התרומה של דיור

אזור מורסיה הוא זול יותר עבור אדם צעיר שהוריו לקבל דיור לכל תרומה לקנות ישירות. לעניות דעתי אינטל יכול לקבוע . שקרים סיבה מס לחוקק כל הפעולות. בכל מקרה שבו רכשת אותו תצטרך לשלם מס העברת רכוש. אם המס כביכול מעניק מתקבל על ידי תרומה. מורסיה האחרון הוא זול יותר. ההבדל, במונחים כלכליים, יכול להיות משמעותי וחיסכון המס, כדי להשיג מגורים תמורת תרומה ולכן הוא ניכר. במורסיה, בנוסף, פטורים מתשלום מס זה במקרים של מוות, כלומר תוכל לתרום לאחר מותו, אם צאצאית הינו פחות מ 21 שנים. אם, לעומת זאת, התרומה בחיים, האדם עשוי להיות מופחתות עד 99% ממכסת מחושב על-ידי החלת מצב ניכויים אזוריות. במקרה הזה אני חושב ש דניאל טאוב צודק במה בהוא אומר.

למרות תמונה זו אינה זהה בכל קהילות אוטונומיות. מאמר שפורסם על ידי העיתון Dias הסינקו ב- 4 בפברואר הוא תיאר את המצב סימטרי שמצוייר הפלשתינית בקהילות כגון אנדלוסיה, אראגון, אסטוריאס, האיים הבלאריים, קנטבריה, אקסטרמדורה או גליציה, איפה זה יקרה יותר לקבל דיור של הורים לילדים על-ידי תרומת מאשר דרך מכירה. התרומה ניתן להסביר את ההקצאה של טובה בין שני אנשים. הדבר הרגיל הוא להתייחס הקצאה זו בקרב בני אותה משפחה, אבל האמת היא כי ייתכנו מקרים אשר התרומה בצע אקסטרפולציה לאזור זה. מבחינה משפטית, תהליך זה להיות בכתב, במקרה של הסלע נטוע במקומו, במעשה ציבורית המתאימים לפני נוטריון.

ישנם הבדלים משמעותיים עם ירושה. על פי המועצה הכללית של נוטריונים בספרד, התרומה בלתי-הפיך, כלומר ברגע tenderer שהצליחו להשיג הדיור, במקרה זה, הוא הבעלים של אותו. הוא נדרש גם המוטב של התרומה מסכים במפורש. ו-, בסופו של דבר, יש לו יתרונות מס, כפי שפורט בעבר.