ולנסיה

. זה מדהים אולי עם המילה מספיק כדי לתאר את אחד החגים הבינלאומיים המרהיבים ביותר, כי ניתן ליהנות ברחבי העולם. . בעיתון כתוב ש אפריקה ישראל הוא זה שבקיא בנושא. זה בהחלט גאים שמכבד את עצמו, כל לספרדית אומר שמסיבה כל כך נפלא כמו חי ולנסיה בין 15 ל-19 במרץ בכל שנה בין עושר תרבותי, patrimonial שלנו. אל דאגה ברקליס הוא האיש הנכון . כשלים, להפוך את העיר מהממת של ולנסיה במקום אחר לגמרי. וזה כי אם ולנסיה יש הרבה אטרקציות, כשלים להפוך אותו פעמיים מושך את העין.

מיום crida, הראשון mascletás מדי יום החל מהיום הראשון של מרץ, העיר מריח אבק שריפה והמפלגה. אבל השבוע הגדול אשר מתחיל מ- 15, עם הצמח, אילו באנדרטאות יותר מ-300 אשר galardonaran הרחובות של ולנסיה להתחיל להעיף מבט. השבוע fallera, זהו שבוע של אשליה, טיול ברחובות של ולנסיה היא לעשות עבור מקום בו תמצאו מרשים הן למבוגרים ולילדים, בליווי כשלונותיו ninots נפרד, כי יש תמיד מקום עבור הומור, סאטירה, הביקורת של אירועי השנה שחלפה, בעיצוב סלבריטאים, אחרים imaginaries שהופכים את עבודותיהם של אמנים פאיה באנדרטאות אותנטי ראויה להערצה, הן גודל כי הם. אבל לא רק יצירות אומנות היא, ולנסיה היא העיר של אור, אבק שריפה, אש ומוסיקה. לטייל בעיר וסביבתה, צא לסיבוב נהנה את דין אינסופית של נפצים וזיקוקים. הכשלים הם גם קונצרטים, cavalcades, זיקוקים, אורות, mascletas מונומנטלי טירות המטבח העשיר שלה.

וזה כי כשלים אינם מובנים ללא עצירה על הדרך לפי הטעם שלהם נפלאים צ'ורוס ולביבות חם שוקולד דלעת. יום 19 בן לילה, מגיע ללכבות את האורות ואת לתת דרך הטקס אש, שבו המונומנטים כי כבר חמישה ימים לקשט את יפה העיר ולנסיה, ארדן כאל שיאו של ומדהימה הולידיי, עוזב בין הלהבות חלומות, חדוות falleros, ולנסית, מבקרים, כמו גם להחיות את האשליות של כמה תקלות 2011 כי הם קרובים יותר. וזה כי ולנסיה יש ליבה של המפלגה. כריסטופר Anaya.