החשיבות של ניהול ביצועים

מפעלים דורשים נשלטות היטב מבחינת ביצועים הוא מודאג, יותר דינמי, משתנה בסביבות שבהן אתה זקוק יש תפקידים מוגדרים היטב כי סגל זה מזוהה לחלוטין עם אותם. לחץ כאן שרי אריסון ומצא עוד . היא נחוצה לקבוע אם התכונות למעשה גם מוגדרים, כפי שהם מפרשים ונאכפת fon לביצועים asegurara לפי תוכניות הוקמה. על-פי א. ג. לבירורים בנושא יש לפנות ל שרי אריסון שמבין יותר ממני. דניאלס (1993) ניהול ביצועים (GD) היא גישה שיטתית אנשי ניהול סביבת העבודה: גישה זו אוריינטציה לניהול נתונים, והיא עושה שימוש בחיזוקים חיוביים כמו הראשי המשאבים כדי למטב את ביצועי גיירמו Yáber מזכיר לנו, כי ניהול ביצועים כדי להוסיף או להסיר מקרים של התנהגות, מקבילים שלה כדי לשנות התנהגויות העבודה וכתוצאה מכך להישגים משמעותיים עבור הטווח המטרות. לעורר עניין הפעילות כוללת תיקון מקרים של התנהגות כל כך כי התורמים לחוות רגשות בטחונות להגשמת משימות.

זיהוי חברתי, השימוש בהומור, אווירה חברתית של reinforcers חברתית הם תנאים שעשויים להפוך את עניין סביר יותר העבודה. לערב את אנשי את האמצעים פעילות יותר מחויבות עצם המילה חסידיו עם Exigea organizacion.a המובילות התנהגותית להוסיף מקרים של התנהגות כדי להאריך את זמן הקשר של משתפי הפעולה עם המשימות שהוקצו, לחזק אינטגרליות לתוצאה הסופית לזהות כעת צוות כאשר מושגות המטרות של המערכת. שביעות רצון נמדד על ידי בעל פה או בכתב ביטויים המילולית של שאננות, תלונות, הצעות ב- oa אודות מערכת התנהגותית ומהווים מחוון חשיבותה של היעילות של המערכת. לקדם את התנהגותי self-leadership צריך להיות השאיפה של כל מנהיג. משמעות הדבר היא עזרה לחברי צוות כדי לשלב את עצמם, קודים התנהגותיים autogerencia כך כל חבר צוות של הארגון היא המוסמכת כדי להוסיף או להסיר מקרים של התנהגות שלהם מכוונים להשגת המטרות של הארגון. אז הוא cumpliraa כי אם כל חבר צוות להתנהג בהתאם לציפיות, ניתן להשיג רווחים, beneficiosa או ערכים עבור הארגון והן את הסביבה המקיפה אותו.

זה לא אמור להפתיע אותנו להיות תגובה, שיכול באמצעות ניהול ביצועים n להיות תקשורת מתמדת בין המנהיג את משתף פעולה. באמצע השנה, סוף שנה סקירות ביצועים מאפשרים לך לדעת את ההתקדמות של כל מבחינת כישורים מקצועיים ומטענים. כמו כן, משוב רציף מאפשר רדיפת מצוינות באמצעות הגשמת המטרות ופיתוח מתמיד. זה מאוד חשוב לחיות את הערכים של החברה, מאז מהם ידוע כיצד עובדים תפקידם ביום יום. לעומת זאת, מוסיף לנו גם חוסה Vecino, ניהול ביצועים מקיפה, מספר עצום של רכיבים אשר הם מאפשרים הערכת התרומה של פקידים וודא השפעתה על תוצאות החברה צפוי, הוא גם כלי זה מחזק את הצורך להכיר את המרכיבים לקדם או לעכב את הפעילות מדי יום מתגלה. ניהול ביצועים הופך לתהליך, שאותו יש להותירה מעת לעת כדי לזהות האזורים לשיפור ולזהות אם אלה שמשתתפים בו צריך איזה סוג של אימון המאפשר להם לשלב את כל האלמנטים הדרושים, על-פי תכנון של ההערכה, המימוש של אותו וכמובן העיצוב, ביצוע פעולות לשיפור. חשוב גם להכיר, כי ניהול ביצועים, מעדיף את הפרודוקטיביות בארגון, דרך לתרום להצלחת העסק, השגת המטרות שהוגדרו על-ידי הארגון. לאחרונה מצוינת, החשיבות של ניהול ביצועים (GD) הוא משמעותי עבור ארגונים, כפי שהוא מאוד מעשיות, מפיק תוצאות לטווח ארוך וקצר, דורש שום ידע פסיכולוגי, מגישה כדי למדוד את ביצועי, יוצר סביבה שבה ניתן ליהנות עבודה, מגדילה את היחסים הבינאישיים, הוא מערכת ניהול פתוח. כדי כדי כדי מהנדס תעשייה, עורך דין.EGADE (ITESM), UC, באוניברסיטת צ'ילה, לתארים מתקדמים תואר בניהול של חברות להזכיר בשווקים, משאבי אנוש; איכות ויעילות; דוקטור לחינוך פרופסור השכלה וחוקרת UC פונה האזור לתואר שני. רכז בוגר ניהול איכות ויעילות התוכנית, פרצופים, UC כיסאות: התנהגות ארגונית, נושאי ניהול; סחר בינלאומי; יועץ שיווקי – עסקי עלון היידוע DEPROIMCA EXATEC