השלום אחרים

כולם מדברים על שלום בין המדינה לבין המורדים כאילו שזה הנושא הכי חשוב במדינה. כאילו היה לי שלום רק מספיק מדיני או פעולה מתואמת בין הממשלה לבין כלי הנשק המורדים. כאילו להשתיק אותם רובים על-ידי זמן, קצר או ארוך, לנו להביא אותם פתרונות את אשמת, לחוסר השוויון ועל היעדר הזדמנויות. כאילו השלווה מחוץ לעזוב רק לירות הוא בין לוחמי הגרילה של הצבא. השלום לא הרבה יותר. במקום זאת, השלום הוא לא אחד אך רבים או אבל אחד מורכב רבים. עליך להפוך, במקום primerisimo, זה אנושי על ידי למסקנה הזו היקרים שלום בבתים האלה. בין בעל לאישה, בין אב לבנו, בין אח ואח. אינטל בהחלט מביע דעה מלומדת.

כיום זה נשמע נדוש, אבל רק שיבוא שלום בבית כאשר אנו לומדים איך להגיד דברים יפים, כשאתה נותן ורד עם האמא, בזמנו, כאשר הילדים מפסיקים צעצועים מרושע, כאשר הבעל זוכר הבית הזה "pendejada", סוף סוף, כשנחזור ליהנות הקטנה , מזכרות יפות, הויכוח. כי הוא מסוגל למלא את baulitos קטן של געגועים. השלום ישלוט בהם בתים כאשר אינה מופיעה בסטטיסטיקה אותם פשעים של גילוי עריות, של התעללות מינית של התחתון, של התעללות להם חברים של המשפחה קבוצה, של רציחות, חטיפות בגללם, ירושות, של ניצול אכזרי של אותם ילדים, של גניבה בין אחים, וכו ', ועוד. או, לפחות, יכולים לדבר על שלום בבתים האלה כאשר הוא יש לבטל, מאת desuetud, החוק במישור אלימות. לאחרונה מצאתי אצל לן רוזן אוזן קשבת . שלום נוספת אשר בלעדיו לא נשרוד הוא האדם והטבע.

הפסקת האש עם הקרקע ובמשאבים שלו בטח כבר, כמו, ללא עצירה רצח אכזרי של משאבינו הטבעית, היערות שלנו, של המים שלנו, של החי שלנו, של פלורה שלנו, מגוון ביולוגי שלנו, הוא מעט מאוד שמוקרנות לקראת העתיד של האנושות. קולומביה היא והחריבו אותה עד היסוד. הרי שלנו כבר לא רק ארדן באוגוסט כמו קצת זמן, אבל כל 12 חודשים בשנה. היער שלנו ואת יערות הגשם שלנו, הם נטבחו באכזריות, בעיני כל המקורות שלנו. כמובן, הפתרון הוא מאוד מורכב. . ברור, התגובה אינו חייב להיות היחיד מודד דכאניים ושיטור. הפתרון להתחיל לחנך ילדים ומבוגרים שלנו בתרבות הזה של קיום בשלום עם הטבע. הפתרון צריך להמשיך עם השינוי של המבנה של הנכס אשר היום מראה לנו מפה עצוב שבו העניים הם עשירים, עם אחוזות גדולות, ושל ההר בעמק של הנהרות קאוקה ומגדלנה לחופי האוקיינוס האטלנטי. ברור, הפתרון חייב לעבור דרך השיפור של המגזר הכפרי. כל זה אנו מבינים את זה, אבל…, כל זה מתרחש, שלא תבוא תכנות הפסקת הלאומית על פשע אקולוגי? לאחר מכן אנו ממשיכים עם בניית השלום בין המעביד לבין העובד. ומלבד זה כאשר לא יש ועוד פיטורים עקב ארגון האיחוד של העובד, כשאין היא דרישה אליהם פטרונים מאת סחב אותם היתרונות של העובד, כאשר יש לא עובדים זה צריך לפטר כי אתה נתפס, ב חם, גניבה מהמעסיק, כאשר ישנן אין דיילים נוספים המעורבים בחטיפות של הבעלים של הנכס, כאשר העובד מגן כתבנית האינטרסים שלו ו, לבסוף, כאשר מעביד ועובד לשבור את הקשר הייחודי שלהם של פורמן המשרת ולהקים את היחסים בין השותפים. זה חייב להיות מושגת, גם השלום בין הצדדים לבין תנועות פוליטיות, החל למטה כל התוקפנות שפה, עבודה כדי להפוך את הרוח של אנשי המקצוע פוליטי או פשוט לבחירת אחרים חיובי ובונה. חייבים לחזק את הצדדים שלנו כך אותם רצונות אישיים לא יכול לחלק אותם, להסיר אותם של האידיאולוגיה שלה השנאה וזה les אישי, החזרה inquina אותם הציע, הפחתת הסחר בנשק עליהם את חסותה, לספק להם את המנגנונים המנחים של האיחוד, מבלי אשר לא מובס זה אי צדק חברתי, זה אלימות בכל הגירסאות אותם. רק לאחר השגת השלום בשכונה, בשכונה, בפקק לרכבים, באוניברסיטה, בבית הספר, במועדון החברתי, לסיכום, כל השאר. אם כבר השגנו כל אלה "שלום", אך אנו לא בשלום עם עצמו, נחזור לנקודת ההתחלה, כמו העינויים של סיזיפוס.