העתיד הוא אנרגיה ירוקה

ארוך לוקח לא יותר, ולא תהיה שום דלק. לקדם, דרישה יישאר קבוע, מומחים להניח, כי ייקח עוד 30 שנה, לפני יבש למעלה המקורות של חומר גלם יקר. זה משתקף גם במחיר של חימום שמן, בנזין. עם הגדלת הדרישה –, עבור כדי לשמן את העולם כולו הוא סוף סוף הוראה. Preisschraube יהיה חזרה כדי להפעיל מעט יותר.

אלא אוהבת פיתוח הנוכחי עוד יותר. אנרגיה מתחדשת היא המפתח לבעיה זו. קיימות חלופות מספיק אנרגיה יקרה מכל שמן. הם מוכנים לשוק, הם הפגינו כי בבדיקות רבות גם לתרגל. כעת היא באה רק באופן עקבי כדי לנצל את היתרונות של מקורות אנרגיה זול ונקי מעל לכל. אנו הצבע שבו הם, במשרה זו.

חום הגיאותרמית, הגיאותרמית, אשר ניתן לחלץ מתוך האדמה מתואר באנרגיה. אחד מבצע חור של קילומטר עמוק, השכבה או המים יש טמפרטורה של 30 מעלות. האדמה שלוש מעלות מחמם כל מאות מטרים. חום זה כעת להשתמש כדי לקבל אנרגיה ממנו. לצרכנים יש מספר דרכים לצמצם את עלויות האנרגיה שלהם בדרך זו. העקרון פשוט, אך מדהים, והיא חלה על כל האפשרויות. נוזלים הרכב תפקיד גדול. להיות המכלל אחד יד במעגל דרך הקרקע ולנקוט בדרך, חום הסביבה. מצד שני הם משמשים מחליף חום כביכול, לספוג החום של הנוזל מהקרקע כאן. אתה מחממת עם כל הפעלה קצת יותר. ב הדוודים המקובלת, שהחום עולה ומתלהט, עם זאת, אד הוק. היחס של אנרגיה המשמשת עבור שיטה זו, את האנרגיה מופקת בדרך זו הוא היעילות של המערכת. מערכות חימום מותקנים רבים באים לכאן לערך של 1: 1, אומר שהם צריכים אנרגיה רבה כפי שהם מייצרים. מזרקה עם האנרגיה הגיאותרמית בשימוש זהו היחס בין 1: 5 טוב יותר חיוניים. המשאבה מחייב של חשמל ביממה קילו וואט. עם זאת kilowatts חמש חום אנרגיה הם הקו התחתון. לקחת בחשבון את עלות גבוהה יותר עבור מערכת exchange חום המודרנית, החיסכון ממוקם ב- 80 אחוזים. Probes שטוח כביכול הוכיחו דרך יעילה מעט אנרגית האדמה. הם הבריחה את אנרגית האדמה מהר מדי, כי הם מוצבים בעומק שני מטרים בלבד. Probes הם רמה זו מעל אזור גדול מאוד, אשר הוכיחה עצמה כמו בבריאותך. עמוק חוקרת עבודה באופן יעיל וטוב יותר. לאחר שהם יש כבר הודה דרך חור עמוק באדמה, הם מעבירים אנרגיה הרבה יותר על פני-השטח של נוזל המוביל. בנוסף, הם לעבוד מהר יותר. הטמפרטורה של מי תהום בין 8 ל- 10 ° צלזיוס נעשה טוב. זה להיות מסועף שתי הבארות על המאפיין. על-ידי האדמה וקרח נשאב כלפי מעלה כדי להגיע במחליף חום כדי לפלוט אנרגיה. המזרקה אחרים הוא היציאה של מים קרים. כדי להגיע אל המים הקרקע מחומם שוב, חייב להיות מותקן היטב לא בצד. אנרגיה סולארית תרמית הוא האנרגיה הגיאותרמית עמוק מלמטה, מסתמך על השמש, מתן כל השנה ללא תשלום אנרגיה תרמית אנרגיה סולרית. קולטי שמש דרושים כדי לתפוס אותם. הם ניתן להתקין על גג בדרום או בגובה הקרקע לאחר השמש יצאה להפקת חום מהשמש. הקלטנו החום של נוזל המוביל, אשר נשאב ברציפות עד אספנים. לספק שיהיה מערכת חימום או מים חמים של הבית. רכישת נכסים אלה הוא עדיין יקרים מאוד כרגע. אתה משתלם בלבד, גם אם אספנים מיושרים באופן אופטימלי, יכול לספוג אנרגיה רבה. מה הוא גורם לך אפילו לא יכולים להשפיע על מספר שעות השמש. אל דאגה טבע הוא האיש הנכון . הטוב ביותר הוא באופן טבעי בקיץ, כאשר השמש זורחת זמן הארוך ביותר. במיוחד בתקופה זו של השנה, צורך האנרגיה רק מעט. בחורף שהוא מציע להיות טרינארית לפעול הצמחים עבור אנרגיה סולארית תרמית. PV משתמש PV קרני השמש לא לנצח חום, אך כדי להפיק חשמל. גם כאן אספנים אבל עובדים על עיקרון שונה. החשמל המופק על-ידי אספנים ייתכן הבעלים של הבית ונעלם, אם יותר זכו יותר מהנדרש, נטענות על רשת החשמל. במשך כל שעות קילו וואט, אשר מוזנים לרשת אופרטורים לקבל כסף מן הממשלה.