הטבות אישיות

אמנם יש ויכוח גדול על בלוגים החלפת מיילים בעתיד, אני מעדיף להסתכל על הבלוגים בנקודת מבט שונה. כל הטכנולוגיה שואפת להפוך את החיים לקלים יותר עבור המשתמש. בלוגים היא טכנולוגיה מתפתחת, אשר בשימוש על-ידי אדם יכול לעשות את זה קל מאוד עבור כל אדם לתקשר ביעילות. היא מעצימה אנשים בדרך כי עד עכשיו לא זמין בקלות רבה כל כך. בלוגים הם עמודי אינטרנט דינמיים שנוצרו על-ידי כל אדם ללא כל מקשיים של ידע טכני אודות לעיצוב עמודי אינטרנט או ב- HTML. הוא תוכנית קל לשימוש כדואר אלקטרוני. פשוט לכתוב ולחץ יוצגו כדף אינטרנט. כל דואר אלקטרוני חשובה שחקנים כגון Yahoo, MSN ו- Google מציעים כעת שירות בלוג.

פשוט להירשם חינם בחר תבנית, בצע את ההוראות של התאמה אישית, רגעים שהם line עם שלך דף אינטרנט. כיצד יחיד להשתמש לבלוגים למטרות רווח? זה יכול לשמש כאמצעי תקשורת אישי או שימוש ציבורי כדי לשלוח התקשורת שלהם על קבוצה נבחרת של אנשים או של רחב בציבור תקשורת בתוך שלך באזור מסוים של מומחיות או עסקים. לאחרונה מצאתי אצל מייקל שטיינהרט אוזן קשבת . להשתמש בו כמו שלך הרשמי כל מכירים בחשיבות של ניהול יומן. באפשרותך להפוך יומן אירועים והמחשבות אתה יכול להרגיש כי עזרה לזולת. באפשרותך לכתוב על חייו, עבודה, חברה, דעותיהם מעל לכל מה זה מרגיש כמו חשבון, אחרים צריך לדעת.

בביטוי של החברה בהאבולוציה בודדים וחופש על הפרסום חינם עלול לגרום מהפכה חברתית ברחבי העולם על-ידי טופס דעות במשותף עם הקהילה ועם התפשטות כמו וירוס. חילופי ידע להשתמש הבלוג שלו כדי לכתוב מאמרים, דעות והערות על הענף שלך. שהם משתמשים בו כדי לחלוק את הידע אודות שלהם בתעשייה. פרוייקט זה כמומחה לשיפור עסקים וקריירה. רשתות באפשרותך לקשר לאחרים באזור שלך של התמחות או התעשייה על-ידי קישור עם בלוגים דומים. זה יעזור לך רשת וליצור ראייה רחבה יותר, כמו גם את התוכן של הבלוג שלך. עם תכונה נוספת של ההערות בבלוג שלך להפוך אותו אינטראקטיביים יותר עם צירוף הבלוג שלך, הוספת במרכיבי לבעיות. כלי העסקים הוא הכלי החסכוני ביותר עבור עסקים קטנים או אנשי מקצוע עובד באופן עצמאי. באפשרותך להשתמש הבלוג כדי לקדם את העסק שלך, אינטראקציה עם הלקוחות שלהם, לספק ייעוץ ופיתוח עסקים עם דף אינטרנט אינטראקטיבי שבו הקוראים יכולים להציב הערות ומשוב משלהם. צור קישורים לתוכן לא יותר אי-הנוחות של הספר המסומנים דפי אינטרנט. אתה יכול פשוט לשים קישור על המודעה שלך יחד עם ההערה שלך, כי ייתכן שתהיה לך גישה אתה את הקהילה ואת הרשת החברתית. ישנם גם היבטים טכניים פשוטים בהן: RSS, אשר יכול ליצור חשיפה עצומה. אדם היצירתיות שלך ולצרכי שיגביל באפשרותך להניח רק בלוג עבור שימוש טוב של טפסים. הוא עדיין מוקדם מאוד. Asimplemente להירשם ולהתחיל לפרסם לפיתוח משלך אני. מאמר זה הוא זכויות יוצרים של מאמן מוסמך של RG Srinivasan, יועץ עסקי קטן, סופר ומחבר. a l גם כותב בלוג רגיל לבית של המשאבים של בתי עסק אשר באפשרותך להוציא עבור שיווק באינטרנט, עצות אסטרטגיות לקידום עסקים קטנים הבית משאבים, הזדמנויות, ובאינטרנט.