. הלחץ רק לחימה… לא ניתן לרפא

זה הוכיח כי כאשר העורקים סוגר תוצר של היווצרות ATHEROMA אשר לספוח רע כולסטרול וטריגליצרידים, שריר הלב עלולה להיות בלתי נמנעת… זה הוכיח כי הלחץ מייצרת ATHEROMAS עודף… זה הוכיח כי קיימות שיטות כדי להילחם מתח אמר…. אני לא יודע, בשיטה זו מגישה להילחם בזה! לפני 5 שנים, אשתי ואני היינו הבת היחידה שלנו. יפה מלא חיים, עליז מאוד בחורה בשם דניאלה רשלנות רפואית אני עם שיתוק מוחי חמור, במשך שנים הייתי נאבק עם הילדה הקטנה שלנו, אפילו היום הזה לאט לאט מחלימה. הבעיות אשר מקורה היו על כך גודל זה המצב הכלכלי שלנו התרסק.

רק האהבה גרמו לנו להילחם והמאבק יום אחרי יום. אחת הבעיות הבחנו הוא שאנחנו גם אשתי וגם אני, עם הרבה מאוד עייף, עייף, רגשות של מצוקה ודיכאון לעיתים קרובות מאוד. חלק מהרופאים אמרו לנו שאנחנו היו הדגיש ירבד גם את הבת שלנו, דניאלה היה לחוץ מאוד על-ידי התסכול של לא להיות מסוגל לעבור בגלל שיתוק מוחין כתוצאה QUADRIPLEGIA חמור Comencé לחקור ונמוג שונים, הן על האינטרנט ועל ספריות לגבי המחלה הזאת של ה-20 של המאה ה-21. למדתי כי בעורקים היה סרט בשם ATHEROMAS לספוח את הכולסטרול והטריגליצרידים רע, סוגרים את העורקים עד כדי להדביק gelosis יכול לגרום אוטם. וקבעה מחקרים במספר מדינות כי לרוב מתח נוסף היווצרות ATHEROMA. כמה חוקרים יעקבסון & ברנשטיין הגיע כדי לקבוע את זה עם קצת רגיעה הדרגתית טכני יחד עם מתח שרירים תרגילי הרפיה, קשות יכול להקל על הסימפטומים של מתח.

אז הייתי מתעניין בנושא, אחרי כמה קורסים, מידע על מתח. כך גם, מוזיקאי מיומנים מוזיקה (הרפיה) שמתי לב לזה אם שיטות אלה הוסיף. אותך שלב מוזיקה שהפיקה בפסנתר אלקטרונית, ההשפעה של הקלה כנגד הלחץ היה כפול! מדוע התחלתי לנסות לחנים שונים לחן שלי כל כך הרבה מאיתנו כמו הבת שלי, עבד די טוב משחרר מתח. לדבר עם רופא בבית חולים בפרו, הצביע לי שכולם מחקרים קבעו כי הלחץ לא להיות תרופה… רק הוא נשלט, גילה כי עם זה סינרגיה של ציוד מתקדם תרגילים, תרגילים לחץ ומתח, טיפול במוזיקה מבוקרת הרבה יותר טוב! כל העולם יכול להרגיש שקיימות שיטות של שליטה של מתח רב ערך כדי לשלוט בסימפטומים רעבתנות החיים הקדחתני של זרם יתקוף אותנו יום יום. Juan Carlos ולז