הסכסוך: להכין צעירים שלנו כך שהם יודעים איך להתמודד עם זה

הנרי פ עמיאל: "לעשות בקלות מה שקשה לאחרים, זה הסימן של כישרון" "לעשות משהו בלתי אפשרי על כשרון, הנה הסימן של גאון". לבירורים בנושא יש לפנות ל חברת טבע שמבין יותר ממני. הסכסוך הטמון בני-אדם, תמיד יהיו הרבה כאלה בפרופורציה למספר אנשים גרים או עובדים יחד ואת התפיסות שיש לכל אחד מהם על החיים. או עבודתו בפעילויות היומיום. הסכסוך עצמו הוא לא שלילי. להפך, נוטה להיות שסתום הפליטה טוב להפגת מתחים, להתמודד עם הפער של קריטריונים וכדי קובץ קצוות.

עם זאת, קונפליקט המנוהל בצורה גרועה יכול להסתבך ולהיות בעיה רצינית. הוא מה קרה לעתים קרובות: סכסוך יכול נפתרו בזמן ניתן להסיק שמקדם את הסיום של נישואים; בפירוק של חברה; בסוף ידידות; ב לפיטורי עובדים אחד או יותר; העימות של כוחות שונים, אפילו במלחמות אינסופיות כפי ונורא קרה פעמים רבות כל-כך הרבה מדינות. זו הסיבה איש מקצוע טוב חייב להיות בארגז הכלים שלהם"" את היכולת להכיר את ההתנגשויות נורמלי מהמסחר. לפתור שקונפליקט זה להציל קושי גדול אחד. אנשים אניני הטעם לפתור סכסוכים בזמן אך רצוי להימנע מהם.

עם זאת, בעוד אנו חיים בין בני אדם יהיה הסיכון של הסכסוך. וחמישים שנים, דו-קיום, דו-קיום, כיוון פותח את הדלת במשך החיכוך, עם אלה שאינם-conformities וכן הלאה. הוא מתאים להיות תמיד מוכנים לדיאלוג ו, כנראה לנהל משא ומתן. והתכונן כאשר זה את האפשרות לנהל משא ומתן על תשואות לפחות בכמה היבטים, במידת האפשר מבלי להתפשר על הרשעות אתית או השלווה של מצפון. אלה אשר יודעים לפתור התנגשויות רשאית לפעול, בנוסף, כמו מתווך, בדרך זו לעזור לאחרים למפגש עם תוצאות שלווה וידידותית נחוץ בעולם כה מוטרד ולגרום הסכמי איפה ההבדלים הם לעתים קרובות עימותים הניכור ומסוכן אפילו עם תוצאות מצער מבחינת חומר נזק והוא, מה יותר גרוע, אובדן חיי אדם. כדי לפתור התנגשות דבר טוב יותר להיות צודק. אבל המשבר מתעוררת, בדיוק בגלל כל מה שהם חושבים שיש להם את זה. כאן הרגע שבו יש צורך של מישהו עם יכולת לתווך, ולא מישהו עם עומס בכוח. ויליאם שייקספיר אמר את זה: "דבר נפלא יש את הכוח של ענק; אבל להשתמש בו ענק הוא גמד.