השפעת טכנולוגיות חדשות של מידע ותקשורת בחינוך מעשי

אוניברסיטת MARTÍ "מרכז סנקטי" חוסה SPIRITUS פרז כותרת: השפעת טכנולוגיות חדשות של מידע ותקשורת בחינוך של היום. מחברים: Maite קרוז גונזאלס. קוקה Mouriz Yandira. סנקטי Spiritus, 2007. מופשט טכנולוגיות מידע ותקשורת (ICT), הם שטפונות העולם המודרני עם השלכות בכל הענפים של החברה היום. היום אין אפשרות לדבר על יעילות או החידוש אם יש של היישום הנכון להשתמש הטכנולוגיה המודרנית, באפשרותך לוודא ICTs שיש היום תגובה יעילה אל היד. במאמר זה יהיה בעיקר הגדרה של ICT, הסבר זה מוצרים ותהליכים המהווים חלק זהה.

הוא, יתר על כן, מחקר של השפעות חיוביות ושליליות העיקרי של טכנולוגיות חדשות אלה במערכות חינוך. הוא לא נכון פחות, כפי שהוא שנאמר עד כה, ICTs יש לא יסולא בפז חשיבות לפיתוח החברה הנוכחי, אבל לא הכל עובד טוב, חסרונות זוהו בשל עניים הפצה של טכנולוגיות חדשות בין המגזרים השונים של החברה. בעניין זה במאמר זה, בנוסף לנתח את ההיבטים החיוביים שיש טיקים, גם מבצעת ניתוח ביקורתי של ההשפעות השליליות שיש כאשר נעשה ביעילות רבה האבטיפוס, המסבירה את הבעיות העיקריות או בלם להפריע שלה ההפצה רחב בין כל פעילויות שכבות חברתיות. מבוא מדבר כעת על פיתוח טכנולוגי רב, במיוחד באזורים של טכנולוגיית המידע והתקשורת, הוכחת כי זו התקופה עם מהירות גדולה יותר של האבולוציה של כל אלה אנחנו מכירים. התפתחות טכנולוגית מואצת זו נתן עליית טכנולוגיות חדשות של מידע ותקשורת (NTIC או לפנות כמו ICT), אשר הם שטפונות העולם הקשרים של בני האדם, כדי הזמן כי הם עוזרים לו לכבוש את פעולות וידע כי רק אתמול נראה אינו נגיש אבל באותה דרך, הם אוויר, כפיית עיבודים ו reframes ב כל ההזמנות לקיומה.

[1] אבל הכל לא עובד גם לגבי השימוש של ICT, באופן פרדוכסלי הן תרמו להדגיש כל יום הפער הדיגיטלי שבו הוא לא יותר מאשר ההבדל הגדול בין המיעוט של המדינות המפותחות שמציגים הפריסה הטכנולוגיה שבה גדל במהירות ברוב המדינות הם לשקוע נחשלות, הם שמרו נלחם עבור הזכות לחיים. לבירורים בנושא יש לפנות ל מייקל שטיינהרט שמבין יותר ממני. אינו מהווה תחליף את השימוש של מידע, טכנולוגיה מחשב ואינטרנט תהליכי למידה והוראה טכנולוגית פירושו יותר, אך כמו סוכן של שינויים עמוקים בכל המערכת, אשר דורשת הקרנה טוב, תכנון ופוליטיים. כיום לומדים נעלם מעבר לחומות הכיתה של האוניברסיטה המקובלת, הוא אחד המציאות התלמידים והמורים להשתתף בשיחות רוחני, תוך התעלמות מחסומים גיאוגרפיים. NICTs יצרו שינוי סוציולוגיים באופן גלובלי חסרת תקדים, צפויות על-ידי הגדרת המאפיינים של החברה הגלובלית הנוכחיים והעתידיים. הפיתוח של ICTs עשה כי המציאות עולה על כל הציפיות, חגורת נפץ שלה מתחיל עובדה ברורה בלתי ניתן לעצירה. [1] פיתוח 1.1 טכנולוגיות מידע ותקשורת הם עשויים להיקרא בשם הטכנולוגיות לטכנולוגיה מידע ותקשורת (ICT) הקבוצה של תהליכים ומוצרים סרוקים נגזר מכלים חדשים (חומרה ותוכנה), ערוצי התקשורת הקשורים אחסון, עיבוד והעברה של מידע ומדיה של מידע. [2] בתור דוגמה של ICT יש טלוויזיה בכבלים, לוויינים, tele­fax, דיסקי וידאו, רשתות מחשבים, עיבוד על-ידי המחשב, מתגים דיגיטלי, סיבים אופטיים, לייזרים, מידע רבייה אלקטרוסטטית, מסך גדול, טלוויזיה בחדות גבוהה, טלפונים ניידים, נהלים חדשים עבור הדפסה, אשר הן טכנולוגיה, תקשורת, in­formatica, תחנות עגינה אורקוליות. ICT הוא תופעה כי פלש בכל מגזרי החיים עבודה ופנאי, תהליכי הוראה ולמידה אשר מבוצעות ברמות שונות של החינוך, הכלכלה מכיוון שהם מאפשרים לך ליצור עושר מרחק, רשת התגברות על גבולות גיאוגרפיים ופוליטיים. הם כוללים גם הטילה שינוי עבודה, כלכלה, יחסים תרבותיים וחברתיים, שינוי בדרך החשיבה של האנשים עצמם. כמו אחרים יש עגלה של ICT: גישה נוחה אל מקור עצום של תהליך מידע מהיר ואמין יותר עבור כל סוגי תקשורת נתונים ערוצי אוטומציה קיבולת אחסון מיידי של עבודת דיגיטציה אינטראקטיביות של מידע כל האנשים בעולם, ללא הבדלים של מחלקות, הגזעים ו/או מגבלות, צריכה להיות בקלות גישה ידע ומידע, אך למרבה הצער בעולם של היום המציאות נופל רחוק קצר להיות מסוגל להשיג את החלום, למרות קרב בלתי נלאה הם כוכב יש אנשים כך הדברים משתנים, עוד הרבה מה לעשות בנושא זה. לגבי האמור לעיל בפסגת העולם על החברה מידע ב- 2003 ז'נבה, בהצהרה של עקרונות הוא בחום דגלו כדי להבטיח כי יישומים ICT היו לטובת כל תחומי החיים, מבחינה זו היו לידי ביטוי גישות רבות. סיכום (טבלה-1.1) להלן הידור על פי דו ח של ממשלת ארה ב אשר משתקף המצב המציג בעולם ביחס גישה לאינטרנט, מה מייצג גישה זו לגבי הטבלה האוכלוסייה 1.1 [3]. גישה לאינטרנט על-ידי אזורים גיאוגרפיים. האזור המשתמשים המחוברים לאינטרנט (מיליונים) % של המספר הכולל של משתמשי מחובר לאינטרנט % ביחס סה כ אוכלוסיית האזור בארה.ארה ב וקנדה של אירופה 28 113.96 של 162.8 40 77 15.6 אסיה 109.89 27 1.8 אמריקה לטינה 16.28 4 2.67 1 אפריקה 0.45 4.07 סה כ 407 100