעוד הוא עצמו נשאר לצוף כי הטווח שלו הוא קבוע עדכונים חשובים באופן אוטומטי. במקרה הזה אני חושב ש טבע צודק במה בהוא אומר. כדוגמה קיום מוצלח של חנות כזה ייתן באתר שלך סרטים ב-DVD הנה סיכום סטטיסטי ברבעון הרביעי 2006 (לפני שעבר לתחום חדש) ספטמבר – 270 מכירות בחודש אוקטובר – 244 מכירות בחודש נובמבר – 184 מכירות בחודש דצמבר – 347 מכירות לכל מכירה בממוצע, 37.3 רובל רווח. עכשיו מגיע כמה פחות יולי 51 שעמדה למכירה (אם כי לא עם האתר החדש, עם מודעות של צד שלישי משאבים), עם רווח ממוצע של 24.68 רובל.

עם זאת, המכירות של במלואו להחזיר את העלות של מארח מושלם, ולהרוויח. אני מקווה בדוגמה זו שיכנע אתכם כי למרות התחרות (ואיפה לא?) יצירת מקור הכנסה דרך חנות שותפים עכשיו יש את הזכות לחיים. כעת, הבה להגדיר את מה שאנחנו צריכים להתחיל לבנות שותפות החנות. נצטרך לרשום שם תחום. אני ממליץ על אזור ru ו / או com, תאמין לי אם אתה נרשם באזורים אלה לחיות ולעבוד יהיה הרבה יותר קל. השכרה אירוח נורמלי. המינימום שצריך להיות בו כלול – 500 MB של שטח דיסק, PHP, MySQL החלט אותם מוצרים אשר תיושם באמצעות שותפים. הרשמה למצוא שותפים בתוכניות השותפות שלהם כדי להתקין את כל התוכנות שאתה צריך לכתוב או עצמה (בהתאם שותפים מיומנויות שלהם) המשך לקדם את החנות עכשיו שיש לנו רשימה ברורה אתה יכול להמשיך בשיחה עניינית ולהתחיל תוכנית פעולה. אני חושב שזה הראשון שתי נקודות אין בעיה. כל חיפושים על הנושא של פריטים אלה אלפי חברות מוכן להציע אירוח אתרים ו רישום תחום יהיה. חברות אירוח רבות תשלום עבור השירותים שלהם במועד מוסכם (בדרך כלל 6 חודשים או יותר) לרשום תחום בחינם. דרך נחמדה לחסוך, אבל אז צריך להיות זהיר, כמה זמינים עבור אימוץ לרשום את הדומיין עבור עצמם ולא אתה. ההמלצה להלן רשימה קצרה של המארחים רשם ששירותיהם משמשים עצמו. שירות טוב אירוח, לתת את המרחב תחום 1GB RU-CENTER. רישום שמות דומיין ואירוח. דירוג בשלוש הבא – אחד העתיקים ביותר והאמינה ביותר – הטוב ביותר מחיר / ביצועים, 2 – מן הצעיר, בעוד לא היתה בעיה עכשיו כאשר אתה לרשום תחום אירוח בתשלום (לפחות לשלם עבור 6 חודשים קודם לכן עדיין יציבה עצמאות לא לעזוב), עליך להגדיר את הסחורה. זה יעזור לנו הסטטיסטיקה Yandex.