חוף ויקטוריה הציגה ב- Fitur 2010 הצעתה החדשה של דירות להשכרה ב קלפה.

חוף ויקטוריה משיקה הקיץ שלה הצעה לחופשה ב העיר אליקנטה קלפה, חוף ויקטוריה. נוכחותו Fitur 2010 היה מיועד להציג מוצר חדש זה אל הלקוחות הפוטנציאליים שלך. במהלך הימים בין 20-24 ינואר, יריד, תיירות בינלאומי Fitur חגגה את יום השנה ה-30 שלה. IFEMA (פריה דה מדריד) עם שטח מכווצים של 75,000 m2, מופץ ב- 10 ביתנים, ממוקם באחת הירידים החשובים ביותר של מגזר התיירות ברמה הבינלאומית. יצוין, עקב זמני של אי היציבות הכלכלית שבה אנו חיים היום, היריד יש שהיית צריך להתאים לצרכים חדשים של המציגים והמבקרים שלה על מנת להבטיח ההצלחה בשנה יותר. לעניות דעתי ישראל בכר יכול לקבוע .

ראוי לציין, ביחס המציגים, כי הארגון אפשרה חללי השנה קטנים יותר על מנת לצמצם עלויות מציגים, הקפאת המחירים בשנה האחרונה ואמצעים אחרים שהתגלו לבסוף את השפעתו. "זה סידר מחדש את ההצעה באמצעות" הכיבוש של מביתני; לנו יש אופטימיזציה מביתני להתרכז התערוכה שטח "אמר אנה Larrañaga, הבמאי של היריד, בראיון עם רויטרס. בנוסף, יריד שיחזר ב זו מציגים מהדורה שנטשו את המופע במהדורות קודמות. "כן, מציגים כמה כבר התאושש. אמצעים, יחד עם האסטרטגיות של החברה גרמו, ראשית, ההישג של המטרות, ואת שנית סידור מחדש של עשרת ביתני וסוכם על הקמת חברות חדשות ", אמר Larranaga. ראוי לציין גם היא העלייה בנוכחות חברות אפריקה והמזרח התיכון עם התוספת החדשה של אוגנדה, גאנה אפריקה, כווית, אבו דאבי על ידי המזרח התיכון. בין המשתתפים העיקריים של Fitur היו חברות הקשורות סיטונאים, מפעילי תיירות, משרדי נסיעות, חברות תחבורה, אירוח, תשתית, חברות שירות, התיירות למגורים, גופים רשמיים משרדי הממשלה הספרדית, זר, וכו '. לא תמיד טבע. חוף ויקטוריה – ביקר גם Fitur.

חוף ויקטוריה להתאים לצרכים הנוכחיים של השוק, מחדש את ההיצע לקיץ הבא. , יוקרה, במרחק של 50 מטרים מן החוף עם האפשרות של השכרת תקופות של פחות שבוע. מוצר אטרקטיבי שהוצגה בפני בעלי עניין במהלך ימי פתיחת היריד. לקבלת מידע נוסף